• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan 40 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan 40 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan 40 m2 Najnovije

  • Za upit "povoljan jednosoban stan 40 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.620 €, 39,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 54.000 €, 39,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman IV ,Bulevar cara Lazara ,jednosoban stan 39m2 na XIV spratu po ceni od 54000Evra.Blizina Doma zdravlja,,Limanske pijace,panoramski pogled,,pogodan za izdavanje. kontakt Milorad Medan 063/516478(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053287 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.600 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan, na samo 200m od Aqua Parka, na Raju. Zgrada je izrađena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Površina jednosobnog stana je 39,45m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo, hodnik i terasa.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 44.000 €, 40,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu. -Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, kupatilo, hodnik i jednu sobu.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 49.000 €, 40,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 4 spratova. Po strukturi je jednosoban, što ga čini odličnim izborom za samce, parove ili kao investiciju za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 23.600 €, 40,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo sređen i održavan komforan jednosoban stan u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Miran, svetao, osunčan (jug-istok), orjentisan suprotno od ulice. Vrlo lepa zgrada, izuzetno čist ulaz (video nadzor, interfon, šifrovan ulaz). Namešten i opremljen, moguć dogovor sa vlasnikom stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • povoljan jednosoban stan 40 m2 (174)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>