• GoHome Professional
stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 2 955 nekretnina - prosečna cena 2.998 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift, phone line, intercom, video surveillance, storage room, garage We are offering an exceptional double-oriented apartment with a specific corner....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 498.000 €, 120,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Baruh Soba: 4.5 Godina izgradnje: 1924 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 497.000 €, 117,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nikolaja Kravcova, 8/9, cg,-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-114.00m2, Stan u zgradi BW Lumia predstavlja izuzetnu priliku na tržištu, sa atraktivnim pogledom na reku i Kulu Beograd. Stan je adaptiran prema projektu arhitekte i organizovan kao dva potpuno funkcionalna apartmana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 495.000 €, 73,00 m2 cca 6780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se sastoji od centralnog predsoblja, kuhinjsko - trpezarijsko - dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase od 8m2. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 495.000 €, 83,00 m2 cca 5960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hercegovačka, 23/23, cg,-Ugovorna povešina stana 82,19m2. Prodaje se luksuzan trosoban stan u zgradi Arkadia, u kompleksu Beograd na vodi. Zgrada Arkadia poseduje obezbeđenje, video nadzor i recepciju. Stan se izdaje sa zakupcima, kupac ima obavezu da prihvati jednogodisnji ugovor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 495.000 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Premium 4.0 stan na Banovom brdu, preko puta parka. Zgrada novije gradnje, uredno održavana, sa portirskom službom, na idealnoj lokaciji. Stan je po strukturi četvorosoban, sa master spavaćom sobom površine 24m2 sa sopstvenim kupatilom, dve dečije sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 493.000 €, 112,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milana Rakića, 6/8, cg, uknj.-Stvarna površina-112m2 , ugovorna površina-112m2, Prelep stan u novom objektu Viva residences. U primezmlju se nalazi lobi, koji odmah ukazuje na luksuz i kvalitet gradnje i posvećenost svakom detalju udobnog života. Stan je potpuno završen, nov i odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 97,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

EKSLUZIVNA PRODAJA RETKE NEKRETNINE ! Na izuzetnoj lokaciji u ponudi je četvorosoban stan sa pogledom na park, u zgradi iz 1976.godine. Uknjižen na 97kvm korisne površine, plus dve lođe što iznosi 105kvm. U izvornom stanju,što pruža mnogo mogućnosti za adaptaciju i renoviranje po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 117,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nebojšina, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-117.00m2, U ponudi luksuzan četvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlepših ulica na Vračaru - Nebojšinoj, smešten na trećem spratu od ukupnih pet, održavane zgrade novije gradnje sa modernim liftom. Ovaj dom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 107,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličan salonski stan u samom srcu Vračara. Lokacija idealna, blizina Cvetnog trga, Tašmajdana, Crkve Svetog Marka, Parka Manjež, JDP-a Zgrada je jako lepa, sa renoviranom fasadom, interfonom i video nadzorom. Zgrada poseduje poluprivatni lift, koji ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 485.000 €, 128,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite život u prostoru koji objedinjuje najbolje od dve dimenzije stanovanja - sigurnost i praktičnost stana sa komforom, privatnošću i otvorenošću koje pruža kuća. Ova jedinstvena nekretnina upravo to nudi: autentičan house-on-top koncept, upotpunjen krovnom terasom površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 480.000 €, 110,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda, prodaje se trosoban stan, funkcionalnog rasporeda. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade, orijentisan jugozapadno i izuzetno je svetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 138,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u ulici Gavrila Principa, u dvorisno orijentisanoj zgradi. Stan zauzima kompletnu površinu prvog sprata manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Po strukturi je petoiposoban i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od pet zasebnih....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 473.800 €, 150,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep, svetao, osunčan, dvostrano orijentisan komforan četvorosoban stan sa prelepim pogledom na obronke Fruške gore, u mirnom delu grada na Telepu, izuzet iz gradske gužve i vreve. Ovaj stan Vam omogućuje potpuno opuštanje i relaksaciju uz maksimalnu udobnost za miran porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u ulici Branka Krsmanovića, na jednoj od najtraženijih lokacija na Crvenom krstu. Stan se nalazi na prvom spratu luksuzne novogradnje sa liftom i predstavlja spoj savremenog dizajna, funkcionalnosti i visokog kvaliteta stanovanja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 469.000 €, 133,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

