• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu 120000 evra što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što skuplji" pronađeno 1 512 nekretnina - prosečna cena 2.681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 129.000 €, 42,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i funkcionalan stan, jednosoban po strukturi – adaptibilan u jednoiposoban. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, lođa i ostava. Ima veliki pripadajući podrum. Dobro održavan, uredan, ima dve klime, u centralnom delu Karaburme. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten Lux stan u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2021 godine. U naselju Vojvode Vlahović. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 18m2. Nalazi se u prizemlju zgrade, zaseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 129.000 €, 28,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam elegantan, jednoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji – Lion,Vojislava Ilica, jednoj od najtraženijih i najlepših zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti i mirnog okruženja, idealan za one koji žele , privatnost i funkcionalnost, a opet na korak od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 86,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u lepo održavanoj zgradi. 43m2 + 43m2 mogućnost proširenja. Bela tehnika je uključena u cenu. Stan je svetao, sa blindiranim vratima, nalazi se na dobroj lokaciji. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 124.488 € na 128.934 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 128.934 €, 44,46 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 124.488 €
29.04.2026 - 128.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1376 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 44.46m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.500 €, 46,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan sa jednom spavaćom sobom, površine optimalno raspoređene, koji se nalazi u prizemlju moderne stambene zgrade u izgradnji, u neposrednoj blizini tržnog centra Stadion. Stan je orijentisan ka ulici, a strukturu čini: spavaća soba, moderno kupatilo, terasa, kao i dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 128.500 €, 65,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom, porodičnom naselju Altina, u tihoj ulici bez buke, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2014.godine, koja je na ozakonjenju. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 128.000 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo predivan dupleks u blizini centra Resnika. Ušuškan u zelenilu, ovaj stan odlikuje miran ambijent i celodnevna osvetljenost. Poseduje pripadajući podrum. U blizini se nalaze igrališta, škola, obdanište, dom zdravlja, radnje i stajališta GSP. Nikakva ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Prodaje se duplex u ulici Omladinsko setaliste, na odlicnoj lokaciji, u blizini skole, vrtica, prodavnica, pijac, dom zdravlja, autobus 56 , 59,42 i E2. NIVO PR i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Omladinsko šetalište, vpr,..-Stvarna površina-91m2 , ugovorna površina-91.00m2, Stan u dve etaže prizemlje 16.62m2, u sivoj fazi I sprat - 4.0 stan 74.68m2, dvostran, terasa, gas, izvorno stanje. U blizini prevoza, škole, vrtića, doma zdravlja. Predat je za uknjižbu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 128.000 €, 50,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Mladena Mitrića, Čukarica, 128000€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Mladena Mitrića, Čukarica Mladena Mitrića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 1.0, lako adaptabilan 1.5. 41m2 grejne površine + 6m2 terasa. Mereno ima 43m2 korisne površine + terasa. Stanu pripada podrum od 9m2. Na odličnoj lokaciji. Javni parking ispred zgrade. Blizina gradskog prevoza, marketa, škole, vrtića. Odlična saobraćajna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na jednoj od najmirnijih delova naselja Braće Jerković, po strukturi jednoiposoban adaptivan u dvosoban. Stan poseduje zastakljenu lođu i pripadujući ozidan podrum od 9m2 sa strujom i vodom. Stan se nalazi u blizni okretnice autobusa 26, Super Vera, apoteka i TC Stadion.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.000 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Marijane Gregoran, 4/5, cg,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-36.00m2, Stan se nalazi u centralnom delu Karaburme u lepo održavanoj zgradi. Ovu lokaciju karakteriše izuzetno dobra povezanost sa centralnim delovima grada. bogata infrastruktura, blizina TC BIG, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 128.000 €, 56,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom stanju, izuzetno prostran, površine 56 m2 koji se nalazi u Zemun Polju, u u jednoj od glavnih ulica u ulici Franje Krče. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno 2 sprata. Ispod i iznad ovog stana je stambena jedinica. Trostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Braće Jerković, 47m2 . 47m2, 1.5, VPR/7, CG, lift, lođa, podrum, internet, telefon, za sređivanje. Odličan jednoiposoban stan, jednostrano jugozapadno orijentisan, ušuškan sa pogledom na park.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 91.3m2 ------------------------------------------------------------------------ 91.3m2, 4.0, pr-1/3, EG/gas, terasa, telefon, izvorno, uknjižen. Dvoetažni stan u izvornom stanju, četvorosoban sa mogućnošću adaptacije i deobe u 2 stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u najlepšem delu Braće Jerković. Zgrada je orkužeena zelenilom i parkovima i velikim parkingom. U stanu je PVC stolarija sa komarnicima i nema dodatnih ulaganja. Ostaje ugradna kuhinja i plakari. Sunčan i svetao sa prelepim pogledom. U blizini je škole,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u mirnom delu naselja Braće Jerković. Zgrada okružena zelenilom i velikim parkom. U blizini škole, vrtića, prodavnia i autobuske stanice. Stan je za sređivanje. Stan je u prizemlju zgrade, a viisna do prozora oko 2,30. Zgrada uredna i održavana sa video nadzorom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija, u zoni koju odlikuje prostrano parkovsko okruženje i mir koji se retko sreće u gradskom jezgru, nalazi se stan koji svojom strukturom i potencijalom nudi izuzetnu priliku za stvaranje savremenog doma. U pitanju je starogradnja prepoznatljivog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 128.000 €, 32,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično stambenoj zgradi sa tri prizemna stana. Kvalitetna gradnja, lep raspored, izuzetna funkcionalnost. Isključivo za keš kupce. Predat je na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.727 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 58,48m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.650 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130607, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Jajinci, blizu Paunovog brega, Voždovac. Stan je u novogradnji i površine 50m2. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan, svetao i prostran dvosoban stan na drugom spratu nove stambene zgrade, smeštene u jednom od najpoželjnijih delova Beograda – Jajincima. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji žele miran i kvalitetan život u prijatnom okruženju, uz brzu i jednostavnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.500 €, 51,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Mirijevo II, Dimitrija Paramendića, 51m2 .. 51m2, 2.0, VPR/3, EG, terasa, interfon, telefon, nov, uknjižen. Stambeno-poslovna zgrada na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.500 €, 39,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.500 €, 51,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Crnog jezera, nalazi se jednosoban stan povrsine 51 m2˛, idealan za miran zivot u prirodnom okruzenju ili kao odlicna investicija za izdavanje. Stan je nov, kompletno opremljen i odmah useljiv, sa pazljivo odabranim namestajem koji pruza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 127.500 €, 45,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jednoiposoban stan u novoj zgradi, sa terasom od 14m2, severo-istocno pozicioniran. Cena stana izrazena je sa PDV-om, iskljucivo za gotovinske kupce, stan je u procesu upisa svojine na osnovu zakona svoj na svome. Za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 127.500 €, 42,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

1. Pretprostor 4.10m² 23.srpske udarne divizije, Beograd, Srbija ; Voždovac, Jajinci, 2.0, 50m2, novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.400 €, 52,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, stan na samom početku Ledina, u cenu stana uračunato i pripadajuće parking mesto,zgrada pokrivena video nadzorom , kapija na daljinsko upravljanje. Bez ulaganja. Prodaje se sa kuhinjskim elementima. Po strukturi dvosoban, površine 52, uknjižen. Sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 497)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>