• GoHome Professional
stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 3 049 nekretnina - prosečna cena 2.969 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 600.000 €, 134,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Autentičan salonski stan u srcu Zemuna, pešačka zona. Na prvom spratu površine 134 kvm, (na osnovu izvršenog veštačenja sudskog veštaka). Tavanski prostor od 70 kvm, adaptiran u trosoban stan (dokumentacija predata na ozakonjenje). Mogućnost dobijanja tri odvojene stambene jedinice.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kosovska-Stari grad, 8/8, cg, uknji��eno-Stvarna povr��ina-156m2 , ugovorna povr��ina-98.00m2, Veoma interesantan stan u strogom centru na poslednjem spratu u Kosovskoj ulici sa pogledom na ceo grad. Stan je podeljen na dve zasebne jedinice. Sastoji se od 3 spava��e i 2.5 dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 598.000 €, 142,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bulevar despota Stefana, 4/6, cg, uknji��en, lux-Stvarna povr��ina-142m2 , ugovorna povr��ina-109.00m2, Prodajemo razra��en posao sa apartmanima u strogom centru grada, na 100m od Trga, pored bioskopa Balkan, na svega par metara od budu��e glavne metro stanice. Ocena 8.7, popunjenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 590.000 €, 105,00 m2 cca 5620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Zastupamo odličan, funkcionalan četvorosoban stan u Palmotićevoj ulici. Izuzetno dobro održavana zgrada i ulaz. Mirno okruženje. Visina plafona u stanu 2,85m. Stan pun svetlosti, trostrano orjentisan. Zgrada poseduje svoje dvorište i obezbeđeno parking mesto u dvorištu. Iznad stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Vojvodica Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 138 m2, dva natkrivena parking mesta u ceni stana, novija zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 117,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom srcu Beograda, u Svetogorskoj ulici, nalazi se potpuno renoviran stan koji spaja savremeni komfor i autentičan gradski karakter. Smešten na petom spratu zgrade iz tridesetih godina dvadesetog veka sa liftom, stan površine 117 m odlikuju visoki plafoni, obilje prirodnog svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na Retenziji, u blizini Zemunskog keja, nudimo vam petosoban stan (duplex) na sedmom spratu u održavanoj zgradi koja se izdvaja lepim i održavanim ulazom, ukrašenim stepeništem i bešumnim liftom. PVC spoljna stolarija, rađena izolacija i sređena fasada. Grejanje CG. Uknjižen, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 570.000 €, 161,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen četvorosoban stan na prvom spratu održavane stambene zgrade, kvalitetna gradnja 90-ih godina prošlog veka. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak iz koga se izlazi na zastakljenu terasu, trpezarija, kuhinja sa ostavom, toalet. poseban spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 560.000 €, 130,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan penthaus na Vračaru, u Južnom bulevaru, smešten u novogradnji visokog kvaliteta koja ispunjava najviše standarde savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 130 m² predstavlja idealan spoj elegancije, funkcionalnosti i komfora. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi četvorosoban stan izvanredne strukture i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 169,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Cena stana je sa uračunatim PDV-om. Stambeno-poslovni objekat Square 2 se nalazi u Beogradu na 6 kilometara od centra grad, u opštini Voždovac, prilaz iz dve ulice Vojvode Stepe i naselja Stepa Stepanovic. Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 590.000 €
16.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzan trosoban stan u West 65 Kuli, površine 95m², smešten na 4. spratu moderne zgrade sa portirnicom i teretanom. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 590.000 €
10.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Novom Beogradu, u Kuli West 65. Prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa i kule nalazi se recepcija sa obezbeđenjem od 24/7, što omogućava kontrolisani pristup (ulazak u zgradu moguće pomoću kartice). Stanarima je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 551.888 €, 112,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi četvorosoban stan sa prelepim pogledom na reku u zgradi BW Sena. Stan se prostire na111.67m2, nalazi se na20. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, terase i vešernice. Stan je severo-zapadno orijentisan i pruza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 551.671 €, 151,06 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 151,06m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, povučeni sprat/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🌇 Penthouse u izgradnji sa velikim terasama i fantastičnim panoramskim pogledom – spoj luksuza, svetlosti i prostora na ekskluzivnoj lokaciji! ✨ Izdvajamo najvažnije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 550.000 €, 95,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