4.0, 133,14m2, terasa, EG, 4/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 469.000 €, 133,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palmotićeva, 3/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-110m2 , ugovorna površina-96.00m2, Izuzetno kvalitetan stan, jedinstven, funkcionalan, nalazi se u prelepoj zgradi od retko očuvanih oaza Starog grada, dvostrano orjentisan, izuzetno svetao, modernog dizajna, korišćeni su vrhunski materijali.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 460.000 €, 103,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, ugao sa Njegoševom, preko puta kafane „Lovac“, za poznavaoce Vračara, jedan od najlepših delova, pun nostalgije za starim vremenima! Stan se nalazi na 5/6 spratova, dvostran, sa lepim pogledom, sa liftom. Po strukturi četvorosoban sa tri spavaće sobe, dva mokra čvora (kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 147,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Golf Naselje - Tuniska 4.0, 147m2 (terasa 9m2), 2/3, EG, ostava, video nadzor, klima, telefon, interfon. Komforan stan u luksuznoj zgradi, u blizini Košutnjaka. Stan je četvorostrano orijentisan, svetao i prostire se na celom spratu. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 459.000 €, 90,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan prostran stan od 90m2, nalazi se na prvom spratu u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Dvostrano orijentisan, visina plafona 2,80m, funkcionalan raspored, idealan za porodičan život, kao i za poslovni prostor. Stolarija: drvo / aluminijum. Stan je uknjižen na 82m2 korisne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0,116m2( terasa 7.45m2 ), toplotna pumpa, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale – višeslojni hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Južni bulevar Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Terasa Podrum Nušićeva Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U najlepšem delu Liona, u neposrednoj blizini vrtića, VI beogradske gimnazije i pozorišta "Zvezdara teatar" u zgradi novije gradnje, prodaje se luksuzan četvorosobni dupleks ukupne površine 112m2 , uknjižen na 102m2. U donjem delu površine 50m2 u open space konceptu nalaze se: kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 450.000 €, 134,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100932 - CENA 450000 + 3 % provizija agencije. Uknjižen trosoban komforan stan u samom centru, pešačka zona. Stan je neobičnog rasporeda sa puno svetla i divnim panoramskim pogledom na grad i sve sadržaje u Novom sadu. Poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 449.000 €, 181,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran dupleks od 115,6 m2+65.41m2 u Beogradu, na Zvezdari, u Mirijevu, na 4. i 5. spratu zgrade od 5 spratova. Stan je uknjižen, što predstavlja dodatnu sigurnost pri kupovini. Lokacija je veoma pogodna za porodičan život, jer pruža mirnije okruženje, a istovremeno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 474.500 €
13.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u Centru, Novi Sad. Na prodaju je vrhunski trosoban stan u prestižnom kompleksu Pupinova palata, koji predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i beskompromisnog kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 445.888 €, 112,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi četvorosoban stan u zgradi BW Sena. Stan se prostire na112.19m2, nalazi se na2. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, dodatnog toaleta, terase i vešernice. Stan je severo-istočno orijentisan. Zgrada će biti spremna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 443.700 €, 113,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 438.000 €, 147,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan na veoma lepoj lokaciji sa predivnim pogledom na Dunav. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 435.800 €, 111,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 435.000 €, 140,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U neposrednoj blizini parka Šumice, u mirnom okruženju, prodajemo komforan stan površine 140m². Brz i lak pristup auto-putu omogućava i dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je zapadno orijentisan i poseduje otvoren pogled ka gradu, sa puno prirodne svetlosti tokom dana.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 461)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>