• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2" pronađeno 525 nekretnina - prosečna cena 1.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115259, IV/IV, klima, telefon, terasa, stambena zgrada. Odlična mikro lokacija, samo za keš , bez većih ulaganja, visina plafona 3m , nema lift , stan za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, Jurija Gagarina, 60m2 60m2, 2.0, 8/13, CG, lift, terasa, parking, interfon, uknjiženo, izvorno. Izdaje se dvosoban namešten stan u bloku 70. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 60m2(terasa 14m2), EG, PR/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 46m2. Lep, svetao dvosoban stan na Lekinom brdu, sa velikom terasom. Blizina II Ekonomske škole, osnovne škole, vrtića... Kontakt 063/155-9448 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 50% Terasa, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta ispred, u blizini okretnice i marketa. Stan – duplex, kompletno renoviran (vodo i elektro instalacije, granitna keramika, vrhunske sanitarije, krov, izolacija, fasada). Podno grejanje. Dvostrano orijentisan. I nivo: velika dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prelep i dizajniran stan nalazi se na Vračaru okružen svim najbitnijim sadržajima za život što podrazumeva prodavnice, apoteke, prodavnice raznih sadržaja, blizina uključenja sa autoputem što ga čini odlično povezanim sa svim delovima grada. Zgrada je nova, strogo održavana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 60m2, terasa 5m2, CG, NPR/IV, telefon, interfon, parking. Uknjižemo 60m2. Stan na odličnoj lokaciji, izuzetno svetao sa odličnim rasporedom prostorija. Mogućnost dogovora da se stan uzme sa stvarima. Ispred zgrade se nalazi veliki parking. Stan za svaku preporuku! Kontakt 064/8132137....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Moderno koncipiran plan izgradnje, bez utroška kvadrature, sa lepim rasporedom prostorija. Na spratu će biti samo 4 stana, zgrada će biti uređena i renovirana, a stanovi će biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 112.600 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban stan, kompletno namešten i opremljen, bez ulaganja. Odmah useljiv. Zgrada održavana, novije, kvalitetne gradnje. Nalazi se u blizini crkve u Železniku. Parking mesto u dvorištu sa rampom, uračunato u cenu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.345 €, 60,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalnog rasporeda, dvostran. Izdaje se polunamešten. Kompletna bela tehnika, bračni krevet, sofa. Ima ostavu, divnu terasu. Predsoblje, ostava, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, terasa. Odmah useljiv. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji, u srcu grada. Idealno za samce, parove ili mlađe porodice. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom. Terasa sa prelepim pogledom. Spavaca soba sa francuskim ležajem i plakarom. Potpuno namešten i opremljen (kuhinjski aparati,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan od 60 m², na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, u blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija pruža odlične veze sa svim delovima Beograda, dok sama zgrada i okruženje garantuju mir i udobnost. Stan je dvostrano orijentisan i funkcionalno raspoređen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122180, V/V, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Na prodaju duplex, Patrisa Lumumbe – 60m² (30+30) Na odličnoj lokaciji, u ulici Patrisa Lumumbe, prodaje se funkcionalan duplex od 60m². Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.940 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 IZDAVANJE – DVOSOBAN NAMEŠTEN STAN-sa novim tehnučkim uređajima-sve novo u garanciji U BW QUARTET 3. MOŽE I ZA STAN NA DAN CENA: 900 € (prostor + garažno mesto) 📍 Beograd na vodi – Pogled na Palatu pravde 🏷️ Samo prostor: 900 € 🏷️ Garaža: 100 € ✨....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam potpuno nov, moderno uređen i uknjižen stan na Paliluli, na savršenoj lokaciji nedaleko od centra grada. Ova nekretnina kombinuje funkcionalnost, udobnost i odličnu povezanost sa svim sadržajima. Osnovne karakteristike: Površina stana: funkcionalno raspoređena kvadratura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na prvom spratu , u zgradi od crvene fasadne cigle. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Po strukturi je 2.0 , dve sobe i trpezarija sa kuhinjom, lepa terasa. Namešten je i spreman na useljenje. Stan je okrenut ka ulici koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektan položaj stana i uređenost. Prilagodljiv sa većom i manjom spavaćom sobom ili spavaćom i radnom. Prostrana lođa zbog orijentacije stana, veći deo godine korisna. Troškovi su mali, stan je useljiv, potpuno namešten. Garažno mesto je dostupno za 100 eur. PROSTORIJE: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kompletno renoviran. Terasa u dužini celog stana. Na odličnoj lokaciji, preko puta Sava Centra. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120326, I/VI, terasa, nov luks, stara gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 103.920 €, 59,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u srcu Kosmaja u sklopu Renew kompleka. Nov je i neuseljavan. Uknjižen je na 61 m2. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na prostranu terasu sa koje se pruža pogled prema šumi. Osvetljen je i pogodan je za svakodnevni život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.050 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vlasništvo 1/1, mogućnost kupovine putem kredita, uključujući i kredit za mlade. Predstavljamo Vam prostran i porodičan stan u mirnom kraju nadomak Bulevara kralja Aleksandra. Stan ima odličan raspored: 2 prostrane spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i 2 terase. Površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan površine 54m2 u Pirandelovoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade iz 2006. godine sa malim brojem stanova, što obezbeđuje mir i privatnost. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 59,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Dragoslava Srejovića, Beograd, Srbija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 59,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na lepoj lokaciji, u novoj zgradi sa parkingom, u urbanom okruženju. Stan sa velikom terasom, u odličnom stanju. Za svaku preporuku. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura: 59 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 1 Ukupno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 525)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>