• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano pala cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.952 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • podrum
    • klima
    • lift
    • potkrovlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 148.000 € na 130.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 151.000 €
01.04.2026 - 148.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u Mačvanskoj ulici, na svega 150 m od Hrama Svetog Save, prodaje se potpuno samostalan stan koji funkcioniše kao mala kuća — idealno za one koji traže mir i privatnost u srcu Vračara. Stan je površine 38 m², nalazi se u prizemlju, a uz....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 115.000 €
01.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Stan 37m2 uknjižen na 15m2 (ostalo predato na legalizaciju), u strogom centru Zemuna. Blizina svih dešavanja, Zemunskog keja, parka, pozorišta, škola, vrtića, fakulteta. Stan se nalazi u dvorišnom delu iza zgrade, ušuškan, bez buke, a u centru. Kompletno renoviran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 renovirano pala cena'
114.000 €
114.000 €
130.000 €
 
-2%

Promena cene sa 121.000 € na 119.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 119.000 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 121.000 €
19.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen stan površine 49m2 u ulici Jovana Isailovića u Kotežu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka sa koga se izlazi na terasu, kupatila i spavaće sobe, stan takodje ima i pripadajući podrum. Stan je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 124.900 € na 119.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 125.000 €
05.04.2026 - 124.900 €
01.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji u lepo održavanoj zgradi preko puta Instituta za majku i dete.Stan je takođe lepo održavan,kupatilo renovirano pre godinu dana.Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela sa izlaskom na prelepu terasu i odvojene spavaće sobe. Zgrada nema lift.U blizini prevoza....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 120.000 €
30.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten u suterenu salonske zgrade, u samom centru grada, u ulici Žorža Klemansoa. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 120.000 €
30.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten u suterenu salonske zgrade, u samom centru grada, u ulici Žorža Klemansoa. Stan je izuzetno dobro pozicioniran i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinjskog dela, kupatila, kao i izdvojene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 137.700 €
13.04.2026 - 130.000 €
04.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1289 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0693322626. U ponudi je uknjizena garsonjera 30m2 bez odvojene sobe na Banovom Brdu, potpuno nameštena,renovirano novo kupatilo i spremna za useljenje. Garsonjera se nalazi u ocuvanoj zgradi bez lifta , visokog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>