• GoHome Professional
stan MLADENOVAC - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan MLADENOVAC - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan MLADENOVAC

  • Za upit "stan mladenovac" pronađeno 183 nekretnina - prosečna cena 1.354 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 55.000 €, 59,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s514 Na prodaju stan površine 59 m², smešten u popularnom naselju 25. maj u Mladenovcu. Stan je funkcionalan, sa praktičnim rasporedom prostorija: dnevni boravak, harmonika vratima odvojene trpezarija što omogućava potencijalno veći prostor, udobna spavaća soba, kuhinja, kupatilo....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep dupleks stan smešten u najlepšem naselju Mladenovca – 25. maj, poznatom po obilju zelenila, parkovima i uređenim šetalištima. Ovaj deo grada nudi mir i kvalitetan život, uz sve sadržaje koji su potrebni za savremeni porodični život. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan dupleks stan, smešten na IV spratu i u potkrovlju stambene zgrade u Mladenovcu. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i idealan za porodičan život. Ukupna neto površina: 132,66 m² Prvi nivo (72,13 m²): dva hodnika, dnevna soba, terasa, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.000 €, 52,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s303 Prodaje se odlično renoviran stan površine 52 m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade u mirnom delu, nedaleko od sportskog centra i svih važnih sadržaja. Stan se prodaje isključivo namešten, što ga čini idealnim za one koji žele odmah useljiv dom bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 60.000 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan u mirnom naselju 25. maj, koji kao poseban komfor nudi dvorište površine 60 m². U dvorištu se nalazi i pomoćni objekat od 12 m², idealan za odlaganje stvari ili uređenje po potrebi. Prostor je potpuno ograđen, što ga čini savršenim za porodice sa decom ili vlasnike....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj gradskoj zoni, tik uz sve što je potrebno za udoban svakodnevni život, nalazi se novo arhitektonsko zdanje koje spaja savremeni dizajn, kvalitetnu gradnju i promišljen raspored prostora. Na samo nekoliko minuta od centra grada, a opet povučeno od gradske vreve, ovaj objekat....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 86.450 €, 34,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 501 U srcu prirorde, na nepunih 45 minuta od Beograda! Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Kosmaj Residence donosi savremeno stanovanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 79,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mladenovac, lep trosoban stan površine 79m2. Stan poseduje prostran dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasu. Svi prozori su zamenjeni novim PVC prozorima. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je dobro održavana,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 83.526 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s396 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan 46 m², grejanje na gas, parking uključen Prodaje se nov, polunamešten stan (2025) od 44 m² + terasa, orijentisan ka istoku, s pogledom na dvorište. Podno grejanje na gas, PVC stolarija, optički internet, rustik kuhinja. U cenu su uključeni parking mesto i podrum. Zgrada ima....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 84.000 €, 68,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sifra: 3s276 Vrlo lep i komforan stan,na trecem spratu,Ukupne povrsine od 68m2.Poseduje dve spavace sobe,dnevnu sobu,trpezariju i kuhinju. Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: +38163/70-30-538 - Nataša +38162/80-10-641 - Tanja Angecijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 51.000 €, 52,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s525 Prodaje se dvoiposoban stan površine 50 m² u porodičnom i mirnom naselju 25. maj, koje se nalazi na odličnoj lokaciji u Mladenovcu. Naselje je poznato po uređenom okruženju, zelenim površinama, blizini škola, vrtića, prodavnica i svih neophodnih sadržaja, što ga čini....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 41.121 €, 26,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Drapšin, 76.000 €, 76,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s419 Na prodaju je prostran stan površine 76 m2, koji se nalazi izuzetno blizu centra grada (u Drapšinu) smešten u prizemlju zgrade. Ima odličan raspored sa: 2 spavaće sobe, dnevnom sobom koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, ostavom, terasom i hodnikom dovoljno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 92.000 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s436 Prodaje se prostran renoviran stan površine 80 m2 koji nudi udoban i komforan životni prostor u srcu grada. Nalazi se u zgradi s liftom, na trećem spratu, pružajući praktičnost pristupa i pogleda. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 88.000 €, 78,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s483 Prodaje se izvanredan stan od 78 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju 25. maj, poznatom po svojoj uređenosti i blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je potpuno renoviran i prepun dnevne svetlosti, sa dekorativnim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s543 U srcu Mladenovca, na fenomenalnoj lokaciji i na samo nekoliko koraka od svih najvažnijih sadržaja, prodaje se prostran stan od 78 m² na drugom spratu zgrade. Stan je odlično raspoređen, lepo sređen i odmah useljiv, što ga čini savršenim za porodični život. Lokacija:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s497 Prodaje se prostran stan od 65 m², smešten na 2. spratu zgrade u mirnom i prijatnom naselju Dedinje u Mladenovcu. Ovaj stan odiše udobnošću i funkcionalnošću, savršen je za porodični život. Raspored prostorija: – veoma prostran dnevni boravak sa trpezarijom, idealan za....