• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat" pronađeno 304 nekretnina - prosečna cena 1.475 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.430 €, 53,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 53,23m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u novoj zgradi na početku Telepa, blizina Limana 5. Površina stana iznosi 72 m2 sa terasom. Stan se nalazi na 3 spratu u zgradi sa liftom. Mogućnost kupovine parking/garažnog mesta. Zgrada je prilagođena osobama sa invaliditetom. Izuzetan kvalitet gradnje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan pored Kovid bolnice na Mišeluku, preko 80% završena izgrađenost - može na kredit, drugi i treći sprat, TOP Lokacija, dva izlaza na put do grada, terasa, dva lifta. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas, na kalorimetre. Na 5minuta do Merkatora i 10 minuta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122793, III/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju dvoiposoban stan od 62m2 u Petrovaradinu blizu pošte i železničke stanice. Stan je uknjižen i nalazi se na trećem spratu bez lifta. Oko zgrade ima puno zelenila, parking prostora, dečijih igrališta, marketa, autobuskih stajališta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.100 €, 81,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom četvorosobnom stanu na 3. spratu u luksuznom objektu u izgradnji. žCena stana je 170100 eur +PDV(10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,dva kupatila,udobne tri spavaće sobe,i dobro osvetljen veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Duplex Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 97.850 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO! Fantastičan, uknjižen dvosoban stan u novogradnji, savršenog rasporeda! Maksimalno iskorišten svaki kvadrat, kuhinja odvojena fizički, dnevna soba sa izlazom na terasu, spavaća soba komforna da stane francuski ležaj, u hodniku ima dovoljno mesta za plakar i cipelarnik.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 97.280 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na trećem spratu u izgradnji od investitora KPT Invest Group. Stan od 61m² opremljen je vrhunskim SMART HOME sistemom koji upravlja rasvetom, roletnama, bojlerom, te rashladnim i grejnim sistemima. U cenu stana je uključena i ostava na poslednjem spratu (4,25m²), a moguće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno moderno opremljen stan na trećem spratu u blizini bulevara Evrope. Odličan za porodicu. Zgrada ima parking sa automatskom kapijom i video nadzor. Obavezan depozit. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom delu Nove Detelinare, u ulici Veselina Maleše, izdaje se svetao četvorosoban stan površine 114 m² na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Zgrada je stara oko deset godina i potpisuje je renomirani investitor, dok njena neposredna okolina nudi sve što je stanarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 93.500 €, 110,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pet friendly! Četvorosoban-duplex stan 110m2, na 3.spratu u zgradi bez lifta, u mirnoj ulici sa puno zelenila kod Železničke stanice. Stan na donjoj etaži ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasu, na gornjoj etaži se nalaze 3 spavaće sobe, terasa i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 33,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je renoviran jednosoban stan (33m²) na 3. spratu , odmah useljiv i na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar oslobođenja ! Stan je upravo renoviran - podovi, stolarija (PVC nova), struja, okrečen Raspored: Hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa terasom,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 92.965 €, 52,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 52,82m2, u izgradnji, na trećem spratu, stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, dečija soba, terasa, ostava, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 171.590 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, trosoban stan u Preradovićevoj ulici. Stan se nalazi na 3.spratu nove zgrade sa liftom. Odličan raspored, ulaz u sve prostorije iz hodnika. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe s kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, velike ostave od 5m2, dva sanitarna čvora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.200 €, 38,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan dvosoban stan u izgradnji se nalazi na 3 spratu na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 25,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem izuzetno dobru garsonjeru na novoj Detelinari, ulica Hadži Ruvimova broj 42, površine 25m2. Ima odvojenu kuhinju od sobe i zastakljenu terasu sa pvc-om kao i kupatilo, centralno gradsko grejanje kao i protočna vruća voda-bez bojlera, lift. Poseduje optički internet i televiziju,....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 89.769 €, 39,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39.03m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u....

 
 
 
  Stan, Novi Ledinci, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 89.000 €, 47,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Stanovi na Zlatiboru u ponudi - Ulica Miladina Pećinara! U ponudi imamo stanove različitih kvadratura u jednoj od najlepših ulica na Zlatiboru! Stanovi su završeni, spremni za useljenje i nude visok kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u mirnom i uređenom delu Palilule, idealan za one koji traže tišinu i komfor u stabilnom gradskom okruženju. Površine je 69m2, smešten je na trećem spratu zgrade bez lifta.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 88.725 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 59.15 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednosoban stan na Novom naselju. Smešten na 3. spratu od 4 u zgradi. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila i prostrane terase zbog kog je u prirodi još veće kvadrature. Dvorišno je orjentisan, idealan za život ili kao investicija. Poseduje odvojenu prostoriju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 31m2 na odličnoj lokaciji - Grbavica, blizu Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji od: dnevne sobe sa kuhinjom, manje odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 3. spratu i dvorišno je orijentisan što garantuje mir, tišinu i prijatnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 171.960 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007114.Prodaje se trosoban stan u novoj tek useljenoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i ima terasu, dvorišno je orijentisan i time osigurava mir i tišinu. Ulaz u svaku prostoriju je iz hodnika, sobe imaju dosta prirodne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9106551. Kompletno namešten četvorosoban stan u neposrednoj blizini Železničke stanice. Nalazi se na 3.spratu menje stambene zgrade i sastoji se iz dve etaže. Parking mesto u dvorištu zgrade. ODMAH USELJIV. Depozit u visini prve mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Stan ima 38m2 Nalazi se na 3 spratu od 6 nove, kvalitetno napravljene zgade Zgada ima lift Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 86.000 €, 31,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polunamešten, renoviran stan.Stan se nalazi na Novom Naselju na Bulevaru Slobodana Jovanovića, na trećem spratu, kvadrature 31m2. Stan je opremljen sa kuhinjom i kupatilskim nameštajem rađenim po meri od iverice premijum kvaliteta i klimom. Takođe ima i veliku terasu od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru jednog od njegovih najlepših naselja - naselje Golija Na 10 minuta hoda od centra, u blizini odmarališta Golija, Titove vile, crkve, Pepka, Maksija i mnogih drugih uslužnih i turističkih sadržaja Stan ima 39m2 Nalazi se na 3....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 85.700 €, 29,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu i odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.850 €, 49,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....