West 65 Tower je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550.000 €, 116,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Skadarlije, Bajloni pijace i najlepših dorćolskih restorana i kafića, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan i potpuno renoviran stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Stan odiše elegancijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 550.000 €, 123,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na tržištu izuzetno redak četvorosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija Beograda! Nalazi se u ulici Svetozara Markovića, nadomak Slavije, Kliničkog centra, univerzitetskih institucija i brojnih kulturnih sadržaja – idealan spoj urbanog života i gradske elegancije. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Đorđa Stanojevića Sprat: 12 Spratnost: 12 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 549.714 €, 167,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 549.000 €, 138,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se svetao četvorosoban stan na povučenoj etaži u jednom od najatraktivnijih kompleksa na Novom Beogradu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 549.000 €, 160,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan petosoban stan na Voždovcu, u mirnoj ulici , pruža izuzetno komforan i pažljivo osmišljen prostor za život. Ukupna površina stana iznosi 160 m2 i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom, kuninje ,četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa zasebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 78,00 m2 cca 6990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan stan u srcu Gornjeg Dorćola – Gospodar Jevremova, 78m² Na prodaju elegantan i gotovo potpuno renoviran stan smešten u jednoj od najlepših i najcenjenijih ulica Gornjeg Dorćola – Gospodar Jevremovoj. Ovaj deo grada prepoznatljiv je po autentičnoj beogradskoj arhitekturi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 107,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-107m2 , ugovorna povr��ina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se nalazi na drugom spratu uredjene zgrade iz 2000. godine. Svakom detalju u stanu je posve��eno maksimalno pa��nje i najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 538.000 €, 98,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Petosoban, mereno 155m2, duplex, II+III, cg, parking Uknjižena nekretnina na 98m2, mereno ima 155m2. Odličan duplex na prestižnoj loakciji, u blizini Banjice, Wma, i ostalih sadržaja bitnih za komoditet življenja, Trostrano je orijentisan, izuzetno svetao u održavanoj zgradi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 538.000 €, 127,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, projektovan po najvišim standardima savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 127 m² predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, komfora i modernog dizajna. Stan je organizovan kao 4.0 struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 525.000 €, 113,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se retka dragocenost na tržištu nekretnina – autentičan salonski stan na samom početku Braničevske ulice, u renoviranoj zgradi pod zaštitom spomenika kulture. Ovaj stan predstavlja savršen spoj istorijskog prestiža i besprekornog modernog inženjeringa. - Kompletna rekonstrukcija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 523.875 €, 139,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stambeno-poslovni objekat Square 2 se nalazi u Beogradu na 6 kilometara od centra grad, u opštini Voždovac, prilaz iz dve ulice Vojvode Stepe i naselja Stepa Stepanovic. Objekat se nalazi prekoputa obdaništa i osnovne škole, kao i u blizini mnogih fakulteta, trgovinskih i ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 515.850 €, 172,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 172 m2pogled na Hram Sv.Save V i VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 514.888 €, 96,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam dvosoban stan u premium zgradi BW Hudson, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dnevna soba ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 514.888 €, 109,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 510.000 €, 92,00 m2 cca 5540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Krunska, 4/5, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-89.00m2, Stan se nalazi u Krunskoj ulici, na Vra��aru, u neposrednoj blizini muzeja Nikole Tesle, na jednoj od najlep��ih i najtra��enijih lokacija ove op��tine. Sme��ten je na ��etvrtom spratu uredne zgrade sa liftom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 510.000 €, 120,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dobračina Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 200,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gr��i��a Milenka, 3/4, cg, uknji��en- Stvarna povr��ina-200m2 , ugovorna povr��ina-194.25m2, U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dupleks u najlep��em delu Lekinog brda. Zgrada je novije gradnje, useljena 2014,godine. Gra��ena je po najvi��im standardima gradnje. Dupleks se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 506.900 €, 137,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lomina, 2/6, cg,-Stvarna povr��ina-137m2 , ugovorna povr��ina-126.00m2, U ponudi stan na dobroj lokaciji, odli��no organizovan i funkcionalan, na presti��noj lokaciji. Nalazi se u lepoj urednoj zgradi, nov lift. Ima ulaganja. Prostorije: hodnik, kuhinja-trpezarija, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 500.000 €, 91,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U najlepšojn ulici na Vračaru, u izuzetnoj zgradi, nalazi se stan koji čuva duh Vračara, prefinjenosti i ukusa. Mereno ima 100m2, a uknjižen je na 91m2. Sastoji se od dve spavaće sobe, 2 kupatila, prostrane kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka sa izlaskom na prelepu terasu. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 500.000 €, 118,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u blizini Beogradskog Dramskog Pozorišta, 3 spavaće sobe, prostran dnevno trpezarijski deo, 2 kupatila, toalet, terasa. ID: SA81426 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 437)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>