• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs parking do 190000 eura što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura što manji" pronađeno 14 957 nekretnina - prosečna cena 1.709 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • kablovska
    • podno grejanje
    • klima
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120768, I/, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajem stan - garsonjeru u centru Novog Sada na 1. spratu. Stan je ulicno orjentisan, ima gradsko grejanje. Pogodan i za poslovnu namenu. U dvoristu zgrade ima parking mesto. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 29,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda! Na prodaju jednosoban stan u najlepšem delu Grbavice. U blizini se nalazi sav sadržaj neophodan za svakodnevni život i funkcionisanje, apoteke, marketi, škole, vrtić, autobuska stajališta Zgrada je novije gradnje, odlično održavana i kvalitetno građena. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 29,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 29m2. Prodaje se namešten, Parking mesto obezbeđeno, Novija zgrada u blizini Limana, Promenade, Spensa, Fakulteta. Pozovite da pogledate. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.000 €, 29,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan sa komplet nameštajem na 1.spratu, održavane zgrade bez lifta, na Grbavici.Pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Zgrada poseduje i zajednićku biciklanu.Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje.Uknjižen 1/1Pozovite 0638854918. - Šifra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 97.850 €, 29,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.700 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan 29m2 na Ribljoj pijaci, prodaje se namešten i opremljen stvarima i tehnikom. U dvorištu zgrade postoji parking za stanare. Stan je iznajmljivan kao Stan na dan i uspešno poslovao nekoliko godina te se taj posao može nastaviti ili stan koristiti za lične potrebe.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 93.730 €, 29,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA, 29m2 nameštena sa PARKING MESTOM, Sremska Kamenica+++ Agencijska oznaka-1063697 Na prodaju garsonjera u Sremskoj Kamenici u neposrednoj blizini O.Š."Jovan Jovanović Zmaj". KOMPLETNO OPREMLJENA, sa svim stvarima u ceni. Uz stan ide i PARKING MESTO u dvorištu zgrade, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 29,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalna i kompletno sređena garsonjera površine 29m², smeštena u užem centru Novog Sada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetno građenoj zgradi i trenutno se uspešno izdaje kao stan na dan, što ga čini odličnom investicionom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 92.700 €, 29,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad – Sajam – Trg 1.maja. Odlična prilika. Na samo 29m2, dve sobe i odvojena kuhinja. Uknjižen. U ceni je i natkriveno parking mesto u dvorištu zgrade. Neposredna blizina Sajma, sportsko rekreativnih sadržaja, linija javnog prevoza, fakulteta. Ključ se nalazi u agenciji –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 91.160 €, 29,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 552919 kontakt 064/055-83-83 Na prodaju komforna garsonjera površine 29m2, smeštena je na drugom spratu zgrade koja poseduje lift. Ova svetla i funkcionalna nekretnina dolazi potpuno nameštena, omogućavajući vam da se odmah uselite, parking za stanare u dvorištu zgrade. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban namešten stan na Adicama. Stan bez trunke ulaganja, izuzetno svetao. Uceni stana kompletan nameštaj koji je nov. Ispred zgrade parking mesto. Mir-tišina. Odličan kako za život tako i rentiranje. Grejanje podno, na toplotne pumpe, gde je znatna ušteda za račune.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Adicama, kompletno namešten i bez trunke ulaganja. Veoma mali troškovi, podno grejanje. Parking oko zgrade. Za više informacija pozovite. Kontakt telefon: 0612440951 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan na Adicama. Za više informacija komtaktirajte naše agete prodaje. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 89.610 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog jednosobnog stana na traženoj lokaciji. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Ostava u suterenu zgrade. Idealan za život ili kao investicija za mesečno izdavanje. Zgrada je okružena zelenilom, parking prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.550 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen na vlasnika 1/1. Sama zgrada je novije gradnje dobro poznatog kvaliteta. Oko zgrade uvek ima parking mesta, isto tako postoje svi potrebni objekti za moderan život. Za više informacija pozovite.https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novisad-adice/518769 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119160, I/VI, klima, parking, podrum, ostava. Prodaje se lep jednosoban stan u blizini bulevara kod železnicke stanice. Komforan stan, namešten, dnevna soba, odvojena kuhinja, pretsoblje i kupatilo. Prvi sprat. U okruženju ima mnogo zelenila, novih dečjih igrališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 85.700 €, 29,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 82.170 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 81.650 €, 29,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 81.000 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118913, I/II, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalna garsonjera od 29m² u Sremskoj Kamenici, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra mesta. Nalazi se na prvom spratu nove, niske stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno opremljen nameštajem rađenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.650 €, 29,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 29,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u blizini Limana 4 na pocetku Telepa. Novogradnja od renomiranog investitora. Niski racuni,grejanje na gas. Visok nivo opreme u stanovima i kvalitet gradnje samog objekta. