• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano" pronađeno 749 nekretnina - prosečna cena 1.794 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan na lepoj lokaciji. U blizini: škola, vrtića, autobuskog stajališta, marketa Kraj sa puno zelenila i parking prostora. U ceni kuhinja bez tehnike, ugradni plakari i klima. Uz stan se dobija i podrumska ostava cca 6 m2. Uknjižena nekretnina 1/1 na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjižen, renoviran, parking. Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena , čisti papiri. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije ušla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 63,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KEJ, TROSOBAN UKNJIŽEN I NAMEŠTEN STAN+++Agencijska oznaka 1064335. Stan je nalazi u blizini keja , centra , Dunava, škole . Nekretnina je uknjižena na 63m2 plus terasa 7m2. Dvostrano je orjentisan. U ceni je kompletan nameštaj i tehnika . Stan je u savršenom stanju , renoviran je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 63,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KEJ, TROSOBAN UKNJIŽEN I NAMEŠTEN STAN+++Agencijska oznaka 1064335. Stan je nalazi u blizini keja , centar , Dunava, škole . Nekretnina je uknjižena na 63m2 plus terasa 7m2. Dvostrano je orjentisan. U ceni je kompletan nameštaj i tehnika . Stan je u savršenom stanju , renoviran je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 124.130 €, 43,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran dvosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Uknjižen 1/1 na vlasnika. U dvoristu zgrade nalazi se pripadajuće parking mesto. Za više informacija ili gledanje ove odlične nekretnine pozovite naše agente prodaje! Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m² (podrum), na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran dvosoban stan. Smešten u mirnoj ulici na trećem spratu u zgradi koja poseduje podrum. Prostran i svetao sa dnevnim boravkom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i kupatilom. U okolini ima i parking. Idealan za život ili kao investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan na Sajmištu – oaza nadomak Betanije Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije i Bulevara oslobođenja, prodaje se funkcionalan i kompletno renoviran jednoiposoban stan u starijoj, kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Smešten je u maloj stambenoj zajednici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 47+7m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan bez ulaganja sa ugradnim nameštajem koji ulazi u cenu stana,zastakljenom terasom sa roletnam na daljinsko upravljanje,odlično održavan. U sastav stana ulazi i ostava koja se nalazi iznad stana u tzv. tavanskom prostoru.Zgrada ima dva lifta (mali i veliki).Zrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 50,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaje se stan na Detelinari – 50 m², 2.5-soban Na prodaju stan površine 50 m² , strukturno dvojiposoban , smešten u mirnom delu Detelinare . Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. ✨ Karakteristike: Struktura: dnevna soba, spavaća soba, manja soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižena nekretnina na mirnoj lokaciji. Zgrada je od crvene fasadne cigle, dobro održavana, okružena parking mestima, zelenilom i svim sadržajima potrebnim za život. Stan je potpuno renoviran od poda do plafona, rađene su sve instalacije, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan dvosoban renoviran stan na Detelinari.(struja, voda, PVC stolarija, Kupatilo) Stan se nalazi na I sparu,u zgradi od četiri sprata. U zgradi trenutno su radovi na ugradnju lifta, tako da se stepenicama ide samo od odmarališta do ulaza u stan. Raspored je klasičan sa odvojenom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan na porodičnoj lokaciji. Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, kompletno je renoviran od poda do instalacija. Kontaktirajte naše agente prodaje za više informacija. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 123.600 €, 39,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji Železnička stanica. Nalazi se u izuzetno očuvanoj i urednoj zgradi koja poseduje dva lifta.Iz stana se pruža fantastičan pogled na ceo grad. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan dvosoban stan na jednoj od traženih lokacija. Stan je odličnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ostave, i iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan je renoviran pre par godina. U blizini se nalazi sve što Vam je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.500 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Renoviran dvosoban stan, 48 m², Stara Detelinara – 123.500 € Agencijska ponuda!! U mirnom i uređenom delu stare Detelinare, u ponudi imamo odličan dvosoban stan površine 48 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva nikakva dodatna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, DETELINARA površine 48m2. Stan je kompletno renoviran. Prazan je i odmah useljiv po isplati. Nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja za život, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji.. Mogučnost kupovine i putem stambenog kredita. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.490 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 48+4m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.290 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007423.Kompletno renoviran trosoban stan koji se nalazi na prizemlju objekta, nalazi se na južnom Telepu, nadomak Bulevara Evrope. Površine je 63 m2 sa gratis terasom od 12 m2, hodnikom par m2, a obezbeđeno je i parking mesto. Uredna dokumentacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan na traženoj lokaciji! Stan se nalazi u blizini Bulevara ali ipak u mirnom delu, okružen zelenilom i sa dosta parking mesta u okolini. Delimično je renoviran i nisu potrebna veća ulaganja. Uknjižen je na 50m2 ali u prirodi ima 57m2 zbog toga što je terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 121.900 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOIPOSOBAN STAN SA DVE LOĐE I PARKINGOM! Cena: 121900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Žarkovo Struktura: Prodaja dvoiposobnog stana koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - kuhinje sa trpezarijom - dve sobe - kupatilo - dve lođe - pripadajućeg podruma i - parkinga. OPIS: U prilici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 121.030 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom. Prodaje se delimično namešten. Neobičan, lep stan koji se nalazi na prvom spratu. Spavaća soba je par stepenika niža u odnosu na ostatak stana i ima veliku terasu. Iz dnevne sobe se izlazi na zastakljenu terasu. Kupatilo je kompletno renovirano.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 120.000 €, 31,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118391, I/I, uknjižen, renoviran, parking, stambena zgrada. Uknjižen, renoviran stan na odličnoj lokaciji, Sajmište Novi Beograd, odmah useljiv. Ima parking mesto ispred zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan u Novom Zelezniku na odlicnoj lokaciji ,udaljen 100m od Postanske stedionice,Lidla,Maksija,osnovne skole,vrtica,prevoza Sastoji se od hodnika,kuhinje,trpezarije,dnevne sobe,spavace sobe i zastakljene terase. Uknjizen na 55m2 sa terasom od 7m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121253, III/III, dupleks, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Nalazi se u gornjem delu,početak Mirijeva,blizu Kliza u Mite Ružića i bul.Kralja Aleksandra oko 400 m. U blizini kiselih voda. Kupljeno je delom iz stambenog....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen kuca na odlicnoj lokaciji u naselju Meljak opstina Barajevo u Gradu Beogradu na 5,45 ari placa. Sastoji se od dve stambene jedinice sa izlaskom na tavan, garaze, parkinga i dvorista. U prizemlju je potpuno renoviran stan od 55m2 sa natkrivenom verandom od 12m2 Na spratu stan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice, luksuzan, renoviran, pvc stolarija, 1. sprat, 70m od gradske kuće.Sve nekretnine zaprimljene od strane naše agencije se nalaze na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, renoviran jednoiposoban stan, sa parking mestom u dvorištu zgrade. Prostor je svetao sa pametno iskorišćenom kvadraturom odnosno planski je vrlo lepo usklađen. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 119.900 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Detelinari,u mirnom kraju.Javni parking van zone.Terasa,klima ,ugradni plakar. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. Terasa, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem fenomenalan dvosoban stan u idealnom, mirnom delu stare Detelinare, stan je kompletno renoviran, bez ikakvih ulaganja, poseduje klimu i plakar u spavaćoj sobi i podrum. Uknjižen je 1/1 na mene. Savršen raspored prostorija, okružen zelenilom i sa puno parkinga koji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – renoviran dvosoban stan, Detelinara, 48 m² Prodaje se odličan dvosoban stan u mirnom i traženom delu Detelinare. Stan je kompletno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima i odmah je useljiv. Površina: 48 m² Sprat: 1 Grejanje: – CG Uknjižen: Da Raspored: Odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 119.880 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, svetao i funkcionalan stan na mirnoj porodičnoj lokaciji – Satelit Na prodaju izuzetno atraktivan, temeljno renoviran, prostran i moderno uređen stan, koji se nalazi u srcu porodičnog naselja Satelit, idealnog za miran i kvalitetan život. Ovaj nekada dvosoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....