• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano" pronađeno 749 nekretnina - prosečna cena 1.794 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 132.610 €, 50,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan 50 m² na Avijatičarskom naselju, Novi Sad. Stan je kompletno renoviran pre par godina — sve sekundarne instalacije, keramika i sanitarije u odličnom stanju, useljiv odmah bez dodatnih ulaganja. U cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja po meri, izrađeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 132.600 €, 32,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan na izuzetnij lokaciji u blizini starog Merkatora - Polu renoviran - zamenjena struja, voda, stolarija - Trebaju da se urade završni radovi - pločice, hoblovanje parketa, krečenje, opremanje - Fantastičan za investiciju! - uz stan postoji mogucnost uzimanja zatvorene garaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan ima uknjiženih 50m2 gde terasa i ostava nisu u to uračunati (dodatnih 10m2). Potpuno je renoviran. Nalazi se na 3 spratu od 4 sprata bez lifta (iznad stana je potkrovlje). Svetao i miran, dvorišno orijentisan. U cenu je uračunato: - kuhinja bez električnih uređaja - ormarići....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.900 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 3.0, renoviran, bez ulaganja. Izuzetno svetao, dvostrano orjentisan. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Javni parking ispred zgrade. Odlično pozicioniran u naselju. Blizina gradskog prevoza, škole, marketa. Odlična saobraćajna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 199.900 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 83m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 199.900 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan renoviran stan, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. 69m2 grejne površine, 75m2 je sa lođom. Adaptabilan u 3.5, svetao, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Javni parking ispred zgrade. Dobro pozicioniran u naselju, blizina gradskog prevoza, marketa,....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 199.999 €, 145,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA KUĆE – RUMENKA, GLAVNA ULICA – 145m² + 80m² pomoćnih prostorija + 20m² lokala, plac 13 ari Na prodaju porodična kuća u jednoj od glavnih ulica u Rumenki – idealna za život, posao ili kombinaciju oba! Useljiva odmah, sa prelepim rasporedom i velikim placem. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 94,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici u Vojvođanskoj ulici. Stan ima veliku dnevnu sobu, povezanu sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva potpuno opremljena kupatila i terasa. Stan je potpuno renoviran krajem 2019. i početkom 2020. godine (zamenjene sve sanitarije, nove....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 133m2, ČETVOROSOBAN Ovaj stan se nalazi u kući sa ukupno 3 stana i 3 odvojena dvorišta. Nalazi se na prvom spratu i ima 100m2, dok ima odvojen ulaz i svoje privatno dvorište u kom se nalazi odvojen jednoiposoban stan, roštilj i još jedna pomoćna prostorija u vidu ostave. Kolski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan porodičan stan, svetao i funkcionalan. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu manje stambene zgrade, trostrano je orijentisan i lako adaptabilan u 4.0. Lokacijski je dobro pozicioniran tako da se nalazi u blizini svih sadržaja i ima odličnu povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten 2.0 stan na Adamovićevom naselju u neposrednoj blizini osnovne škole. Stan se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa terasom, kupatila, spavaće sobe i fizički odvojene kuhinje sa prirodnom svetlošću i ventilacijom. Stan je 60m2....

 
 
 
  Stan, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. U mogućnosti smo da vam ponudimo kuću sa piscem,mesto Rajkovac,iznad Vlaškog polja,opština....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BANJICA – Bulevar oslobođenja, renoviran trosoban stan. U ponudi je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran trosoban stan sa odvojenim spavaćim blokom i dva mokra čvora. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle na Banjici . Iz stana se pruža predivan pogled na park. U zgradi postoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i nameštenog dvoiposobnog stana na traženoj lokaciji. Veoma svetao stan, funkcionalnog rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i dve terase koje nisu ušle u kvadraturu stana. Uknjižen na 56m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118797, III/, klima, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Na prodaju stan 39m2 (grejne površine 32m2). Stan se nalazi na izuzetno traženoj lokaciji u Ulici Vojvode Šupljikca, blizu vrtića, osnovne škole, ambulante, Univerexport, piljara, Maxi, Idea, blizu autobuskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 68,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom i pogledom na pešačku zonu i ulicu, lako pristupačan budućim klijentima. Renoviran, prostran, sa posebnom pogodnošću izlaza u zatvoreno zadnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran i održavan stan na Bul.Sv.Pantelejmona, kod prvog kružnog toka, na traženoj lokaciji za život ili izdavanje stana. Nalazi se na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, jugoistočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom od tri sprata, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću proširenja na potkrovlje površine 23m².....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, na odličnoj lokaciji,kompletno renoviran .Nove instalacije kao i cela PVC-e stolarija.Stan ima odličan raspored.Odvojena kuhinja sa ostavom,i u kuhinji ima prozor što znači da ima prirodnu ventilaciju.Hodnik i malo predsoblje odvajaju spavaći deo,dve sobe.Dvostrano....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma+++Agencijska oznaka 1064160 - Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 130.000 €, 134,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite porodičnu kuću sa dvorištem i funkcionalnim rasporedom – ova kuća u Rumi može biti prava prilika! Na prostranom placu od 6.85 ari nalazi se prizemna kuća od 134 m² koja nudi sve što je potrebno za miran i udoban život. Raspored prostorija: hodnik, trpezarija sa kuhinjom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, dve spavaće sobe iz kojih se izlazi na drugu terasu, kupatilo, hodnik, ostava. Podrumska ostava ide uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam renoviran stan na odličnoj lokaciji, namešten. Stan se sastoji iz jedne velike sobe, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila, lođe. Stan je kompletno renoviran 2021 godine. Stan se prodaje sa nameštajem. Slobodno parking mesto oko zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.050 €, 89,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan smešten u mirnom delu Čalija, idealan za uživanje u kvalitetnom porodičnom životu. Ovaj komforan stan površine 89m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini lako dostupnim. Prostorije su pažljivo raspoređene i obezbeđuju funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 129.000 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Miljakovcu 1, u ulici Stevana Opačića (kod parka) prodajemo renoviran 2.0 stan 54m2 grejne površine + velika lođa od 6m2. Stan se prodaje sa ugradnom kuhinjom i plakarima i nameštajem (bez bele tehnike i tv-a). Ima podrum, uknjižen je na 54m2. Ima dosta parking mesta oko zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 128.750 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem se2.5-soban stan u mirnoj ulici na Limanu 4. Uknjižen na 53 m2, dvostrano orijentisan, kompletno renoviran, odmah useljiv, PTV, parking, blizina gradskog saobraćaja. Italijanska keramika, medijapan unutrašnja vrata, parket, sigunosna vrata. Nove instalacije vode i struje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno, moderno renoviran dvoiposoban stan na Detelinari. - struja, voda, keramika, podovi, spoljna i unutrašnja stolarija- sastoji se od dve prostrane sobe (17m2 i 14m2), centralno pozicioniranog dnevno/trpezarijskog dela (14.5m2) sa kuhinjom (6m2), kupatila (3.5m2) i hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.700 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 53m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica, na idealnom prvom spratu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 53m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.000 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2 soban stan u NOVOM SADU ,GRBAVICA, površine 52 m2+terasa. Stan je RENOVIRAN.Dobar raspored- svugde iz predsoblja.Ostava u stanu, a pripada mu ostava i u podrumu.Dvorišno orijentisan.U ceni ostaje plakarski deo u predsoblju i oprema u kupatilu.Mogućnost ugradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 127.000 €, 32,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u blizini Cvetkove pijace. Potpuno renoviran, svetao, funkcionalnog rasporeda i idealan za udoban život. U mirnoj ulici nadomak Bulevara Kralja Aleksandra koji pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m², na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodice sa decom. Nalazi se preko puta obdaništa i osnovne škole Svetozar Marković Toza. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.660 €, 52,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan površine 52m² na odličnoj lokaciji. Novo Naselje – Bistrica. Stan je dvorišno orijentisan, sa pogledom na zelenilo. Mirno okruženje puno sadržaja za porodičan život. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice i javni prevoz, što ovu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 47,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban kompletno renoviran stan na lepoj lokaciji. U blizini: škola, vrtića, autobuskog stajališta, marketa Kraj sa puno zelenila i parking prostora. U ceni kuhinja bez tehnike, ugradni plakari i klima. Uz stan se dobija i podrumska ostava cca 6 m2. Uknjižena nekretnina 1/1 na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 77,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, iza Šojke. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostan stan na odličnoj lokaciji, u blizini Bulevara Nemanjića, Zone 3, novog tržnog centra Delta Planet, Lidla, kao i škole, vrtića, velikih marketa, gradskog prevoza itd. Nalazi se na mirnoj lokaciji sa dosta zelenila oko zgrade. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, koji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući kvalitetne gradnje kod Šojke. Nalazi se na finom mestu za porodični život, u blizini su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Površina stana je 79m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog degažmana, dnevnog boravka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 588)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>