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 58.000 €, 56,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s482 Na prodaju je stan smešten u srcu grada, idealan dom za udoban i praktičan gradski život. Sa svojih 56 m2 prostora, ovaj stan se nalazi na 3. spratu, pružajući izvanredan pogled na gradsku siluetu. Dnevni boravak je ukrašen zanimljivom tapetom šume koja stvara miran ambijent....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 69.000 €, 44,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan koji spaja udobnost savremenog života i kvalitet koji se oseća u svakom detalju. Nalazi se u izuzetnoj novogradnji, gde je pažnja posvećena svakom segmentu gradnje – od temelja do završnih detalja. Zgrada je građena od najkvalitetnijih materijala, sa sigurnosnim ulaznim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 59.000 €, 54,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s453 Prodaje se stan površine 54 m2 koji pruža udoban i funkcionalan prostor. Nalazi se na trećem spratu četvorospratne zgrade u prelepom porodičnom naselju, Tozinom voću. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve udobne spavaće sobe, komforno kupatilo,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s552 Prodaje se kompletno renoviran, funkcionalan i svetao stan površine 52 m², koji se nalazi u zgradi u naselju 25. maj u Mladenovcu – jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan je dvostrano orijentisan, a pogled se pruža ka mirnom delu i zelenilu,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s511 Na prodaju je moderan, funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 64 m² u novoj i urednoj zgradi na Kosmaju, idealan za one koji žele mir, udobnost i prirodu, a da su ipak nadomak Beograda (oko 1 sat vožnje). Struktura stana: – svetao dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 73.980 €, 61,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem i najzelenijem delu Mladenovca, nadomak centra grada, nalazi se stan vrhunske gradnje koji predstavlja savršen spoj kvaliteta, udobnosti i odlične lokacije. U pitanju je stan čija je struktura pažljivo osmišljena – svaki kvadrat je maksimalno iskorišćen kako bi se obezbedio....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s392 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 84.382 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 65.000 €, 45,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s532 Prodaje se lep savršeno skockan stan površine 45 m², koji se nalazi na visokom prizemlju zgrade u širem centru Mladenovca. Stan je kompletno i pažljivo namešten, sa stilom i ukusom, i spreman je za useljenje – bez dodatnih ulaganja! Raspored prostorija je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 123.000 €, 67,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s492 Prodaje se fantastičan potpuno namešten stan u centru Mladenovca, u novoj zgradi sa liftom, izgrađenoj 2022. godine. Ovaj stan odiše stilom i funkcionalnošću, idealan je za one koji traže komfor, moderan dizajn i savršen raspored prostorija. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 75.000 €, 79,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s326 Na prodaju renoviran stan veselih boja u centru Mladenovca. Nalazi se u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu sa proširenom sobom (preuređena terasa), predsoblje, trepezariju i kuhinju, spavaću sobu i kupatilo. Ukoliko želite više....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 89,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Prostran stan u centru Mladenovca, 89 m² Na prodaju prostran i svetao stan u samom centru Mladenovca, u glavnoj ulici. Površina: 89 m² Struktura: 3 komforne spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, toalet. Karakteristike stana: Podno grejanje na gas Dvostrana orijentacija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 54.200 €, 38,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac / Kralja Petra Prvog / velicine od 38.14m2, novogradnja - maj 2022.godine, treci sprat, lift, klima, video nadzor, digitalni internet, Katv, dobre strukture, sa pripadajucom kuhinjom, kupatilska galanterija, ugradni ormar hodnik,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 134.000 €, 140,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s423 Prelep dupleks - stan koji predstavlja spoj svega što želite u svom domu - odlična lokacija, moderni sadržaji i prefinjen dizajn. Dupleks površine 140 m2 ima sve što vam je potrebno za savršen život u centru grada - uknjiženost, izuzetnu lokaciju, prostrane etaže, grejanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s414 Na prodaju odličan trosoban stan površine 63 m2 u Mladenovcu - centar grada. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, lukom odvojenu sobu, spavaću sobu, predsoblje i kupatilo sa prirodnim izvorom svetlosti. Stan ima sopstveno parking mesto, koje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 88.040 €, 62,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s502 Na prodaju je moderan i funkcionalan stan površine 62 m², koji se nalazi na 2. spratu elegantne i reprezentativne zgrade u strogom centru grada. Završetak gradnje planiran je za septembar 2025. godine. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i kvalitetnim završnim radovima,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s298 Na prodaju je nov, funkcionalno organizovan stan površine 39 m², koji se nalazi u elegantnoj zgradi sa liftom, u popularnom naselju Tozino voće u Mladenovcu. Stan se nalazi na poslednjem spratu i opremljen je krovnim prozorima koji prostoru daju posebnu svetlost i šarm.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s268 Na prodaju je praktičan renoviran stan površine 39 m2, smešten na izuzetnoj lokaciji u Mladenovcu, tačno na 25. maju. Ovaj funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i trepezarije, kupatila, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 92.076 €, 77,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs