• GoHome Professional
oglasi.rs - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs

  • Za upit "oglasi.rs" pronađeno 64 061 nekretnina - prosečna cena 2.142 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 90.640 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra stana 1058254, Dvo soban , 52m2, Novo Naselje . Oglašavamo dvosoban stan na Top lokaciji, odličan duplex . U blizini svi potrebni sadržaji marketi, škole, vrtići, autobuska stanica Za više informacija o nekretnini pozovite na kontakt telefon 060/54-66-452, 021/546-645,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 181.670 €, 98,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan na Veterniku. Renoviran, PVC stolarija, lep, uredan, dobro održavan, fizički podeljen na dva stana, pogodno za veću ili dve porodice. Kada se zavr[i uknjižba može se podeliti i u katastru na dva i prodavati odvojeno. Prilika!!!! Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.080 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 371.320 €, 121,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivna i praktična spratna kuća smeštena na fenomenalnoj lokaciji kod Veterničke rampe, u Veterniku. Ova nekretnina pruža mnogo fantastičnih mogućnosti, jer je kuća podeljena na dva sprata koji mogu funkcionisati kao potpuno odvojeni stanovi, po principu modernih vila. Površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118052, VPR/III, nov, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju kompletno namešten nov stan na budućem Limanu pet. Stan je odmah useljiv. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Novosadskog Sajma, blizu restorana "Portofino". Pet friendly. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 96.300 €, 47,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan i povoljan dvosoban stan u samom centru Grbavice. U pitanju je stan u suterenu nove zgrade koji se sastoji od velikog prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, ostavom i kupatilom. Sam stan ne zahteva nikakva ulaganja i prodaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 200.850 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Svetla i lepo organizovana porodična kuća sa velikim potencijalom za kvalitetan život van gradske buke a opet nedaleko od grada. Prelepo dvorište sa puno zelenila, ostavlja zaista bez daha. Ukoliko sebe vidite u cvetnoj oazi, da vas budi cvrkut ptica a opet da ste na 10ak minuta vožnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 131.840 €, 56,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan-Novi Sad, Novo Naselje Stan se prodaje prazan sa kuhinjskim elementima.. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Dvorišno je orijentisan. Dvoisposobne strukure: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo, kao i izlaz na terasu iz svih....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 73.550 €, 30,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 113.300 €, 25,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal u dve etaže. Sastoji se od prizemlja (25m2) gde se nalazi šank i dva sanitarna čvora i galerija na spratu. Nalazi se u jednoj od prometnijih ulica u Novom Sadu. Odličan je kako za izavanje tako i za sopstveni biznis. U radu je do nedavno bio kafić. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.860 €, 66,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Adicama pred useljenjem. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. Veoma miran deo Adica. Sve što je potrebno od marketa,mesare,autobuskog stajališta gde staje 6-ica, je na samo 5 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 84.975 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari Nalazi se na 4. spratu, koji nije poslednji u zgradi sa liftom. Poseduje prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom kao i terasu. Idealna kao investicija, pa tako i za život. U dvorištu zgrade se nalazi i parking koji je obezbeđen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.150 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.71m2 i nalazi se na trećem spratu. Po strukturi je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 456.090 €, 123,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

520371-Fenomenalna nova zgrada na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Stan je odmah useljiv po isplati. Maksimalno iskorišten prostor sa odvojenim spavaćim delom. Dnevni boravak sa kuhinjom ima 60m2 sa puno svetlosti, dok su spavaće sobe 16m2, 13m2 i 14m2, dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 291.350 €, 73,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte stan koji odražava vaš stil života – prostor u kojem se spoj luksuza, funkcionalnosti i estetike pretvara u savršen dom. Projektovan za one koji ne pristaju na kompromise, ovaj stan donosi najviši nivo komfora i glamura, omogućavajući dinamičan, ali istovremeno opuštajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.800 €, 64,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novi stanovi razlicitih struktura struktura, na odlicnoj lokaciji, nalaze se u blizini osnovne skole "Jozef Atila",vrtica i Doma zdravlja.Uz kupovinu stana postoji mogucnost kupovine,garaznog i parking mesta.Za kupce prvog stana moguć povrat PDV-A,Za vise informacija pozovite!Ag.sifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.800 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije, ulaznih vrata i ostalo. Ispred svake zgrade....