• GoHome Professional
stan u beogradu Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u beogradu Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana" pronađeno 2 639 nekretnina - prosečna cena 3.465 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 32, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi nadomak Belog dvora. Sagrađen je od najkvalitetnijih materijala na tržištu koje market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamurozni, opremljeni kvalitetnom tehnikom i fensi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan u rezidencijalnom objektu BW Scala, u jednom od najprestižnijih delova Beograda na vodi. Nekretnina se izdvaja savremenom arhitekturom, elegantno organizovanim enterijerom i lokacijom koja spaja mirnu atmosferu sa dinamikom modernog gradskog života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 439.900 €, 113,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim podrumom koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u blizini restorana "Novak" i Beogradske arene. Ova dvostrano orijentisana nekretnina je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Interfon Hercega Stjepana Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.000 €, 72,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Brankova Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Hadži Melentijeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 357.000 €, 103,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Svetozara Markovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1932 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa pogledom na zelenilo! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan sa pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi iz 1990-tih godina, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Prokopa, Kliničkog centra Srbije i Partizanovog stadiona. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na raskrsnici Krunske i Prote Mateje. Sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje koja je povezana sa devojačkom sobom, kupatila, wc-a i tri vezana salona. Sve prostorije imaju prirodnu ventilaciju. Visina plafona je 3,25 metara. Zbog lokacije i rasporeda prostorija idealan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča centar 1, po strukturi dvosoban ukupne površine 69,26 m2. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 69 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 42,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u naselju Mirijevo, nadomak Mirijevskog bulevara. Odlična povezanost sa ostalim delovma grada, neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica i škole. Nalazi se na visokom prizemlju, zbog konfiguracije terena ulaz je u nivou ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i svih sadržaja važnih za kvalitetan gradski život. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 195.000 €
13.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan dvoetažni stan u zgradi iz 2000-te godine. Potrebno je kompletno renoviranje, zapadno orjentisan, sunčan i svetao. Blizina prevoza, prodavnica . Prostorije: I Nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, kupatilo, terasa; II Nivo: Predsoblje, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 138,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gavrila Principa, u dvorisno orijentisanoj zgradi. Stan zauzima kompletnu površinu prvog sprata manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Po strukturi je petoiposoban i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od pet zasebnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.500 €, 53,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran salonski stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Stanoja Stanojevića, na jednoj od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Interfon Ilirska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, terasa, etažno grejanje, parking, keš kupci. U prilici smo da ponudimo potpuno sređen i namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u novogradnji na Ledinama, u blizini glavne saobraćajnice i lakog pristupa Novom Beogradu i svim sadržajima. Stan se prodaje namešten, sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u ulici Branka Krsmanovića, na jednoj od najtraženijih lokacija na Crvenom krstu. Stan se nalazi na prvom spratu luksuzne novogradnje sa liftom i predstavlja spoj savremenog dizajna, funkcionalnosti i visokog kvaliteta stanovanja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 465.000 €, 96,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru Starog Grada, u blizini Narodne skupštine Republike Srbije, Trga Republike , Knez Mihailove prodaje se luksuzan petosoban duplex u Palmotićevoj ulici. Stan ima 108 m² sa terasom i lođom (uknjižen na 96 m²), nalazi se na III i IV spratu uredne zgrade sa novom fasadom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 63,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo i prostrana terasa sa pogledom na ZepTerru i Wellport, grejanje na gas. Ceo kompleks je održavan i pod visokim stepenom obezbeđenja. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.395 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 352.000 €, 78,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan trosoban stan, koji svojom funkcionalnošću pruža komoditet porodičnog života. Stan je u srcu gradske lokacije, zvane Dorćol i deo je Beograda koji se nalazi u najstarijem gradskom jezgru u gradskoj opštini Stari grad. Dorćolska dunavska obala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 485.000 €, 107,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan salonski stan u samom srcu Vračara. Lokacija idealna, blizina Cvetnog trga, Tašmajdana, Crkve Svetog Marka, Parka Manjež, JDP-a Zgrada je jako lepa, sa renoviranom fasadom, interfonom i video nadzorom. Zgrada poseduje poluprivatni lift, koji ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN 2.5 STAN NA KOŠUTNJAKU! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.000 € Lokacija: Rakovica - Košutnjak, sprat 7 Površina: 53 m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevne sobe sa trpezarijom; - spavaće sobe; - kuhinje; - kupatila; - toaleta; - ulaznog hodnika;....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 352.000 € na 347.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 347.000 €, 94,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 352.000 €
22.05.2026 - 347.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno lep, svetao, trosoban dupleks. Na lepom mestu, u Prespanskoj ulici, u blizini Crvenog krsta. Donji nivo čine: hodnik, dnevna soba, toalet, kuhinja sa izlazom na terasu, kao i ostava u koju se može smestiti dosta stvari. Lepim drvenim stepeništem se ide na gornjii....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Karađorđeva Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 1 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 147,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Golf Naselje - Tuniska 4.0, 147m2 (terasa 9m2), 2/3, EG, ostava, video nadzor, klima, telefon, interfon. Komforan stan u luksuznoj zgradi, u blizini Košutnjaka. Stan je četvorostrano orijentisan, svetao i prostire se na celom spratu. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1. 5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 406.000 €, 140,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetan porodičan stan smešten u ulici Olge Spiridonović, u mirnom i lepo uređenom delu grada, idealnom za porodičan život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje po dogovoru.Na prodaju izuzetno lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Miljakovcu, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 727.500 €, 145,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Broj u registru posrednika: 1850 MAXIS GROUP d.o.o : Prodaje se luksuzan četvorosoban stan površine 145,51 m² u modernoj rezidencijalnoj zgradi BW Thalia, u okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 740)