• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan 40 m2 Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan 40 m2 Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan 40 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "povoljan jednosoban stan 40 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 54.000 €, 39,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman IV ,Bulevar cara Lazara ,jednosoban stan 39m2 na XIV spratu po ceni od 54000Evra.Blizina Doma zdravlja,,Limanske pijace,panoramski pogled,,pogodan za izdavanje. kontakt Milorad Medan 063/516478(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053287 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.600 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan, na samo 200m od Aqua Parka, na Raju. Zgrada je izrađena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Površina jednosobnog stana je 39,45m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo, hodnik i terasa.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.620 €, 39,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 44.000 €, 40,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu. -Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, kupatilo, hodnik i jednu sobu.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 49.000 €, 40,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 4 spratova. Po strukturi je jednosoban, što ga čini odličnim izborom za samce, parove ili kao investiciju za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, UMKA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101284, 2a, prizemna, /, struja, kanalizacija, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. Splav na prodaju, u centru Umke sa strujom i vodom i parking mestom. Ima dozvolu od kapetanije. Splav je u stanju kao sa slika. Sam objekat....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • povoljan jednosoban stan 40 m2 (176)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>