• GoHome Professional
stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 145000 evra barem 50m2

  • Za upit "stan u beogradu do 145000 evra barem 50 m2" pronađeno 3 524 nekretnina - prosečna cena 1.952 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • pogodan
    • centralno grejanje
    • podno grejanje
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 62.500 €, 50,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117293, PR/, izlog, nov, zidani, fasada dobra, parking, poslovna zgrada. Na prodaju je lokal,odlicne povrsine sa iskoriscenim prostorom.Pogodno je i za agenciju,stomatoloska ordinacija,frizerski,kozmeticki salon,butikSta god vam padne na pamet.Ima izlog tako da moze....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 117.000 €, 50,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se 2 garsonjere po 25m2 u prizemlju i spratu stambenog objekta. Stanovi su renovirani i predstavljaju odličnu investiciju za izdavanje. Oba stana su u dobrom stanju bez većih ulaganja. U blizini svih bitnih sadržaja u centru Zemuna. Deset minuta hoda udaljenosti od Zemunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa malim brojem stanova, koja pruža budućem vlasniku potpunu privatnost. Zgrada ima tri sprata. Stan se nalazi na trećem spratu. Ima kosina, kombinaciju krovnih i običnih prozora što mu daje posebnu specifičnost i odiše toplom energijom, sređen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se mirna oaza na Vračaru, u samom centru grada! Stan od 50m², po strukturi dvosoban, sa korišćenjem dvorišta ispred zasebnog ulaza. Mir i tišina uz niske troškove stanovanja čine ovaj stan posebnom i retkom ponudom na izvanrednoj lokaciji. Plaćanje: mesečna renta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 141.848 €, 50,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX stan u izgradnji Stan u novoj gradnji, u blizini Lidla, Aviv Parka, okretnice tramvaja i autobusa. Odlicno pozicioniran. Sam raspored i velicine prostorija pazljivo osmisljeni. Završetak radova planiran za kraj 2026. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena izražena bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 96.000 €, 50,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Mirijevu, 50m2, Direkt od vlasnika, bez agencije i provizije. u ulici Ljubiše Miodragovića, preko puta vrtića Zvončica, 400m od OŠ Pavle Savić. U blizini prevoz, prodavnice, itd. Po strukturi dvosoban, , velika dnevna, spavaća, kupatilo, kuhinja odvojena, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112926, III/III, uknjižen. Atraktivan stan na dobroj lokaciji, jedna stanica do Bulevara. Zgrada iz 2009.godine sa ukupno 6 stanova. Stan je svetao, nisu potrebna veća ulaganja. Kosine kreću od 1,60m. Ispred zgrade je malo, lepo uređeno, ograđeno dvorište. Pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjižen, renoviran, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kuću na lokaciji Slavujev venac u širem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijićevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuća je renovirana , fasada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Marijane Gregoran, 1/5, ta, uknj.-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-43.00m2, Odličan 1.5 stan u funkciji 2.0, na pravom prvom spratu. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije, bez prolaznih soba, dvostran, svetao, u korektnom stanju. Odmah useljiv. Agencijska provizija koju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lep i funkcionalan dvosoban stan od 50 (52) kvm na prizemlju u mirnoj ulici Ranka Tajsića (Emanuila Jankovića) nedaleko od Autokomande. Stan je zaštiċen od buke i nalazi se u kvalitetnoj zgradi naših poznatih književnika i umetnika, održavan i orijentisan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u blizini Autokomande, odlično povezan sa gradskim prevozom, u blizini škola, vrtića i pijace. Stan se nalazu u prizemlju zgrade i gleda na unutrašnje dvorište tako da je jako tih. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, toaleta, ostave. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u Učiteljskom naselju u mirnoj ulici punoj zelenila. U blizini autobuskog stajališta, marketa, škola, vrtića. Stan je očuvan ( stara gradnja ) sa novom pvc stolarijom na 4 spratu bez lifta. Ima podrum. Stan je uknjižen. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, izdaje se jednoiposoban stan od 50m2, u dobrom stanju. Na petom je spratu od sedam. Stan poseduje centralno grejanje, i izdaje se kompletno namešten. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601 licenca br. 593 www.princenekretnine.