• GoHome Professional
stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2

  • Za upit "stan u beogradu do 145000 evra barem 50 m2" pronađeno 3 524 nekretnina - prosečna cena 1.952 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • opremljen
    • renovirano
    • parking
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 154.000 €, 51,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan bez ulaganja,u čistoj i urednoj zgradi koja je okružena zelenilom.Blizina marketa,prevoza,internacionalnih škola, kao i državnih institucija za osnovno,srednje i visoko obrazovanje. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.700 €, 51,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan u novoj zgradi iz 2024. godine, na odličnoj lokaciji u ulici Pukovnika Pejovića, na Voždovcu. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građene zgrade iz 2024.godine i dostupan je za useljenje od septembra. Strukturu čine ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 155.970 €, 51,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na nekoliko koraka od TC Aviv Parka gradi se jedan od najkvalitetnijih stambenih objekata koji spaja savremenu arhitekturu, eleganciju i suštinu gradskog života. Ovaj projekat je osmišljen za modernu porodicu koja očekuje više – bez kompromisa kada su u pitanju kvalitet, estetika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 56.100 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan od 51m² u prestižnom kompleksu Kneza Miloša Residence, ulica Vojvode Milenka, na petom spratu. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada ima recepciju, 24h obezbeđenje, lift, moderan dizajn i odličnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 88.230 €, 51,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 109.999 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan koji je u visokom prizemlju u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Renoviran pre 2 godine tako da ima open space i dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, kupatilo i 2 spavaće sobe. Ima pripadajući podrum.. Stan je za svaku preporuku. Mogu i kreditni kupci. Prikaz na mapi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 151.830 €, 51,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu i odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban funkcionalan stan sa prostranom terasom, dvostrano orjentisan, u stambenoj zgradi kvalitetne stare gradnje, u mirnom kraju naselja Karaburma, na obodu Zvezdarske šume. U blizini je stanica gradskog prevoza autobusa 27 i 27e koji saobraćaju do centra grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 91.800 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjižen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjižen stan, 2.0 NPR, odlična lokacija. Uknjižen 1/1. Ne može putem stambenog kredita Nova zgrada na najlepšoj poziciji na Ledinama, na samom početku opštine Surčin. Stanovi u mirnom delu naselja, sa predivnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 68.850 €, 51,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122565, VIII/, klima, lift, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 77.500 €, 51,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 51m2, II/III, lođa, TA, telefon, interfon. U procesu legalizacije. Trosoban stan na Altini, u zgradi novije gradnje iz 2007 godine. Nalazi se na jednoj od boljih lokacija, u blizini škole, marketa i ostalih sadržaja neophodnih za stanovanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 30.600 €, 51,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kompletno renoviran i opremljen novim stvarima.Nisu još sve stvari raspakovane ,pa je slikana samo dnevna soba.Režije: od 11000 RSD do 12000 RSD. . Stan ima veliku dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju trpezariju, hodnik i kupatilo.Podovi su hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.900 €, 51,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino Brdo, nov stan sa garažnim mestom. Stan u novogradnji u mirnoj ulici blizu Druge ekonomske škole. Kvalitetna gradnja sa samo 4 stana u zgradi. Podno grejanje, granitna keramika, nov nameštaj. Uz stan ide i zaseban podrum i garažno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

1. Pretprostor 4.10m² 23.srpske udarne divizije, Beograd, Srbija ; Voždovac, Jajinci, 2.0, 50m2, novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 42.500 €, 50,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 34.000 €, 50,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 29.950 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 51,13 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju veoma funkcionalan stan na lepoj,mirnoj lokaciji u Železniku. Stan je trosoban u maloj kvadraturi i idealan je za manju porodicu ili bračni par kome je potrebna radna soba. Stan ima mogućnost nadogradnje 40 m2. U blizini je svih sadržaja neophodnih za udoban život. Oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 107.437 €, 51,16 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 51,16m2, terasa, 1/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan dvosoban stan od 51,16m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.644 €, 51,17 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1365 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
 
-34%

Promena cene sa 168.807 € na 112.036 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.036 €, 51,35 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €
17.05.2026 - 112.036 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 134.530 €, 49,77 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 52,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo odličan stan u Višnjičkoj banji. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, ostave i lođe. Kuhinja je izdvojena i ima prirodnu ventilaciju. Stan je izvorno lepo održavan, dvostrano orijentisan (zapad i severozapad). Ima lep prilaz ulazu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 106.000 €, 52,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam uknjiženu novogradnju na Ledinama sa različitim strukturama stanova od garsonjere do trosobnog stana. Zgrada je izgrađena na uglu dve ulice,ima predivan pogled . Stanovi su su svetli sa lepim terasama.Zgrada se nalazi na oko 200m od glavne Vojvođanske ulice ,a ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan od 52m2 kod samog aqua parka Holivud . Stan je u dva nivoa i od prostorija ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak,kupatilo ,terasu sa predivnim pogledom. Na drugom nivou nalazi se spavaća soba. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 88.400 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u suterenu u mirnom delu Zemuna, Altina! ID stana JN000280 Ovaj prostrani stan se nalazi u zgradi sa ukupno 4 sprata, opremljen modernim centralnim podnim grejanjem i hlađenjem na toplotne pumpe. Savršena lokacija – samo 2 minuta pešice od okretnice autobusa 81 i 81L,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika 1850 PRODAJA – DVOIPOSOBAN STAN U MIRIJEVU Cena: 130.000 € Na prodaju uknjižen i funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na 4. spratu od ukupno 4 sprata stambene zgrade u ulici Kapetana Miše Žunića 35V, u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 52,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan izvorno dvoiposoban stan, bez većih ulaganja.  Stan se nalazi kod okretnice svih autobuskih linija, marketa Sunce. Uknjižen. Podna površina 60m2. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu na Vračaru u blizini Bulevara kralja Aleksandra, Tašmajdanskog parka, Pravnog, Elektrotehničkog, Mašinskog fakulteta, hotela Metropol i svega ostalog što omogućuje dolazak na destinaciju laganom šetnjom, nudimo vam stan koji prija svima koji vole da su u centru zbivanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.500 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113668, IV/IV, dupleks, terasa, parking, stambena zgrada. Manji duplex, funkcionalam, prozračan. Dole ima dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu sa galerijom, predsoblje, kupatilo i terasu. Gore ima jednu sobu. Potrebno higijensko ulaganje. Lepa zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan površine 52 m² u porodičnoj stambenoj zgradi sa više stanova, smešten u prizemlju. Stan je uknjižen, može se kupiti na kredit i odmah je useljiv, što ga čini odličnom prilikom i za porodični život i za sigurnu investiciju. Grejanje je na struju, a kvalitetna PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 109.318 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zelenilo, priroda, mir, tišina, panoramski pogled, bez gradske buke, samo su od nekih prednosti novog Mirijevskog naselja u kojem su stanovi različitih kvadratura i struktura, od 30 do 89 kvadratna metra. U sklopu naselja će se nalaziti i buduće igralište, kao i puno zelenila. Uredna....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 79.550 € na 96.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 96.200 €, 52,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 79.550 €
27.02.2026 - 96.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Ugrinovački put 30.deo Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 515)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>