• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2" pronađeno 11 361 nekretnina - prosečna cena 1.993 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 700 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se open space kancelarijski prostor na spratu poslovne zgrade, koji trenutno nije u upotrebi. Prostor se nalazi u sklopu firme i nudi mirno i funkcionalno radno okruženje. Na raspolaganju su i dve zasebne kancelarije koju mogu služiti za sastanke, konferencije i druge potrebe.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Predstavljamo kompletno nameštenu, renoviranu trosobnu dvojnu kuću u neposrednoj blizini Kamenjara i Dunava. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan 80m2, koji se nalazi u vili sa četiri stana na prvom spratu. Stan je veoma svetao i prostran, ima dve spavaće sobe, spojenu kuhinju, trpezariju i veliku dnevnu sobu iz koje se izlazi na terasu, hodnik i veliko kupatilo. Ispod spoljnih stepenica koje vode do....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2'
164.800 €
193.640 €
55.000 €
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan u novoj manjoj zgradi u manje prometnoj ulici, na 6 minuta udaljenosti od centra grada. Stan je u novoj zgradi sa ekonomičnim centralnim grejanjem na gas. Stan ima lep dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom, dve komotne spavaće sobe, dve terase,....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 23.500 €, 80,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća sa kvalitetnio izvedenim grubim građevinskim radovima do prve ploče (9 x 9 met.). Nalazi se na odličnoj lokaciji u gornjem, ravnom delu Mramorskog brda, na uglu dveju asfaltiranih ulica, u okruženju lepih i kompletno komunalno opremljenih vikendica. Na ravnom,....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Avali sa dvorištem od 13.5 ari. Kuća se nalazi u blizini robne kuće IKEA i tržnog centra Ava Park. Idealna za porodični miran život. PROSTORIJE: dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.980 €, 80,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 80.46m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 130.760 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Temerina, useljivo. Fantastičan kvalitet gradnje i opreme cena sa pdv-om. Za više informacija pozovite. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan dupleks na obroncima Fruške gore. U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi.....

 
 
 
  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118247, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan 80m2na Grbavici u blizini Limanske pijace na šestom spratu sa liftom.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan od 80m2 u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je u završnoj fazi pred useljenje. Po strukturi stan je četvorosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje, tri....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 200 €, 80,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinski prostor na spratu površine 80m2 Za više informacija Kontakt 0658888080 Sprat, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 119.780 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Futogu, sa rokom proleće 2026. godine. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, pločice podno grejanje, odlična keramika i grejanje na gas što automatski smanjuje troškove stanovanja. Zgrada će biti ograđena i sa video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 133.390 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan od 80m2 sa sopstvenim parking mestom.Stan se nalazi na odličnoj,mirnoj lokaciji ,a na samo 7 minuta vožnje do samog Centra grada.Stan se prodaje sa svim ugradnim elementima .Grejanje je na gas i plaća se samo u sezoni.Poseduje dve terase i sama zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.160 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.500 €, 80,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep cetvorosoban stan sa dve terase,dvoriste za decu....Uz stan ide jedno parking mesto..Srecna kupovina Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep porodičan stan u Veterničkoj rampi Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na drugom spratu od tri, orijentisan je i na ulicu i na dvorište Zgrada poseduje dvorište u kom se nalazi malo igralište za decu pa je ovaj stan odličan izbor za porodicu, postoji i parking Od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.650 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje nov stan od 80m2 na Alibegovcu, Hollywood hill, prvi sprat, tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, wc, spajz, terase dve, podno grejanje, toplotne pumpe, klime dve, parking, autobuska stanica na 100m, mikromarket 100m Terasa, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepo uređeno i prostrano potkrovlje stan u kući objekat ima suteren, vp, sprat i potkrovlje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i prostrane terase. Na podu je laminat i kvalitetna keramika, stolarija je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforni četvorosobni stanovi u mirnom delu Futoga – Urbana vila sa samo 6 jedinica Predstavljamo vam novu urbanu vilu sa svega šest stanova, smeštenu u tihom i porodičnom delu Futoga, nadomak glavne ulice i autobuske stanice. Svaki stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan . Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade. Odmah useljiv stan , izdaje se iskljucivo na duze ozbiljnom zakupcu. Nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Za....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, Centar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Leskovca sa velikim dvorištem. Kontakt telefon: 065/8472000 Božidar Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 630 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor kod Margera. Stan se nalazi na prvom spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina prostora je 80m2. Prostor čini hodnik, tri prostorije, kupatilo i toalet. Dvorišni deo zgrade je uredjen i čini prijatno okruženje poslovne zgrade. Izdaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 207.560 €, 80,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Staro Groblje, 550 €, 80,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 80m2 na drugom spratu u kući u blizini Palilulske rampe. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe (open space), čajne kuhinje, ostave, dve prostorije, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Ima inverter klimu. Stan je nov neuseljavan do sada sa....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 121.540 €, 80,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Kuća u Rivici, selu 5km udaljenom od Vrdnika, a 2.5km od kružnog toka koji se gradi na Fruškogorskom koridoru. Temelji od kamena, zidana ciglom, kvalitetno i potpuno renovirana. Gradska voda, bunar sa pijacom vodom u dvoristu, gas doveden do kuće. Veliko, uredjeno, popločano dvorište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja urbane vile (dupleks bez kosina) kvalitetnim materijalima i opremom. 021/221-5500 Agencijska šifra: 514297 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122292, prizemna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, garaza, parking, horizontala. Izdaje se prostrana i svetla kuća na odličnoj lokaciji – ulica Vojislava Ilića, Zvezdara. Kuća se nalazi na odlicnom mestu, idealna za porodični život, a u blizini se nalaze svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu, na odličnoj lokaciji, 80m2. Pogodan je za razne delatnosti, frizerski salon, market, ordinacije… Postoji mogućnost napraviti dva manja lokala ili prepraviti u dva manja stana. Vredi pogledati. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, kupatila, jedne spavaće sobe, jedne sobe koja je prepravljena u kancelariju....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Mišeluku. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket, PVC stolarija, odlična keramika. Stan je nov, nije se živelo u njemu, bez ulaganja. Ova nekretnina ima pripadajuće parking mesto ispred samog objekta.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

**NOVOGRADNJA-PETROVARADIN*** Oglašavamo prodaju NOVOG četvorosobnog stana u mirnoj ulici u Petrovaradinu. Stan se sastoji od tri sobe,dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom,kupatila i prostrane terase.Grejanje na gas,niži troškovi stanovanja. Oko zgrade puno zelenila i mesta za parkiranje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran stan na Voždovcu ukupne kvadrature 80m2 uknjiženo 72m2 smešten u mirnom i prijatnom kraju idealan za porodični život. Ova nekretnina pruža savršen balans komfora funkcionalnosti i odlične lokacije Karakteristike stana: Lokacija - Voždovac mirno naselje sa odličnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 580)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>