• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2" pronađeno 522 nekretnina - prosečna cena 1.581 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan, kompletno opremljen - 64m2. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja,dve spavaće sobe, kupatilo,wc i terasa. Stan je sunčan, svetao, funkcionalan. Grejanje etazno,klima,kablovska i internet. Blizina svih potrebnih sadržaja za miran, kvalitetan i udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 57.600 €, 64,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, ušuškan i tih, a u samom srcu opštine Palilula, izdajemo izuzetan stan na I spratu dvorišne zgrade. U blizini Poštanske štedionice, nadomak Tašmajdana, Bulevara, fakulteta i škola kao i autobuskog stajališta koje ima vezu sa svim delovima grada. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 93.000 €, 64,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119929, klima, izvorno stanje, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuća u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Beogradu - Slavujev venac. Idealno mesto za miran život uz neposrednu blizinu svih važnih sadržaja. Nekoliko minuta hoda do Bulevara kralja Aleksandra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.738 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID654 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.200 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi na 16. spratu prestižne zgrade BW Metropolitan u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Stan je pažljivo dizajniran kako bi pružio maksimalan komfor. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.440 €, 56,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan površine 56,23m2, nalazi se na III spratu uredne, nove, kvalitetno izgrađene zgrade koja je na legalizaciji. Zgrada sadrži lift, nalazi se u mirnom delu Mirijeva 4, nadomak okretnice više autobuskih linija (27E, 25P, E6, 79). Stan je ušuškan, osunčan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Matice srpske Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Terasa Interfon Ugrinovački put 32. deo Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 67.200 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.200 €, 64,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 61.600 €, 56,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 123.500 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Izuzetan trosoban stan sa velikim svetlim open space prostorom, kuhinjom i izlaskom na terasu, dve prostrane spavaće sobe i kupatilo. Grejanje je etažno sa mogućnosti podešavanje željene temperature. Mogućnost kupovine parking mesta za 5000 evra. Odlična lokacija u blizini svih sadržaja....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Trslina Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 55m2. - Vlasnik 1/1. - Gentralno grejanje. - Trosoban stan. - Video nadzor. - Odlično pozicioniran. - Novogradnja iz 2017. godine. - Mali režijski troškovi. - Za ozbiljne kupce mogućnost korekcije cene. - Za svaku preporuku! Agencijska nadoknada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2. 5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 108.000 €, 65,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Burgerovih, Zemun, 108000€, 65m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Burgerovih, Zemun Burgerovih.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.10.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, dupleks u kući, 2.0, klima, veranda, parking. U ponudi imamo prelep duplex koji se nalazi u zasebnom objektu kuće. U donjem nivou se nalazi dnevna soba sa prostranim i velikim kupatilom a na gornjem nivou spavaća soba. U kuhinji se nalazi pokretno ostrvo koje možete pomerati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Beograda, u Zemun polju, u kraju sa širokim ulicama i puno zelenila, nudimo Vam funkcionalan dvosoban stan sa odličnim potencijalom. Stan se nalazi u šestospratnici sa liftom, građenoj sredinom 1980-ih godina, u okviru uređenog bloka koji je prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Viktora Kina, Palilula, 110000€, 65m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Viktora Kina, Palilula Viktora Kina.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.750 €, 55,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130597, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan stan površine 65 m² (50 m² osnovnog prostora + 15 m² galerije), smešten na poslednjem spratu potkrovlja u zgradi sa liftom. Ova nekretnina kombinuje komfor, savremeni dizajn i funkcionalnost, pružajući jedinstven ambijent za prijatan život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri stana. Stan je u završnoj fazi. Predviđen je kao stan open space koncepta ( koncept otvorenog prostora) ali se sa jednom gipsanom pregradom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno dvosoban stan u korektnom stanju. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Uknjižen. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% uknjižen GORANKA, licenca br. 4763 069/1009855 2/4 TOŠIN BUNAR || dokumentacija : uknjižen TOŠIN BUNAR.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan od 55m2 u centru Zemun Polja. Stan je dvostrano orijentisan,iza zgrade je uređeno dvorište za stanare zgrade. U neposrednoj blizini nalazi se pijaca,pošta ,škola,vrtić ,maloprodajni objekti i prevoz, koji je odlične povezanosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Iz ponude izdvajamo odličan trosoban stan originalno stanje iz 2001. godine! Na dvoetažnom prostoru koji odiše kvalitetom gradnje i toplinom doma, plafoni visine 2,80 metara i krovni prozori stvaraju osećaj prostranosti i obasjavaju stan prirodnom svetlošću. Stan se prostire na 55....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 522)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>