• GoHome Professional
stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 3 615 nekretnina - prosečna cena 2.989 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • novogradnja
    • opremljen
    • pogodan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BRUS, 313.240 €, 72,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

O projektu Apartmani u vlasništvu su najatraktivniji vid smeštaja na vrhunskim turističkim destinacijama, jer vlasnici mogu u njima boraviti kada god žele, u svako doba godine. Crown Peaks omogućava vlasnicima apartmana, koji su već u prodaji, da uživaju u vrhunskoj usluzi, uz spa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.900 €, 73,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Stan se nalazi u objektu građenom uz pažljivo birane materijale i opremu visokog standarda, sa akcentom na funkcionalnost, privatnost i komfor stanovanja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 310.000 €, 50,00 m2 cca 6200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan od 50 m² sa magacinom od 190 m² – Zvezdara Na prodaju stan površine 50 m² zajedno sa magacinom od 190 m², koji se nalaze jedan pored drugog i prodaju se isključivo u paketu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u mirnom delu sa brzom vezom ka centru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 68,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², na odličnoj lokaciji u mirnom delu Čubure, u blizini Patrijarha Varnave. Stan je dvostrano orijentisan, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana i veoma dobrim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od: predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, iz otkupa, uknjizena zgrada, podrum, parking za stanare u dvoristu zgrade, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hadži Đerina, 3/4, cg,-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-67.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se na trećem spratu, prostor odiše svetlošću i prostranošću. Zahteva ulaganja. Prostorije: hodnik, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,09 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan komforan stan na prvom spratu stambene zgrade. Stan je izvornog stanja ali jako lepo održavan. Odličan raspored prostorija, dnevna soba i trpezarija, tri spavaće sobe,salon, kuhinja, wc, kupatilo, terasa. Mogućnosta adaptacije stana kako bi se dobila još jedna soba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – SAVRŠEN DOM U BLIZINI PARKA ŠUMICE! U ponudi imamo moderan stan u izgradnji sa planiranim završetkom 2026. godine. Ova nekretnina se nalazi na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini parka Šumice, pružajući savršen balans između prirode i urbanog života. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan duplex stan u YUBC kompleksu, ukupne površine 80m², sa dva nivoa i prelepim, otvorenim pogledom sa obe terase, predstavlja idealan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 63m², uz dodatnih 17m² galerijskog prostora,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 316.500 € na 310.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 316.500 €
11.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja dobar izbor kako za porodičan život, tako i za dugoročnu investiciju. Uknjižen je na 67m², dok sa prostranom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 97,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan povr��ine 97,11m u zgradi u izgradnji, na ��etvrtom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 4.0 sobne strukture, idealan za ��ivot ili kao investicija za izdavanje. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 101,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.advantagebg.net

Prodajemo odličan lux-duplex u novijoj i održavanoj zgradi u neposrednoj blizini "TC Zira". Stan ima odličnu strukturu i orijentaciju i prodaje se sa svim ugradnim elementima. Struktura - Donji nivo: ulazni hodnik, gostinjski toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 310.000 €, 122,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Ljubinke Bobić, 5/6, uknjižen-Stvarna površina-122m2 , ugovorna površina-122.00m2, Odličan 4.0 stan sa dve terase i dva mokra čvora. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sagrađenoj pre 15 godina, u otkupu od vojske. Održavan stan. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 310.000 €, 124,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dimitrija Marinkovića, pr/2, eg, uknjižen-Stvarna površina-124m2, ugovorna površina-104.00m2 Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Dimitrija Marinkovića, kod šoping centra Stadion. Veoma je svetao i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu je etažno grejanje i uknjižen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 309.720 €, 97,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnosti i savremene gradnje, savršena za porodičan život ili kao dugoročna investicija na atraktivnoj lokaciji u Novom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 308.334 €, 79,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-441 (od ukupno 442)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>