• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan u beogradu 120000 evra što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što skuplji" pronađeno 1 508 nekretnina - prosečna cena 2.684 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 129.900 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Taš, stan pogoda za pp - kancelarije, ordinacije i sl .. / nedaleko od Tašmajdanskog parka, ugao Starine Novaka i ul. 27. Marta, starija salonska zgrada, uredan ulaz, interfon, visoki plafoni, stan pogodan za poslovni prostor- kancelarije, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, pvc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 129.900 €, 45,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ruže Jovanović, pr/3, u blizini Bulevara, visina stana je pravo visoko prizemlje (ispod stana se nalazi stan), lođa zastakljena, stan je trostrano orijentisan, svetao, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, hrastov parket, sređen, dve klime, bez ulaganja, ugradni elementi i kuhinja ostaju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.600 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 64 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.600 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. Svetosavska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.600 €, 27,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja, garsonjera od 27m2 u Ulici Đorđa Vajferta , na svega nekoliko koraka od Neimarskog parka, u srcu Vračara. Moderan studio u novoj smart home zgradi sa kvalitetnom završnom obradom, gradnja 2023.god. Prodaje se delimično opremljen. Podovi su pokriveni visokokvalitetnim drvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.600 €, 46,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najprometnijih ulica na Karaburmi, a opet diskretno povučenoj od gradske buke, nalazi se stan koji spaja praktičnost urbanog života sa mirom i sigurnošću porodičnog doma. Okružen je dvorištem sa dečijim igralištem, a kupcima su obezbeđena i dva parking mesta – prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi, BW Libera, nalazi se luksuzan stan koji pruža vrhunski kvalitet života. Prostran i svetao, osmišljen tako da zadovolji najviše estetske i funkcionalne standarde, ovaj dom odiše elegancijom i udobnošću. Već na ulazu dočekuje vas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.500 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kneza Miloša, Savski venac, 129500€, 45m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kneza Miloša, Savski venac Kneza Miloša.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.500 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130621, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.375 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 42,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Lep i funkcionalan stan, jednosoban po strukturi – adaptibilan u jednoiposoban. Stevana Dukića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 33,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

U mirnom okruzenju bez buke.Na odlicnoj lokaciji, sa blizinom vise fakulteta, inrastrukturalno odlican. Vrlo interesantan kao investicija jer je idealan za rentiranje. Postoji mogucnost i kupovine garaznog mesta (iskljucivo uz stan). Adaptibilan, lako se moze preurediti i dobiti dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Veoma funkcionalan i kompletno renoviran jednosoban stan (uspešno adaptiran u j jednoiposoban) na trećem spratu kvalitetne i dobro održavane desetospratne zgrade sa 3 lifta, CG, interfonom Nalazi se u odličnom delu Mirijeva, u blizini veliki park, škole, vrtići, marketi, glavna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.5 soban, 3/3 sprat, nema lift. Uknjižen na 51m2. Grejanje - električni kotao (struja). Žuta fasadna cigla. Trostrano orijentisan. Kad se uđe u stan, pravo je kupatilo a stepenicama se ide u gornji nivo gde se nalaze sve prostorije. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ Pavle....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 48,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban izuzetan stan u mirnom delu Voždovca od 48m2 . Stan je veoma topao i okrenut ka sunčanoj strani. Prozori gledaju ka zelenilu,što je posebno lepo tokom proleća . Oko zgrade ima dosta parking mesta. Odlično je i kao investiciona prilika. Odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i porodičnom delu Beograda, u Zemun polju, u kraju sa širokim ulicama i puno zelenila, nudimo Vam funkcionalan dvosoban stan sa odličnim potencijalom. Stan se nalazi u šestospratnici sa liftom, građenoj sredinom 1980-ih godina, u okviru uređenog bloka koji je prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 30,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo stan u blizini Vukovog spomenika-ulica Svetog Nikole U mirnom i veoma traženom delu Zvezdare, prodaje se funkcionalan i lepo organizovan stan površine 30 m², na 3. spratu uredne zgrade. Stan je jednoiposoban, što ga čini izuzetno praktičnim kako za život, tako i kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan stan na sjajnoj lokaciji. Uknjižen dvosoban stan. Kompletno renoviran. Sunčan i svetao. Mirno okruženje. Blizina Dunavskog keja. Izuzetno mesto za život. Mali troškovi održavanja. Grejanje na struju. Topla preporuka! Za sva dodatna pitanja i zakazivanje termina razgledanja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 39,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte potencijal ovog stana u Beogradu, vrednog renoviranja, savršeno smeštenog u prometnom delu