• GoHome Professional
stan MLADENOVAC - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan MLADENOVAC - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan MLADENOVAC

  • Za upit "stan mladenovac" pronađeno 183 nekretnina - prosečna cena 1.354 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s268 Na prodaju je praktičan renoviran stan površine 39 m2, smešten na izuzetnoj lokaciji u Mladenovcu, tačno na 25. maju. Ovaj funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i trepezarije, kupatila, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 84.000 €, 68,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sifra: 3s276 Vrlo lep i komforan stan,na trecem spratu,Ukupne povrsine od 68m2.Poseduje dve spavace sobe,dnevnu sobu,trpezariju i kuhinju. Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: +38163/70-30-538 - Nataša +38162/80-10-641 - Tanja Angecijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 63.550 €, 41,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s298 Na prodaju je nov, funkcionalno organizovan stan površine 39 m², koji se nalazi u elegantnoj zgradi sa liftom, u popularnom naselju Tozino voće u Mladenovcu. Stan se nalazi na poslednjem spratu i opremljen je krovnim prozorima koji prostoru daju posebnu svetlost i šarm.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 58.000 €, 59,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s533 Na prodaju je praktičan i potpuno namešten stan površine 59 m², koji se nalazi u zgradi na odličnoj lokaciji – Dedinje, Mladenovac. Ima upotrebnu dozvolu - uredna dokumentacija. Stan je dvostrano orijentisan, funkcionalnog rasporeda, svetao tokom celog dana i poseduje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 100.000 €, 87,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi 5min od samog centra grada. Stan poseduje 2 kupatila, jedno je u fazi renoviranja i trenutno magacinski prostor. Potrebni osnovni molerski radovi Cena je formirana i snizena na osnovu trenutnog stanja. Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 60.000 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan u mirnom naselju 25. maj, koji kao poseban komfor nudi dvorište površine 60 m². U dvorištu se nalazi i pomoćni objekat od 12 m², idealan za odlaganje stvari ili uređenje po potrebi. Prostor je potpuno ograđen, što ga čini savršenim za porodice sa decom ili vlasnike....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Mladenovca, na lokaciji 25. maj, nalazi se novi stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu i kvalitetnu gradnju sa praktičnošću porodičnog života. Zgrada je projektovana i izvedena po najvišim arhitektonskim i inženjerskim standardima, sa....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.200 €, 44,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj gradskoj zoni, tik uz sve što je potrebno za udoban svakodnevni život, nalazi se novo arhitektonsko zdanje koje spaja savremeni dizajn, kvalitetnu gradnju i promišljen raspored prostora. Na samo nekoliko minuta od centra grada, a opet povučeno od gradske vreve, ovaj objekat....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 67.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem [telefon] -soban stan u centru Mladenovca kod crkve,ulica Kralja Aleksandra [telefon] .Nova gradnja , [telefon] sprat,bez lifta.Stan ima kotao na gas,dvostrano je orjentisan.Poseduje dva kupatila,kuhinju,gnevnu sobu I jos [telefon] manje spavace sobe. Cena kvadratnog metra....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 56.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2023.,

www.klikdooglasa.com

Dvosoban stan, 58 kvadrata. Renoviran, pvc, alu radijatori. 4 sprat ( ima 5 spratova), centar Mladenovca . Pripadajući podrum od 4 kvadrata. Kralja Petra Prvog 240. Pogled prema trgu. Uknjižen. Kontakt:063 330744 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: R38 Nalazi se u strogom centru grada na minut hoda od glavne autobuske stanice i optimalne je površine. Idaealna lokacija i za ljude koji rade u Beogradu. Nalazi se u strogom centru grada i optimalne je površine. Moguće je zakupiti je i kao poslovni prostor. Kompletno je renovirana....