• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat pala cena

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 151.400 € na 144.200 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 151.400 €
15.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenoj, tek završenoj zgradi na trećem spratu, na Tatarskom brdu. Komforna dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, iz svih soba se izlazi na terasu. Podno grejanje, plaća se po potrošnji tokom grejne sezone, niski mesečni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
03.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.000 € na 134.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 134.000 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 139.000 €
27.02.2026 - 134.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderno uređen jednoiposoban stan površine 35 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Podbari, u neposrednoj blizini centra Novog Sada. Iznad stana se nalazi tavanski prostor, što dodatno doprinosi privatnosti i miru. Stan je u potpunosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 153.700 € na 150.700 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 150.700 €, 64,54 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 153.700 €
02.03.2026 - 150.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja – moderan stan – useljivo u aprilu. Parking mesto 3000e Na prodaju dvoiposoban stan (adaptibilan u troiposoban) u ulici Miloša Bogićevića, površine 64,54m2, smešten na 3. spratu uredne stambene zgrade. Stan odlikuje funkcionalan i praktičan raspored koji pruža maksimalnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 149.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054611 PETROVARADIN TROSOBAN STAN 74 m² Predstavljamo prodaju trosobnog , renoviranog stana od 74 m², pozicioniranog na trećem spratu, u mirnom delu Petrovaradina . Iz ulaznog hodnika se ide u sve prostorije. Desno je dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu i odvojena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.950 € na 164.800 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.950 €
27.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju funkcionalnog stana površine 39 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade. Stan je veoma praktično organizovan – dnevna soba je pregrađena gipsanim zidom, čime je dobijena odvojena spavaća soba, pa stan funkcioniše kao jednoiposoban. Kuhinja je posebna prostorija,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 35,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 138.000 €
01.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 1.0 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, ulaznog hodnika i terase. Stan ima prupadajući podrum. Mogućnost adaptacije u 1.5 soban. Grejanje je TA-norveški radijatori. Ispred zgrade parking sa više mesta. U neposrednoj....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 125.000 €, 34,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 138.000 €
22.03.2026 - 133.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru Voždovca u ulici Ljuba Vučkovića. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, male ostave i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Svetao je i orijentisan ka ulici kao što....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking do 160000 eura 3.sprat pala cena (28)
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 3.sprat (483)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>