• GoHome Professional
stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2

  • Za upit "stan u beogradu do 145000 evra barem 50 m2" pronađeno 3 512 nekretnina - prosečna cena 1.959 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 2.sprat
    • lift
    • centralno grejanje
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zvezdari, blizu opštine Zvezdara. Površine je 52m2 i nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije, dnevno spavaćeg bloka i kupatila. Dostan osunčan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 46872, V/VII, klima, lift, francuski balkon, telefon, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 139.000 €, 52,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u najlepšoj ulici na Banovom Brdu. Okrenut ka dvorištu, miran, okružen zelenilom. Veoma lako adaptibilan u dvoiposoban. U neposrednoj blizini vrtiča, škole, fakulteta, prevoza. Uknjižen bez tereta. Za svaku preporuku. Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 147.000 €, 52,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN STAN U ZGRADI OD FASADNE CIGLE – MIRNA ULICA, ZELENO OKRUŽENJE! U ponudi je prostran stan od 52 m² (uknjiženih 43 m²), sa dvema zastakljenim lođama, smešten u visokom prizemlju zgrade od fasadne cigle, u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Banovog Brda – Toše Jovanovića.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 93.600 €, 52,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112223, NPR/IV, terasa, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Ne može na kredit , samo za keš Svetao komforan stan , većinski renoviran , mala ulaganja (parket, delimično stolarija vrata ulazna) , renovirano kupatilo , zamenjeni pvc prozori , brzo useljiv , gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 127.000 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan, u Borči, centar 3, u blizini škole, pošte, autobuske stanice.U Ulici Rathih vojnih invalida, okružen parkom , površine 52 m2, plus terasa 8 m2, 3/4, centralno grejanje, topla voda. Svetao, ima i pripadajući podrum, uknjižen, odmah useljiv. Odlična investicija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 52,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Karaburma, Husinskih Rudara, 70m2 .. 70m2, 2.5, 4/5, norveški radijatori, terasa, podrum, interfon Funkcionalan, svetao stan, dobrog rasporeda prostorija u mirnoj ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, salonac, ušuškan u mirnom delu, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka, u samom krugu dvojke. Stan se izdaje namešten, većinski sa novim nameštajem, na prvom spratu sa pogledom na zajedničko dvorište u kojem ima par klupica koje su idealne za uživanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan salonskog tipa u najužem centru grada, sa pogledom na Tašmajdanski park, na pešačkoj razdaljini od Slavije, nadomak svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je do sada neuseljavan i sastoji se od prostrane i svetle funkcionalno opremljene dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 107.000 €, 52,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 3.0 ukupne površine 52,81m2 U procesu Legalizacije.2 spavaće sobe,kuhinjsko trpezarijski deo,dnevni boravak,kupatilo,hodnik,terasa.Ima Lift.Prodaja moze sa stvarima sem bele tehnike.Dobra lokacija Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 80.000 €, 52,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,80 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na I/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 109.000 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Zemun Polju na odličnoj lokaciji prodaje se stan uknjižen na 52m2, a mereno ima 60m2, na visokom prizemlju, trostrano orijentisan stan sa dve spavaće sobe i velikim open space prostorom. Na 100m je autobuska stanica 704,707,708,709, a u blizini svih neophodnih sadržaja, škola, vrtići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 65.000 €, 52,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 2.0 površine 52 m2 Naselje Kotež.U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od žute fasadne cigle sa urednim prilazom i lepo održavanim ulazom sa prostaranim hodnikom. Ima odličnu poziciju da je u prizemlju, ali zbog nagiba terena kompletan stan je na poziciji drugog sprata. Izvorno ima jednu lodju, a stanu je pridodata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 52,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polje. Renoviran prošle godine. U blizini centra Zemun Polja, pijace, Maxi-ja, obdaništa, škole, doma zdravlja i stajališta gradskog prevoza za linije 707,708 i 704. Moguća kupovina na kredit. Prostorije: dnevni boravak, trpezariju, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi. Javni parking isped zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93588, II/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 104.000 €, 52,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan koji se nalazi na samom početku Vodovodske ulice, u neposrednoj blizini centra Žarkova, gde se nalazi kompletna infrastruktura — prodavnice, škole, vrtići, kao i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je po strukturi dvosoban, ali je adaptiran u dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 30.600 €, 51,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 61.200 €, 51,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 45.900 €, 51,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 53,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja Stan je u niskom prizemlju ali je suncan uknjizena povrsina 41m2, ima spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju sa tpezarijom, terasu 12m2 i kupatilo. U blizini prevoza 16, 23, 25 skole, vrtica, maxija, prking ispred zgrade. Stan je renoviran svetao, grejanje na gas po utrosku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Komforan trosoban stan uknjižen bez tereta i zabeležbi, u dobro održavanoj zgradi u blizini prevoza i kompletne infrastrukture. Poseduje predsoblje, ostavu, kupatilo, 3 manje sobe. Stan je svetao, dvostrano orijentisan. Nije ukopan, nivo prizemlja. Useljiv po dogovoru. Slobodan parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon, odmah useljiv, uknjizen na 53 m2, novija zgrada iz 2007. godine. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaca soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen stan na Zvezdari kod Cvetkove pijace, u novijoj zgradi, u suterenu, uknjižen bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv, površine 53m2, a koji se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, ulaznog dela i velike terase. Grejanje je na TA peć, stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 93.780 €, 53,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan na odličnoj lokaciji u dobro poznatim zgradama od žute fasadne cigle okružen parkom. U blizini pijaca, prodavnice nekoliko autobuskih linija. Zgrada je održavana i poseduje 3 lifta. Stan je u izvornom stanju lepog rasporeda, nema spojenih prostorija i za kompletan rad. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN 2.5 STAN NA KOŠUTNJAKU! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.000 € Lokacija: Rakovica - Košutnjak, sprat 7 Površina: 53 m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevne sobe sa trpezarijom; - spavaće sobe; - kuhinje; - kupatila; - toaleta; - ulaznog hodnika;....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
01.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2. 5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom. Sastoji se iz dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Jedna spavaća soba je na galeriji.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 114.167 € na 116.596 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.596 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 111.738 €
08.02.2026 - 114.167 €
13.03.2026 - 116.596 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 53,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u novom stambenom objektu čija je izgradnja u poodmakloj fazi. Zgrada je ukrovljena i prijavljen je završetak radova u konstruktivnom smislu. Planirani rok završetka radova i useljenja: septembar 2026. godine. Lokacija Objekat se nalazi u blizini Zaplanjske ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.200 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 140.000 €
28.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Luke Vojvodića Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.400 €, 53,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine 53m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. U ponudi stan iste strukture i na prvom spratu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 513)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>