• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu 120000 evra što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što skuplji" pronađeno 1 508 nekretnina - prosečna cena 2.684 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi je kompletno namešten stan, okružen zelenilom u mirnom i porodičnom kraju. - Stan je uknjižen na 47m2, ostatak je terasa koja posebno osvaja! Zazidana do pola, a od pola vešto zastakljena tako da pruža zaklon od pogleda, ali isto tako daje svetlost i mir idealan za jutarnju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122180, V/V, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Na prodaju duplex, Patrisa Lumumbe – 60m² (30+30) Na odličnoj lokaciji, u ulici Patrisa Lumumbe, prodaje se funkcionalan duplex od 60m². Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na terasu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uknjiženo na 47) U kvadraturu od 64m2 ulazi terasa od 17 m2. Šta dobijate? * Stan u prizemlju nove zgrade – moderan, sveže sređen, spreman za useljenje! * Terasa! ✨Zazidana do pola + staklo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 67,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan na Karaburmi, 67m2, u izvornom stanju, vlasništvo 1/1. Nalazi u ulici Dr Đorđa Joanovića, na poslednjem spratu od ukupno pet, bez lifta. Veoma svetao i funkcionalan, čija struktura omogućava idealnu reorganizaciju prostora. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 130.000 €, 24,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Garsonjera 24 m², Savska ulica, Savski Venac - potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Na prodaju kompletno opremljen stan površine 24 m², smešten u Savskoj ulici na Savskom Vencu preko puta Beograda na Vodi i novog muzeja. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80882, V/, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da živite u strogom centru grada, u središtu brojnih zbivanja, nadomak ustanova od značaja, kuturnog i komercijalnog sadržaja koji skupa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov troiposoban stan na visokom prizemlju u beogradskom naselju Jajinci. Stan čine dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, tri spavaće sobe, hodnik i terasu od 10m2 koja ne ulazi u kvadraturu. Potrebno je da kupac završi stan po svojoj volji kao što su parket, vrata, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjizen na lepoj lokaciji Karaburme. U blizini marketa, prevoza, škole i vrtića. Stan je jako lepog rasporeda, dvoetažni. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i dve terase.Parking ispred zgrade. Posrednička naknada 2%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 130.000 €, 33,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan sa panoramskim pogledom na Beograd – 5. sprat, odmah useljiv! Na prodaju svetao, funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, orijentisan ka mirnoj ulici. Nalazi se na 5. spratu (nije poslednji), sa otvorenim pogledom na ceo Beograd koji se ne može zakloniti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Učiteljsko naselje - odlična lokacija Kompletno sređen stan u mirnom i traženom delu Učiteljskog naselja. Stan u odlično održavanoj zgradi. Oaza mira u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije : dnavna soba, kuhinja, hodnik, terasa i kupatilo. Agenscijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan u kući. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u epicentru Beograda , Trg Repoblike , Kolarceva ulica.Dnevna soba , dve spavace sobe, jedna radna soba , dva kupatila, okrenut prema dvoristu, bez buke, veoma svetao, centralno grejanje, peti sprat, lift, klima, namesten.100m2 Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U potpunosti renoviran i opremljen stan, nameštajem po meri, na odličnoj lokaciji, u blizini centra Vidikovca i Košutnjaka. Infrastruktura je jako dobra, tako da su u neposrednom okruženju smešteni svi sadržaji neophodni za kvalitetan život: škole, vrtići, marketi, pošta, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120136, V/VI, terasa, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 108,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan adaptiran od garažnih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja, kupatila sa kadom, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe. Uknjiženo na 53m, grejna površina 72m. U blizini vrtića,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo renoviran opermljen stan u strogom centru grada u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Trga Republike, Terazija i Knez Mihailove. Veoma funkcionalan, svetao, okrenut dvorištu te nije izložen buci. Po strukturi četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prazan, odmah useljiv, uknjižen stan. Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa dva lifta. Adaptibilan, stan za svaku preporuku. