• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 190000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura što manji" pronađeno 14 957 nekretnina - prosečna cena 1.709 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • useljiv
    • kablovska
    • 4.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544475- Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 46.350 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan u izgradnji na lokacija koja postaje sve atraktivnija za život. Ulica paralelna sa Novosadskim putem, nije zavučena - odmah kod kružnog toka u Veterniku. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096373 Na prodaju garsonjera koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u mirnom kraju grada, iza stadiona Vujadin Boškov. Sastoji se od velike dnevne sobe, uvučene kuhinje i kupatila. Stan je ulično orjentisan. Ispred zgrade ima dosta parking mesta, a u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095163.. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju, prodaje se sa kuhinjom i tehnikom. Postavljene su lepe rešetke na ulazna vrata i na prozor. Ulaz je sa ulice i ima svoje parking mesto. Knjiženo kao garaža. Pogodno za iznajmljivanje i za poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije stan koji se može odlično iskoristiti kao lokal. Nalazi se u prizemlju,novogradnja. Ulaz sa ulice. Rešetke na prozorima i vratima, dvorišno orjentisan. Iza zgrade dečije igralište. Miran deo, bez buke. Parking za stanare ispred zgrade. Može da se koristi i kao stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.100 €, 27,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Petrovaradina, sa razvojem novog porodičnog kvarta. Projekat se izdvaja vrhunskom opremom i materijalizacijom gradnje. Grejanje je na toplotne pumpe, uz stan se dobija i potpuno opremljeno kupatilo sa italijanskom keramikom I klase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, UMKA, 41.850 €, 27,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera od 27 m2 na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Vlasnik 1/1. Papiri potpuni. Ispred ulaza zgrade ima šest parking mesta, obdanište i mesara. Na 50 m stanica gradskog prevoza, supermarket i Dom zdravlja. Na 100 m Banka i Pošta. Postupak knjiženja u toku, zahtev predat u RGZ....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Cg je isključeno,ali može se ponovo priključiti. Uknjižen,čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 33.000 €, 27,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u naselju Borča centar 3, mala Pijaca , ukupne površine 27m2. JNA, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 330 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

062518545. Izdajemo nameštenu Garsonjeru blizu Centra,renovirana,nov nameštaj u stanu, useljiva 01.10.,bez kućnih ljubimaca,parking u dvorištu. Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera površine 27 m², smeštena na 3. spratu novije zgrade sa liftom, Nova Detelinara. Stan je funkcionalno koncipiran, odlično osvetljen prirodnom svetlošću i namenjen je jednom zaposlenom stanaru koji traži praktičan, uredan i lako održiv prostor. Karakteristike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara, 27m2, izdajem nameštenu garsonjeru, Hadži Ruvimova, V sprat, lift, parking. Tel. 063/529-254 Lift.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 135.000 €, 28,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548551-Kuća na Kamenjaru – vaš kutak mira pored Dunava. Smeštena na jednoj od najlepših tačaka Kamenjara, ova kuća sa prelepim velikim dvorištem i sopstvenim pristupom vodi – uz privez za čamac i vlastitu ostavu na samoj obali Dunava nudi jedinstven spoj privatnosti, prirode i funkcionalnosti....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 28,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan-apartman 28,21 m2 sa cetiri zvezdice u Hotelu sa cetiri zvezdice, Konak, Zlatibor, blizu centra, ispred objekta bolnice Cigota, preko puta Dino parka, ispred hotela Buket, ulica Sportova, zlatiborsko dedinje, odlicna, vazdusna lokacija blizu centra. BAZEN, SPA, IGRAONICA, TERETANA,....

 
 
 
  Stan, GRANICE, 94.870 €, 28,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks koji pomera granice kvaliteta i funkcionalnosti. Sa 25 godina iskustva u vrhunskoj gradnji i postprodajnoj podršci, donosimo vam sigurno i pouzdano mesto za život, prilagođeno potrebama savremene porodice i pojedinca. Pametno osmišljeni prostori – Bilo da tražite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 89.610 €, 28,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana garsonjera spremna za useljenje! Odlična lokacija, u blizini grada sa dovoljno privatnosti i mira. Zgrada dobro održavana. Odlična kako za život, tako i za investiciju. Za sve ostale informacije pozovite naše agente. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.550 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.450 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.430 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.210 €, 28,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 83.270 €, 28,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.500 €, 28,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u Rumenačkoj ulicI Prodaje se sa nameštajem. Parking u dvorištu zgrade Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 81.390 €, 28,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam garsonjeru površine 28m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.650 €, 28,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.280 €, 28,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, renoviran stan u Almaškoj ulici. Potpuno renoviran, parket, keramika, pvc stolarija, promenjene instalacije. Fizički odvojena kuhinja i trpezarija sa prirodnom ventilacijom. Odličnog rasporeda, pa postoji mogućnost rekonstrukcije u jednoiposoban stan. Odmah useljivo! Mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 78.200 €, 28,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.400 €, 28,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope - Odličan jednosoban stan na jednoj od najatraktivnjih lokacija. Odlična lokacija za život, na samo nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada nalazi se ovaj objekat u izgradnji. Fenomenalna povezanost gradskim autobuskim linijama, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.390 €, 28,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 28,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 28m2, a podne preko 45m2. Stan je izuzetno funkcionalan jer poseduje dve odvojene spavaće sobe u ovoj kvadraturi. Pogodan za mlađe osobe.Parking u dvorištu. Odlično povezan sa glavnim saobraćajnicama. Pozovite da pogledate. Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 76.900 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.780 €, 28,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLETNO OPREMLJENO - NOVO - ODLIČNO ZA IZDAVANJE! Stan-garaža površine 28m2, u dvorištu zgrade. Dva identična stana, jedan do drugog. Svaki je površine 28m2 i po strukturi garsonjera. Grejanje je na inverter klimu, niski troškovi. Mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 71.150 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom. Prodaje se sa nameštajem, PVC stolarija, grejanje etažno, parking je ispred objekta za vlasnike apartmana. U samom objektu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen, jednoiposoban stan u Hadži Ruvimovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Parking mesto u dvorištu za stanare zgrade. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121555, PR/V, klima, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Kaže se da svaka cena ,mora da ima opravdanje,a ovde je to slučaj od kvaliteta pa do sadržaja koje se nude,a to ćete saznati kada pročitate ostatak. Nudimo vam na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova nekorišćena garsonjera, Adice(blizina Kamenjara) 28m2, prizemlje,kompletno nameštena bez ulaganja, parking ispred zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano