• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura do 80 m2" pronađeno 11 364 nekretnina - prosečna cena 1.993 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • kablovska
    • klima
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 80,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 93.000 €, 78,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama. Stan je odličnog i funkcionalnog rasporeda u donjem delu su dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan koji nudi potpuni komfor i prijatno okruženje za svakodnevni život! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Kvalitetna zgrada od crvene fasadne cigle okružena zelenilom – idealna za porodičan život. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1064408 - Uknjižen troiposoban stan na Telepu. Stan se sastoji iz većeg dnevnog boravka sa trpezarijom, tri spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase, koje nisu ušle u kvadraturu. Grejanje je etažno na gas. Uz stan ide i ostava u podrumu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 670 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan u kompleksu Planet Residece, u ulici Blagoja Parovića u modernoj zgradi sa 3 lifta, površine 78m2 sa centralnim grejanjem i multi split klima sa tri unutrašnje jedinice. Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija, komforne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 78.000 €, 78,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za iznajmljivanje poslovnog prostora u novoj stambeno-poslovnoj zgradi u Novom Sadu, smeštenoj na atraktivnoj lokaciji u ekspanziji. Mogućnost spajanja lokala sa galerijom od 269m2. Dostupna je mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu ili podzemnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.470 €, 78,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih delatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam duplex stan na Klisi. Sama zgrada je lokacijski odlično pozicionirana i nalazi se u udaljenosti od strogog centra grada svega 3.0 km. Stan je odličnog rasporeda, ima pripadajuća dva parking mesta, za više informacija pozovite naše Agente prodaje! https://www.trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-klisa-gornjelivade/541784....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 78,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju salonski stan u blizini Bulevara oslobođenja, u jednoj od najpopularnijih ulica u Novom Sadu. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, iznad kojih su galerije, a dodatni tavanski prostor od 110m2, koji može da se adaptira u stambeni pruža vam širok spektar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.500 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Futog, četvorosoban stan u novoj LUX zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji .Dom za vašu porodicu – mirno, sigurno, blizu grada!Odlična cena i gratis parking mesto!+++ Agencijska oznaka stana 1063784, Futog. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam duplex stan na Klisi. Sama zgrada je lokacijski odlično pozicionirana i nalazi se u udaljenosti od strogog centra grada svega 3.0 km. Stan je odličnog rasporeda, ima pripadajuća dva parking mesta, za više informacija pozovite naše Agente prodaje! Terasa, Internet,....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u najlepšem delu Petrovaradina. Kuća je od čvrste gradnje, ima određenih ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 78,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban stan u blizini centra grada, na par minuta od pešačke zone. Površina stana je 78 m2 korisne površine plus dve terase. Stan se nalazi na devetom spratu stambene zgrade sa dva lifta, izuzetno je osvetljen i ima iz svih soba i terasa prelep panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom kraju – Hollywood Hill, na samo 5 minuta vožnje od Promenade, Spensa i svih važnih gradskih sadržaja. Stan je svetao, prostran i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodični život. Sastoji se od komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.800 €, 78,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78.19....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan duplex stan površine 78m² u novijoj zgradi na mirnoj lokaciji u Klisi. Stan je idealan za porodično stanovanje, sa funkcionalnim rasporedom prostorija i svim pogodnostima savremenog života. Donji nivo obuhvata prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, idealan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.290 €, 78,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 130.000 €, 78,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji od 78 m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Za odloženo plaćanje u dogovoru sa investitiorom. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji je od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i toaleta. U pitanju je moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban lux stan sa prostranom terasom na Vračaru. Nov stan na Vračaru za izdavanje na duži vremenski period. Lux opremljen. Spavaći blok orijentisan ka mirnoj delu ulice. Parking mesto u garaži zgrade. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Telefon/Viber/Whats App +381(0) 63 82....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Funkcionalnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u se prostorije. Tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena, izlaiz na terasu, gde se nalazi ostava, kupatilo i posebno wc. Parket u svim sobama, stolarija drvena. Stan je uredan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan trosoban stan na jednoj od mirnijih lokacija u gradu. Stan se nalazi u blizini škola, vrtića, marketa, železničke stanice Dosta parking mesta. Jedinstveno u ponudi! Iskoristite priliku i pozovite za više informacija! Kontakt Info nekretnine 021/526-633 ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.950 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 78m2. Stan se nalazi u novogradnji u manjem objektu sa svega nekoliko stambenoh jedinica. Dovoljno Parking mesta ispred zgrade. Prodaje se namešten. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 55.000 €, 78,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

T 📌 ПРОДАЈА КУЋЕ – Алексинац, изванредна локација 🏡 На продају кућа површине 78 м² на плацу од 3,21 ар, са великим двориштем иза куће где је могуће изградити још једну кућу или двориште прилагодити потребама купца. 📍 Локација је идеална – у непосредној близини основне школе, цркве,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan trosoban stan na Limanu. Nalazi se na 9. spratu koji nije poslednji, u zgradi koja poseduje dva lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i odvojenim radnim delom, kuhinje, dve velike spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Idealan za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 65.000 €, 78,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća u Čortanovcima na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Ova nekretnina se prostire na dva sprata i pruža savršen spoj komfora, prirode i luksuza. Detaljan opis: Lokacija: mirno naselje Čortanovci, poznato po prirodnoj lepoti i blizini Dunava. Površina:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM, HOLLYWOOD HILL---Agencijska šifra 1000086. Lep, komforan i potpuno nov troiposoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, udaljen samo 4 km od Merkatora i Promenade (5 minuta vožnje preko Mišeluka). Autobusko stajalište i prodavnica su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 180.770 €, 78,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam duplex stan na Klisi. Sama zgrada je lokacijski odlično pozicionirana i nalazi se u udaljenosti od strogog centra grada svega 3.0 km. Stan je odličnog rasporeda, ima pripadajuća dva parking mesta, za više informacija pozovite naše Agente prodaje! 021/221-55-01 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-klisa-gornjelivade/541784....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan raspored stana u odličnoj zgradi od fasadne cigle. Okrenut je na dvorište sa pogledom na zelenilo. Oko zgrade ima puno parking mesta. Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban život, veliki marketi, škola,vrtić,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.570 €, 78,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78,10....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

060 575 2323 Lep, komforan i potpuno nov četvorosoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, ulica Tihomira Arsića 16. Idealan za porodice koje žele da uživaju u čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a istovremeno budu blizu svih gradskih dešavanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 78m2 na desetom spratu u zgradi sa dva lifta u blizini Delte. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase /lođa i terasa/. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.180 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Futogu, sa rokom proleće 2026. godine. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, pločice podno grejanje, odlična keramika i grejanje na gas što automatski smanjuje troškove stanovanja. Zgrada će biti ograđena i sa video....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 155.600 €, 78,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 78,47m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 78 m². Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom.Stan ima pripadajuće parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.400 €, 78,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 78m2 i nalazi se na I spratu u zgradi P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu će biti....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 160.850 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Duvaništu, na četvrtom spratu stambenog kompleksa, na lokaciji savršenoj za porodični život zbog blizine svih vitalnih infrastrukturnih objekata, 78 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojenog degažmana sa dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 583)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>