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici u zgradi iz 2009. godine, u ponudi je 1.5 stan šarmantnog izgleda. Zgrada je uredna i održavana. Stan je veoma svetao i funkcionalan, od prostorija poseduje prostranu dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i ulazni hodnik. Deo kod vrata je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 107.100 €, 50,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu grada, tik uz Zvezdarsku šumu, nalazi se izuzetan dvoiposoban stan koji spaja mir prirodnog okruženja sa svim pogodnostima urbanog života. Prostor je pažljivo osmišljen tako da pruža pun komfor i funkcionalnost, idealan kako za porodični život, tako i za one koji žele....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 151.830 €, 50,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u novoj urbanoj zgradi sa svega 16 stambenih jedinica, što garantuje privatnost i miran život u zelenom okruženju. Objekat kombinuje funkcionalnost, estetiku i vrhunski kvalitet gradnje, savršen za porodični život ili investiciju. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120282, IV/V, klima, lift, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra. U prilici smo da vam ponudimo prelep dvosobni stan u centru grada stan je namešten izrazito svetao sa lepim pogledom kompletna infrastruktura je kao na dlanu škole vrtiči gradski prevoz udaljenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ušuškan u srcu Vračara, na samo nekoliko koraka od pijace i svih draži koje nudi gradski život, nalazi se renoviran stan od 50 kvadratnih metara koji nudi spoj udobnosti, funkcionalnosti i odlične lokacije. Stan je pažljivo organizovan tako da pruža jasan osećaj prostora i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo dvosoban stan na top lokaciji. U neposrednoj blizini se nalaze vrtic, skola, posta, prodavnice, autobuska stanica. Prostorije:hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, ostava, terasa. Stan je kompletno renoviran. Urađen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.500 €, 50,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje stan u okviru Beograda na vodi Stan se nalazi u BW Metropolitan zgradi na početku bulevara Vudroa Vilsona Odlična pozicija u blizini Savskog trga i Promenade, ali i ostalih Stan ima 50,42 m2 (od čega 45m2 čini unutrašnja površina stana, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 83.000 €, 50,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113261, PR/I. Stan se nalazi u mirnoj (slepoj) ulici sa zasebnim ulazom i dvorištem. U dvorištu je moguće parkirati auto. Dvorište je površine oko 30m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Dorćolu, blizu Bajlonijeve pijace i Bitef teatra. Namešten, spavaća i dnevna soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i hodnik. Računi oko 60e mesečno. Struja zimi do 150e. Grejanje na struju. Svuda su radijatori + TA pec u dnevnoj sobi. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude duplex u najlepšem delu Kraburme, u ulici Pjera Križanića. Stan je po strukturi veoma prostran, dvostrano orijentisan i izuzetno svetao. Sastoji se iz dva nivoa: -Prvi nivo ima 50m2 koji čine hodnik iz kojeg se ulazi u sve prostorije, izdvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamišljen kao studio sa jednom velikom prostorijom od 40m2, a može da se koristi kao kancelarija za manji tim ljudi ili fotografski/slikarski atelje zbog velike količine dnevnog svetla. Kuhinja i kupatilo su skockani u 10m2 kako bi glavna prostorija bila komforna. Otvoreno za razne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep, svetao stan u ulici Džona Kenedija, na idealnoj lokaciji koja spaja Zemun i Novi Beograd. Stan je potpuno opremljen i sređen, spreman da primi svoje nove stanare. Blizina Zemunskog keja i okolnih parkova pruža mogućnost uživanja u prirodi i šetnjama, dok sama lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107759, PR/, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Tršćanska, Starija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Novom Beogradu u ekskluzivnom stambenom komplesku A blok za izdavanje LUX namešten 2.0 soban stan površine 50m2 sa garažnim mestom. Stan se nalazi na 2. spratu. LUX namešten novim nameštajem i tehnikom sve novo Bosh tehnika, Nolte kuhinja, mašina za pranje i sušenje veša Celi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

stan po strukturi 1.5 Površine 33.25m2 + 16.31 m2 galerija. Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 515)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>