• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano" pronađeno 98 nekretnina - prosečna cena 2.966 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • dvorište
    • pogodan
    • potkrovlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 127.000 €, 32,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u blizini Cvetkove pijace. Potpuno renoviran, svetao, funkcionalnog rasporeda i idealan za udoban život. U mirnoj ulici nadomak Bulevara Kralja Aleksandra koji pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 110.000 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan od 31m2 u srcu Beograda. Stan je u besprekornom stanju, uknjižen i bez ikakvih tereta i zabeležbi. Prostor: Otvoreni kuhinjsko-trpezarijski deo, odvojena spavaća soba i novo kupatilo. Lokacija: Centralna gradska lokacija sa dvoristem. Blizina svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 120.000 €, 31,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118391, I/I, uknjižen, renoviran, parking, stambena zgrada. Uknjižen, renoviran stan na odličnoj lokaciji, Sajmište Novi Beograd, odmah useljiv. Ima parking mesto ispred zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 137.700 €
13.04.2026 - 130.000 €
04.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1289 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0693322626. U ponudi je uknjizena garsonjera 30m2 bez odvojene sobe na Banovom Brdu, potpuno nameštena,renovirano novo kupatilo i spremna za useljenje. Garsonjera se nalazi u ocuvanoj zgradi bez lifta , visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 118.000 €, 30,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan bez većih ulaganja, u održavanoj vojnoj zgradi. Uknjižen na 18m2 korisne površine. CG, lift, obezbeđen parking u dvorištu zgrade za stanare. Svetao, renoviran, useljiv. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lepa i funkcionalna garsonjera sa terasom, smeštena u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. Stan je renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, idealan kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje. Uz stan dolazi i sopstveno parking mesto u dvorištu zgrade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Karaburmi – Kompletno renoviran i opremljen! Prodaje se uknjižen stan 1/1, površine 54 m² (42 m² grejni deo + 12 m² terasa), u prizemlju višespratnice sa odličnom izolacijom i niskim troškovima. Visina plafona: 2.37 m. 🔹 Struktura: Dnevna soba + 2 manje spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 115.938 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirano sve (i elektro instalacije) osim prozora ove godine. Grejanje je na struju. Potencijalna mogućnost centralnog grejanja koje je u zgradi. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Mnoštvo uređenih besplatnih parking mesta oko zgrade. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 129.000 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Miljakovcu 1, u ulici Stevana Opačića (kod parka) prodajemo renoviran 2.0 stan 54m2 grejne površine + velika lođa od 6m2. Stan se prodaje sa ugradnom kuhinjom i plakarima i nameštajem (bez bele tehnike i tv-a). Ima podrum, uknjižen je na 54m2. Ima dosta parking mesta oko zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 109.000 €, 25,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac-Ljermontova 0.5, 25m2, 2/8, CG, interfon, parking Prostorije: hodnik, višenamenska soba, kupatilo Izuzetno funkcionalna i svetla garsonjera, u kvalitetnom stambenom objektu smeštenom u parkovskom okruženju. Stan je očuvan, u izvornom stanju, izuzev kupatila koje je renovirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 109.000 €, 23,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno funnkcionalna i dobro osvetljena garsonjera od 25 m², smeštena na 2. spratu od 8 u kvalitetnoj i uredno održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom parkovskom okruženju. Stan je 0.5 strukture i sastoji se od: hodnika, višenamenske sobe i kupatila. Nekretnina je očuvana i u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 115.000 €, 22,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan uknjižen na 16m2, merene površine sa terasom 22m2. Moguća kupovina na kredit. Kompletno renoviran, na izuzetnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Kalemegdan, Dorćol Prodaje se sa stvarima. Zajednička prostorija na međuspratu. Niski režijski troškovi. Odlična investicija. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 115.000 €, 22,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, kompletno renoviran stan na savršenoj lokaciji, u srcu Dorćola. Ovaj kompaktni stan predstavlja idealnu investiciju, pogodan je za izdavanje na dan, ali i na mesečnom nivou. Osunčan i svetao, s terasom sa koje se pruža jedan od najlepših pogleda u gradu!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-98 (od ukupno 98)

<< <1 2 3> >>