• GoHome Professional
stan u beogradu do 140000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu do 140000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 140000 eura

  • Za upit "stan u beogradu do 140000 eura" pronađeno 6 095 nekretnina - prosečna cena 2.384 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 148.000 € na 130.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 151.000 €
01.04.2026 - 148.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u Mačvanskoj ulici, na svega 150 m od Hrama Svetog Save, prodaje se potpuno samostalan stan koji funkcioniše kao mala kuća — idealno za one koji traže mir i privatnost u srcu Vračara. Stan je površine 38 m², nalazi se u prizemlju, a uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 130,60 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 54.60m2 + 76m2, terasa 27.5, dvorište 4.3 ara TA, VPR/III, telefon, interfon, podrum, parking. U procesu legalizacije. Stan od 54,6m2 sa pripadajućim dvorištem površine 4.30 ari. Dvorište poseduje zaseban ulaz, gde se može ući kolima. Stan se nalazi na nivou visokog prizemlja(2.5....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlicna lokacija, jugoistocno orijentisan, adaptibilan u jednoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.000 €, 20,00 m2 cca 6500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća ima ukupnu površinu od 60 m², uknjiženo 20 m2. Donji deo kuće sastoji se od špajza, sobe, hodnika i kupatila. Prilikom kupovine, donja soba je proširena. Gornji sprat obuhvata manji hodnik iz kojeg se ulazi u dve sobe i na terasu. Na terasu se izlazi iz prve sobe, koja ima balkonska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u mirnom delu Mirijeva, na obodu velikog centralnog parka sa sadržajima za šetnju,sport,rekreaciju, igru i zdravo odrastanje dece. Istovremeno, gotovo svi sadržaji neophodni za zadovoljavanje svakodnevnih porodičnih potreba- OŠ Despot Stefan Lazarević, vrtići za decu,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2025 - 175.000 €
01.06.2025 - 165.000 €
13.06.2025 - 159.000 €
11.07.2025 - 150.000 €
18.07.2025 - 145.000 €
21.09.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 135.000 €
08.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo dvosoban stan na top lokaciji. U neposrednoj blizini se nalaze vrtic, skola, posta, prodavnice, autobuska stanica. Prostorije:hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, ostava, terasa. Stan je kompletno renoviran. Urađen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 37,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2024.,

www.indomio.rs

Odlicno pozicioniran, dvostran,manji salonski stan(visina 333cm), nadomak Bul.kralja Aleksandra, a nedaleko od Milesevske ulice i Kalenić pijace, u izvornom stanju.Satan se sastoji od malog ulaznog predsoblja, dnevne sobe iz koje se ulazi u prostranu spavacu sobu, kupatilo i malu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen stan na Zvezdari kod Cvetkove pijace, u novijoj zgradi, u suterenu, uknjižen bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv, površine 53m2, a koji se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, ulaznog dela i velike terase. Grejanje je na TA peć, stan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u novijoj zgradi, dvostrano orijentisan jugo-zapad i sever, ima svoje garažno mesto. U stanu ostaje ugradna kuhinja (ali bez bele tehnike), kao i klima i norveški radijatori. Zgrada ima građevinsku dozvolu, ali još nema upotrebnu dozvolu. Samo keš kupci. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 44,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u odličnoj zgradi od crvene fasadne cigle, kod Maksija. Delimično renoviran (kuhinja i kupatilo), jugoistočno orijentisan, svetao. Grejna površina 39 kvm, lođa 7 kvm. Potrebna manja ulaganja, odmah useljiv! Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija, soba, kupatilo. Samo za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 42,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom spratu, bez lifta. Grejanje je na struju. Odmah useljiv, niski rezijski troskovi. Trenutno samo za kes kupce. Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan ukupne površine 64m2 u zgradi novije gradnje, u mirnom delu ulice Matice Srpske, u blizini Aroma marketa, vrtića, doma zdravlja, pijace, kao i ostalih sadržaja i infrastrukture. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.600 €
24.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja. Cukarica, Zarkovo - Leposave Vujosevic 4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefon Neposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Zarkovu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan u Žarkovu, renoviran, bez ulaganja. Ima pripadajući podrum, u urednoj, održavanoj zgradi. U blizini škole, prevoza. Šredato za legalizaciju, samo za keš kupce. Agent Slađana Ikonić Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 33,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao jednosoban stan sa terasom u novijoj kvalitetno građenoj zgradi od crvene fasadne cigle sa liftom. Nalazi se u Bulevaru kralja Aleksandra blizu okretnice tramvaja u Ustaničkoj. Stan je jednostrano orijentisan ka mirnoj strani, bez buke i zaklanjanja pogleda. Funkcionalan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan trosoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Poseban adut – Zastakljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan u jednoiposoban. Poseduje veliku dnevnu sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju, kupatilo i lođu od 6m2. GREJANJE - CG, sprat 11/11, LIFT, PARKING,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-484 (od ukupno 484)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>