grada, u Kneza Miloša, a udaljenog samo 100 metara od Beograda na vodi. Ova nekretnina je nova na tržištu i idealna je prilika za one koji traže investiciju ili novi dom u jednoj od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Garsonjera na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Uknjižena na prodavca 1/1 bez tereta i zabeležbi. Odlično održavana fasada i ulaz zgrade. Kompletno renovirana marta 2025. Prodaje se nameštena. Podno grejanje. Visoki plafoni. Kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Nova gradnja stan 49.6 m2 u kompleksu turističkog objekta FOREST PRESTIGE Brestova b.b. KO Čajetina, naselje 25. Maj, dvosoban drugi sprat sređen po standardima i kategorizovan kao objekat sa 4 kreveta 3 zvezdice. Opremljen svaka soba televizor, ugradni plakari u svakoj sobi i hodniku,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 129.000 €, 32,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini prevoza 18, 50, 26, škola, vrtića, pijace, Maxija, Vera, nalazi se ovaj stan , novije gradnje. Idealno za dve osobe, porodicu, studente..Stan ima lep dnevno kuhinjsko trpezarijski deo i odvojenu spavaću sobu. Za svaku preporuku. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 129.000 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Miljakovcu 1, u ulici Stevana Opačića (kod parka) prodajemo renoviran 2.0 stan 54m2 grejne površine + velika lođa od 6m2. Stan se prodaje sa ugradnom kuhinjom i plakarima i nameštajem (bez bele tehnike i tv-a). Ima podrum, uknjižen je na 54m2. Ima dosta parking mesta oko zgrade.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 129.000 €, 33,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nudimo na prodaju odličan, funkcionalan jednosoban stan u Ljermontovoj ulici. Stan površine 33 m² sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, velike sobe i kupatila. Nalazi se na osmom spratu u zgradi sa liftom. U dobrom je, očuvanom stanju i spreman za useljenje, a....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlican stan, prakticno nekoriscen, u novijoj gradnji, sa dobrim rasporedom prostorija. Orijentacija - jugoistok. Parking u dvoristu zgrade. Kontakt: 060 02 44 777 Prikaži broj Hodnik, dnevni boravak, dve spavace sobe, kuhinja sa trpeyarijom, kupatilo i lodja. uknjizen 2/4 ZAGRADJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 129.000 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanna prodaju, u mirnom deluLabudovog brda, dvostrano orijentisan, u stambenom objektu sa manjim brojem stanova. Na oko dva minuta lagane šetnje nalazi se komercijalni centar naselja sa apotekama, prodavnicama, bankom, a zahvaljući blizini okretnice linija 23 i 53, dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Voždovcu, nadomak Darvinove pošte i ulice Vojvode Stepe. 36 m2, nalazi se na trecem spratu zgrade starije gradnje bez lifta. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. U izvornom stanju ali odlično....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 130.000 € na 129.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, MIrijevo, Rableova Prodajemo komforan, opremljen 2-soban stan 62,53m2 - prostrana dnevna soba, velika terasa, trpezarija, kuhinja, 1 spavaća soba i kupatilo. Stan je na 1. spratu, u dobro održavanoj zgradi, dobro orijentisan. Nije moguća kreditna kupovina. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 129.000 €, 28,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam elegantan, jednoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji – Lion,Vojislava Ilica, jednoj od najtraženijih i najlepših zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti i mirnog okruženja, idealan za one koji žele , privatnost i funkcionalnost, a opet na korak od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 129.000 €, 42,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i funkcionalan stan, jednosoban po strukturi – adaptibilan u jednoiposoban. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, lođa i ostava. Ima veliki pripadajući podrum. Dobro održavan, uredan, ima dve klime, u centralnom delu Karaburme. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno namešten, nov, neuseljavan stan, na sunčanoj padini. Bela tehnika i nameštaj su novi i nekorišćeni. Stan poseduje pripadajući podrum, alarm i video nadzor nezavisan od zgrade. U cenu je uračunato i parking mesto. Stan je uknjižen na 41m2, mereno 46m2, poseduje i baštu od 13m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten Lux stan u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2021 godine. U naselju Vojvode Vlahović. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 18m2. Nalazi se u prizemlju zgrade, zaseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno sredjen stan na odličnoj lokaciji. -Pripadajući parking za jedno ili više vozila -Centralna gradska lokacija -Potpuno sredjen i opremljen -Pogodan za poslovne aktivnosti Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 129.000 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u mirnom delu Ceraka koji ima uknjiženo 36m2 + terasa 10m2. U izvornom stanju. Stan poseduje od prostorija hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu i terasu od 10m2. Uz postojeću cenu ide i garaža uknjižena na 21m2, i takođe podrumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan ukupne površine oko 80m2, od čega je 44m² zvanično uknjiženo na prvom nivou. Na drugom nivou duž celog stana ima mogućnost adatapcije tavana , voda,gas i struja izvedeni. Stan je u vlasništvu 1/1 i potpuno je opremljen. Brzo useljiv. Stan ima pripadajući podrum. Agencijska....