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u mirnom kraju! - Cena:130000€ - Kontakt: +38166809121 - Lokacija: Rakovica - Površina: 63m2 - Struktura: jednoiposoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kunhinje sa trpezarijom - spavaće sobe - kupatila - terase i - tavana. OPIS: Na prodaju jednoiposoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u lepom okruženju, funkcionalan i održavan. Tri spavaće sobe, odmah useljiv. Prostorije; dnevna soba i trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 33,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Da li želite stan za život ili kao investiciju, na zgodnom mestu odakle se brzo dolazi do svih bitnih mesta u gradu, a koju omogućavaju pozicija zgrade i široke ulice? Na pravom ste mestu. Stan koji nudimo nalazi se upravo na takvoj lokaciji na Zvezdari, u jednoj od najdužih ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 95,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 655, I/II, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(može zamena), dvorišna zgrada. Tavanski prostor 50m2 Garažni prostor Ostava u sklopu garaže Uknjiženo na 87m2 kao idealni deo ne može kredit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 81,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 85.96m2( terasa 30.07m2), podno grejanje,lift, SUT/IV, interfon. Uknjižen. Novogradnja, uknjižen, moguć povrat PDV-a! Prodaje se svetao i funkcionalan stan u novom stambenom objektu, sa odličnom lokacijom i odličnom povezanošću sa gradom. Stan se nalazi u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94719, VI/VI, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Stan u zgradi od fasadne cigle, miran kraj bez buke, dosta zelenila, kvalitetna gradnja. Stan se nalazi u potkrovlju sa kosinama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan u Žarkovu, renoviran, bez ulaganja. Ima pripadajući podrum, u urednoj, održavanoj zgradi. U blizini škole, prevoza. Šredato za legalizaciju, samo za keš kupce. Agent Slađana Ikonić Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – TERAZIJE, KOLARČEVA ULICA, 100m² Izdaje se komforan i potpuno opremljen četvorosoban stan površine 100m², na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda – Kolarčeva ulica, Terazije. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za sve ljubitelje autentične atmosfere starog Zemuna – spoja istorije, kulture i blizine prirode i reke kakav se retko pronalazi. Stan se nalazi u samom srcu Zemuna, u jednoj od onih ulica koje odišu duhom prošlih vremena. Ušuškan među zgradama iz austrougarskog perioda, ova lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 33,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao jednosoban stan sa terasom u novijoj kvalitetno građenoj zgradi od crvene fasadne cigle sa liftom. Nalazi se u Bulevaru kralja Aleksandra blizu okretnice tramvaja u Ustaničkoj. Stan je jednostrano orijentisan ka mirnoj strani, bez buke i zaklanjanja pogleda. Funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj duplex stan se nalazi u mirnom naselju Gornji grad, u Zemunu, na odličnoj lokaciji sa pristupom svim bitnim sadržajima, a opet dovoljno udaljen od glavnih saobraćajnih gužvi. Stan je uknjižen, a zbog specifične strukture zajedničkog dvorišta nije moguće kupiti ga putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, 16.Oktobra, 49m2 .. 49m2, 1.5, 9/10, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno, za sređivanje. Jednoiposoban stan u centru Mirijeva. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Matice srpske Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.930 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada sa samo 6 stanova. Prijatan i tih stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba). Krov ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune 10cm. Velux krovni prozori sa zastorima. Kompletno namešten i opremljen 2024 godine, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.900 €, 47,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je moderan i funkcionalan trosoban stan, uknjižen na 47 m², dok stvarna površina iznosi 64 m² zahvaljujući prostranoj, zatvorenoj terasi od 17 m². Terasa je u potpunosti zastakljena i pretvorena u prijatan kutak za odmor – pod obložen pločicama i prekriven vodootpornim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.900 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN, DVOSOBAN STAN U ŽELEZNIKU, POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 129.900€ Lokacija: Čukarica, Železnik, sprat 1/4 Površina: 48 m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: -​ Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - Spavaće sobe; -​Kupatila; -​Ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.900 €, 44,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ruže Jovanović, Zvezdara, 129900€, 44m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ruže Jovanović, Zvezdara Ruže Jovanović.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 133.700 € na 129.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.900 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 135.000 €
22.02.2026 - 138.000 €
15.03.2026 - 134.000 €
05.04.2026 - 133.700 €
03.05.2026 - 129.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan na opštini Voždovac, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan je prostran, svetao i funkcionalno organizovan, idealan za porodični život, ali i kao investicija. Polunamešten je, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da ga prilagodi sopstvenom stilu i potrebama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.900 €, 27,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna nekretnina smeštena u jednoj od najlepših ulica u centru Beograda – Lominoj. Ovaj stan, zahvaljujući svojoj lokaciji u srcu gradskog jezgra, predstavlja sjajnu priliku kako za život, tako i za investicione kupce koji razmatraju dugoročni prinos. S obzirom na to....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 490)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>