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 98.990 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Petrovaradinu / Starom Majuru, odličnog kvaliteta izgradnje i opreme. Nalazi se na odličnoj lokaciji, rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 254.000 €, 84,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 3.5 komforan stan sa prelepom terasom osd 26m2.Stan se sastoji od: kuhinje ,trpezarije i ostave,dnevna soba,tri spavace sobe,dva mokra cvora terasa.Funkcionalan raspored ovaj stan cini pogodnim za stanovanje viseclane porodice sa malom decom,za lica sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Dvostrano orijentisan sa dve terase. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi od žute fasadne cigle, okružen je zelenilom i svim sadržajima potrebnim za porodičan život. Kompletno namešten! Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 177.300 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lokacija dvosobnog stana u izgradnji. Do centra grada 5min. laganog hoda. Stan u izgradnji, mogućnost povrata pdv-a. Savršen kompleks sa dosta zelenila, lokala igrališta za decu itd. Odlična investicija kaako za život tako i rentiranje. Pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 116.390 €, 36,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544712-Fantastična nekretnina, za viseinformacija pozovite nase agente prodaje.064/215-02-36** Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 118.000 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan na najtraženijoj lokaciji. Nekretnina se nalazi na manje od 5 minuta od centra grada, u blizini škole, šetalište, sportski tereni, marketi U pitanju je visoko prizemlje. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1. Stan je odličnog rasporeda - iz hodnika u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 137.200 €, 52,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 120 m2 od kojih je u prizemlju dvosoban stan 60 m2 i na spratu takođe dvosoban stan 60 m2. Plac 9,91 ar, pomoćni objekat na placu cca 20 m2. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAC, 92.700 €, 74,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prizemnu kuću na odličnoj lokaciji u Kaću. Kuća se sastoji od tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Ravan plac površine 7 ari.. U blizini se nalazi sve neophodno za život, pošta, Univer, autobusko stajalište.. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U samoj blizini fakulteta, stan perfektan, zgrada luksuzno opremljena, sa velikim parkingom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.844 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajni funkcionalni prostor. - Jednoiposobni-dvosobni stanovi -Prostrani balkoni -Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.720 €, 128,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 236.900 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novoj zgradi. Odličan raspored, nalazi se na prvom spratu, prodaje se komplet namešten. Za sve informacije pozovite 0631231262 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 140.820 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.960 €, 67,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu! Projekat se ističe visokim kvalitetom gradnje i savremenom opremom, uz pažljivo osmišljene rasporede stanova koji pružaju komfor i funkcionalnost. Smešten u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 42.700 €, 66,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra-1017629- Prodaje se uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra i doma zdravlja. Na zgradi nije rađena nadogradnja. Kompletno je renoviran krov i postavljeni su novi oluci. Stan je u izvornom stanju. Veoma dobrog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan u Sokolskoj ulici, izvorno projektovan kao stan atelje. Visna plafona je 5m sa blagim kosinama. U donjem nivou je dnevni boravak, hodnik, kuhinja, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na gornjem nivou je galerija od 10m2 + natkrivena terasa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 212,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo uređena kuća, pogodna za višečlanu porodicu +++ Agencijska oznaka 3046423 - Uknjižena petosobna kuća na Klisi. Kuća se sastoji iz tri stana - stan u prizemlju i funkcionalna, odvojena garsonjera od 25m2, a na spratu je lep, komforan trosoban stan od 105m2. Grejanje je etažno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 216.920 €, 117,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na potezu Salajke. Kuća je spratna i ima 117m2 , prizemlje je u izvornom stanju, sastoji se od dnevne, spavaće, kuhinje i kupatila dok sprat zahteva ulaganja. Na dobroj je poziciji i u okolini se nalazi sve neophodno za život. Za više informacija pozovite agenta prodaje!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 235.000 €, 60,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan trosoban salonacna na prvom spratu stambene zgrade od ukupno četiri. Stan je izuzetno svetao i tih, orijentisan ka dvorištu. U sve prostorije se ulazi iz hodnika, adaptiran na više načina po želji budućeg kupca. Prostorije: -hodnik, -dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.200 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 823)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>