• GoHome Professional
stan u beogradu do 140000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u beogradu do 140000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 140000 eura

  • Za upit "stan u beogradu do 140000 eura" pronađeno 6 129 nekretnina - prosečna cena 2.386 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 135.000 €, 32,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan prostor koji je u papirima upisan kao poslovni, a koristi se kao stan. Površina 32 m² (27 m² uknjiženo).Nalazi se u delu Milesevske prema pozoristu. Sastoji se od jedne velike prostorije sa dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhinjom, toaleta, galerije sa odvojenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan, adaptabilan u trosoban, na frekventnoj lokaciji Žarkova. Zgrada je izgrađena 2000 godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od četiri sprata. U osnovi ima trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, spavaću sobu, dečiju sobu, predsoblje, ostavu, prostrano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121983, I/VII, klima, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Nudimo vam stan u naselju Vojvode Vlahovića. Dve spavaće sobe,kuhinja dnevni boravak,lođa. Jugo-zapad. U cenu su sve stvari osim:veš mašine,i baštenske garniture na terasi. Kupljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 78m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena.STAN DUPLEKS OD 78m2 (41,5m2 treći sprat i 36,5m2 gornji nivo ) po ceni od 150 000 evra Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 41,5m2, od: Dnevni boravak, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 135.000 €, 49,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosobni stan u mirnom delu Kanarevog brda. Stan se nalazi u stambenoj zgradi koja je okružena parkovima, dečijim igralištima, većim brojem prodavnica, u blizini su škola, vrtići. Dobra infrastruktura i povezanost sa centrom grada. Kompletno renoviran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u blizini Autokomande, odlično povezan sa gradskim prevozom, u blizini škola, vrtića i pijace. Stan se nalazu u prizemlju zgrade i gleda na unutrašnje dvorište tako da je jako tih. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, toaleta, ostave. Agencijska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u neposrednoj blizini popularne ulice Vojvode Vlahovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115454, PR/, izlog, parking, lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Ugrinovačka, Prizemlje, Namešten, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo kompletno opremnjen, odmah useljiv dvoiposoban stan. Izuzetno svetao, u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu naselja. Pozicioniran u neposrednoj blizini marketa, vrtića, autobuskog stajališta i ostalih komercijalnih sadržaja za udoban život. Prostorije: hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se veliki komforan dvosoban stan od 79m2 sa velikom terasom od 23m2 u ulici Zorina u centru Žarkova, koji se nalazi u suterenu novije održavane zgrade. Stan je u postupku ozakonjenja. Nalazi se u blizini Super Vera, puno prodavnica, mesara, Maksija, Osnovne Škole, više linija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lep i funkcionalan dvosoban stan od 50 (52) kvm na prizemlju u mirnoj ulici Ranka Tajsića (Emanuila Jankovića) nedaleko od Autokomande. Stan je zaštiċen od buke i nalazi se u kvalitetnoj zgradi naših poznatih književnika i umetnika, održavan i orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan na Novom Beogradu, ulica Bulevar Zorana Đinđića. Nalazi se u lepo održavanoj zgradi, na8. spratu/9, sa liftom. Stan je južno orijentisan, svetao i sa lepim raporedom prostorija. Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN, odmah useljiv stan na Starom Košutnjaku. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, dva kupatila, dve terase. Uz ovu nekretninu ide i pripadajući podrum U stanu su zamenjena ulazna vrata i PVC stolarija. Ispred zgrade je javni parking, sa uvek....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 134.900 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na Starom Košutnjaku, predstavlja odličnu priliku za adaptaciju prema potrebama budućeg vlasnika.Stan je površine 88m2,i raspoređen je tako da pruža udoban i funkcionalan životni prostor za porodicu.Ispunjen je prirodnim svetlom zahvaljujući velikim panoramskim prozorima,koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 134.900 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Ledine, u Bukovačkoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu zgrade novije gradnje, uredne i održavane, sa parkingom koji je namenjen samo za stanare zgrade. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Saobraćajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 134.900 €, 67,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101472, PR/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u Žarkovu. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole i Doma zdravlja, u veoma prometnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 140.850 €, 45,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Banovom brdu, u prizemlju moderne stambene zgrade, prodaje se dvosoban stan u novogradnji koji pruža savršen spoj komfora i privatnosti. Uz stan dolazi dvorište površine 60 m² koje će investitor potpuno urediti, stvarajući prostor za odmor, druženje i uživanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.750 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1403 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 49 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 134.530 €, 49,77 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 134.400 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u Kačićevoj ulici, na Zvezdari, u blizini TC "Aviv park" i "Beo shopping centra". Stan se nalazi na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu manje zgrade što mu obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao, sa velikim brojem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 134.400 €, 32,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se manji jednoiposoban stan kod Vuka, renoviran,u stambenoj zgradi,useljiv,uknjižen.Zapadno i dvorišno orijentisan. Agencijska provizija 2% za kupca. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 134.400 €, 44,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 134.400 €, 32,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, 32m2 + 5m2 terasa. Niski mesečni troškovi, TA grejanje. Pogodan za život i za izdavanje. Na odličnoj lokaciji, za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 134.400 €, 48,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvosoban stan u izgradnji, u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 48,78m2, nalazi se na poslednjem spratu stambene zgrade od četiri spata sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.klikdooglasa.com

Krunska Kalenić. [telefon] m [telefon] ,lift,cg,tel,int,ktv,pripadajući podrum.Odličan raspored prostorija.Stan je svetao i topao.Stara gradnja,debeli zidovi,odlična zvučna izolacija.Stan se nalazi na četvrtom spratu.Zgrada ima šest spratova.Stan je uknjižen na [telefon] m [telefon]....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Danijelova ulica. Jednoiposoban stan, površine 47m² na trećem spratu u novogradnji. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Voždovac,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 2.0-soban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, skola, vrtica, itd.). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 150.000 € na 141.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 141.000 €, 32,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 150.000 €
06.03.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Dobra lokacija. U pitanju je kultivisano zajedničko dvorište, sa ukupno 3 stanara. Tih 70m2 se sastoje od dva jednosobna (zasebna) stana, jedan iznad drugog. Donji stan je uknjižen na 32 m2 a ima 35 m2 i za kompletno je renoviranje. Stan iznad, na prvom spratu, ima 35 m2 i on je naknadno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 141.000 €, 70,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan na dva nivoa na odlicnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan ima dva zasebna ulaza, svaki po 35m2. Vrlo funkcionalan, sa pripadajucim delom dvorista, Stanu pripada i ostava od 15m2. U izvornom je stanju i potrebno je renoviranje, Uknjizen je na 32m2. U blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 141.000 €, 94,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija u samom centru grada između Topličinog venca i Knez Mihailove. Salonska zgrada sa sređenom spoljnom fasadom, ulaznim vratima i ulazom u samu zgradu. Stan je namenjen isključivo za poslovni prostor. Nema terasu. U blizini zgrade ima jedno parkiralište i garaža na Obilićevom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 141.000 €, 52,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna prilika za investiciju ili život – Na ČukariČkoj padini, Radnička ulica! - Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan za renoviranje, u jednoj od najtraženijih ulica Beograda – Radnička! Stan je uknjižen na 52 m², a dodatnu vrednost daje prostrana terasa od čak 15 m², idealna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 134.000 €, 28,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno sređen, 1.0 soban stan sa velikom terasom od oko 30m2 u ulici Braće Miladinov na 200m od Cvetkove pijace. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Neposredna blizina svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za lagodan život. Odmah useljiv, CG. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 134.000 €, 28,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalnu i svetlu garsonjera površine 28m², smeštena u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Zvezdari u ul.Braće Miladinov u naselju Denkova bašta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 134.000 €, 29,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzno opremljen stan sa nameštajem, visoko prizemlje (preko 2m), 29 m2. Novogradnja, moderno uređen i maksimalno iskorišćen prostor, sa posebno izdvojenim spavaćim delom. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom (sve novo), spreman za useljenje. Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Oglas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju trosoban stan u Mirjevu, u ulici Matice Srpske, idealan za porodično stanovanje. Lokacija je mirna, dobro povezana sa ostatkom grada i u neposrednoj blizini prodavnica, škole, vrtića i autobuskih linija. ⭐ Karakteristike stana: • Trosoban stan – dve spavaće sobe + dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 134.000 €, 76,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan na Petlovom brdu. Na dva nivoa, prvi nivo površine 77m2 sa terasom i izuzetnim rasporedom. Drugi nivo 45m2 veoma funcionalan i sređen. Pored terase stan poseduje i dvorište od 2 ara, što je velika prednost u Beogradu. Na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117270, XI/XI, klima, lift, terasa, uknjižen, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi srcu naselja Brace Jerkovic, ojruzen zelenilom, parkovima i svom potrebnom infrastrukturom. Bliza marketa, trznog centra, doma zdravlja, osnovnih skola, vrtica. Povezan gradskim orevozom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Kumodraža, tamo gde gradska vreva polako ustupa mesto tišini i zelenilu, nalazi se stan koji je spreman da postane nečiji novi dom. Na prvom spratu moderne novogradnje, prostire se 67m2 pažljivo osmišljenog prostora u kojem su funkcionalnost i toplina doma savršeno spojeni.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 473)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>