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a! Obezbedjena parking i garazna mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 78.850 €, 29,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 78.230 €, 29,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju sa planiranim završetkom radova u decembru 2025.godine. Objekat se gradi po savremenim standardima-grejanje na toplotne pumpe, sedmokomorna PVC stolarija, staklene ograde na balkonima, tarket parket i španska keramika vrhunskog kvaliteta. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 77.250 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na par minuta od strogog centra grada. Maksimalno iskorišten svaki kvadrat, i nameštaj radjen po meri, ovu nekretninu čine veoma interesantnom. Trenutno se izdaje kao stan na dan, tako da je idealna kako za život - tako i kao investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nameštenu garsonjeru u ulici Branka Bajića. Stan se sastoji iz hodnika, jedne prostorije, kuhinje, jednog sanitarnog čvora i zatvorene terase. Zgrada ne poseduje lift. Mogućnost parkiranja ispred zgrade. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine stana putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 77.200 €, 29,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama pređašnjih objekata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 75.800 €, 29,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAVREMENA ARHITEKTURA I VISOK KVALITET GRADNJE - LIMAN V Moderna stambena zgrada u izgradnji, smeštena u mirnom delu Limana 5 što garantuje mir i privatnost budućim stanarima. Ova lokacija je idealna i za život, zahvaljujući izuzetnoj povezanosti sa svim delovima grada i blizinom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.200 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u novoizgrađenom objektu na Kopaoniku. Vrlo atraktivno lociran, izvanredan za izdavanje, nalazi se u prelepom okruženju, sa panoramskim pogledom ka južnom delu planine. Apartman ima 29m2, po strukturi je jednosoban, nalazi se na drugom spratu, sastoji se od kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 75.000 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bez ulaganja, renoviran, useljiv. U zgradi od crvene fasadne cigle. Uknjižen na 29m2, mereno ima 34m2. Uknjižen je kao poslovni prostor. Javni parking ispred zgrade. Nije moguća kupovina na stambeni kredit. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.150 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen na vlasnika 1/1. Sama zgrada je novije gradnje dobro poznatog kvaliteta. Oko zgrade uvek ima parking mesta, isto tako postoje svi potrebni objekti za moderan život. Za više informacija pozovite. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan na vrlo traženoj lokaciji u gradu. Odvojena spavaća soba. Kuhinja uvučena sa svojom prirodnom ventilacijom. Prelep ambijent za život, blizina škola, vrtića, marketa, autobuskog stajališta, banke, marketa. Okolo zgrade dosta zelenila i parking prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na par minuta od strogog centra grada. Maksimalno iskorišten svaki kvadrat, i nameštaj rađen po meri ovu nekretninu čine veoma interesantnom. Trenutno se izdaje kao stan na dan, tako da je idealna kako za život - tako i kao investicija. U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 71.080 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN NA 400 METARA OD KNEŽEVOG PARKA - MOŽE SE KUPITI PUTEM STAMBENOG/KREDITA ZA MLADE. Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan na Somborskoj rampi. Odličan kvalitet opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i keramika. Nekretnina se nalazi u novoj....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika Remeta !Vikendica na Fruškoj gori , okružena borovima, na prelepom placu , sa 50m2 betoniranog parking prostora. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045214, Fruška Gora, Velika Remeta. Oglašavamo prodaju vikend kuće na odličnoj lokaciji, na 290m nadmorske visine gde je Ruža vetrova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.040 €, 29,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 68.000 €, 29,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Nove Detelinare prodaje se mali, funkcionalan jednoiposoban stan. Odmah useljiv. Parking ispred stana. U blizini svi neophodni sadrzaji za kvalitetan zivot. Odmah useljiv.Moze na kredit i cena je 69000 eur. Agencijska provizija 3%. Sve informacije na broj 0611436777 Parking,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan, moderno i sa stilom namešten stan, bez ikakvih ulaganja. Ugradni plakari, kuhinja i nameštaj su od kvalitetnih materijala, rađeni po meri, kao i svi uređaji i klima, koji ostaju u stanu. U stanu je etažno grejanje koje se plaća po potrošnji. Spratnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jednoiposoban stan na četvrtom spratu, bez ikakvih ulaganja. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i pripadajućim parking mestom, koji su uračunati u oglasnu cenu. Nameštaj je izrađen od kvalitetnih materijala, rađen po meri. U stanu ostaje klima uređaj i kompletna bela tehnika.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 67.000 €, 29,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u ulici 17. oktobra, prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 29m², smešten na 4. spratu uredne stambene zgrade bez lifta.Stan je funkcionalno organizovan kao jednoiposoban: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, fizički odvojena spavaća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 476)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>