• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura prizemlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 120000 eura prizemlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura prizemlje

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura prizemlje" pronađeno 1 578 nekretnina - prosečna cena 922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 555 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 94.500 €, 105,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća na Grbavici za poslovne delatnosti, površine 105m2. Sastoji se iz tri prostorije (radne sobe/kancelarije), hodnik/čekaonica, kuhinje, kupatila, podrumske ostave, garaže i parking mesta. Grejanje na gas, plaćanje samo u grejnoj sezoni po utrošku. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 94.000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u Banji Vrdnik,Železnička ulica,dvorišno orijentisan,visoko prizemlje. Stan je KOMPLETNO renoviran,bez ikakvih ulaganja. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade koja ne ulazi u kvadraturu stana. Uknjižen, vlasnik. Moguća zamena za kuću ili vikendicu na Fruškoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 94.000 €, 30,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan, sređen i moderno opremljen stan u mirnom delu Žarkova. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevno trpezarijskog dela, spavaće sobe, i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122889, I/, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji. Uknjižen, odmah useljiv. Svetla i prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, kupatilo, predsoblje, terasa. Funkcionalan raspored prostorija sa dosta prirodnog svetla. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u novogradnji. Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase. Parking mesto i zajednička prostorija u prizemlju. Stan je kompletno namešten, kuhinja i plakari radjeni po meri, sve stvari u stanu su nove.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 93.960 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 93.900 €, 69,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 93.690 €, 47,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.570 €, 37,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 93.500 €, 55,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Ovaj poslovni apartman se nalazi na prizemlju i koncipiran jej tako da se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 93.500 €, 102,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća Vojka površine 102m2 površina placa 1414m2 struja / bunarska voda / gas 5 soba + 2 kupatila prizemlje + sprat vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 10336 Porodična....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.000 €, 57,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Gajevi Mirno i tiho naselje, ispod poznatog spomenika, jedno od zelenih oaza Zlatibora, okruženo jelama i borovima Stan ima 57m2 Nalazi se na visokom prizemlju dvospratne, višeporodicne vile Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 93.000 €, 50,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni duplex stan, u prizemlju kvalitetni zgrade, 50m2 dvorišno orijentisan, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan poseduje na donjoj etaži, dnevni boravak i odvojenu kuhinju. manju sobu, kupatilo, hodnik i na gornjoj etaži se nalazi prostrana spavaća soba. Od parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 93.000 €, 49,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Noviji stan u Petrovaradinu Privatna svojina 1/1 Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) Šifra nekretnine: 8770 Šifra posrednika: 1338 AGENCIJA ZA NEKRETNINE GRAĐEVINSKI PLAC/POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE/KUĆA/STAN Manji dvoiposoban stan novije gradnje u Petrovaradinu. Nalazi....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tri lokala koji su spojeni u jednu celinu, ukupne uknjižene površine 79m2, koji se nalazi u turističkom naselju Brzeće, koje se nalazi u podnožju istočne strane Kopaonika na 1000-1100m nadmorske visine. Nalazi se na 15-ak km od centra Kopaonika. U samom Brzeću se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 92.700 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa suterenom u celoj površini osnove.Odlična pozicija, obećava lepe uslove za život, na 10min. lagane šetnje je sam centar grada, škola, obdanište i svi neophodni, potrebni, sadržaji. Organizovana je tako da funkcioniše kao dve odvojene celine, za dve porodice. Po strukturi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan od 37m2 koji se nalazi u mirnom delu Podbare. Stan se nalazi u prizemlju i dvorišno je orijentisan. Na donjem spratu nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, a na gornjem spratu spavaća soba i kupatilo. Poseduje parking u dvorištu zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 92.700 €, 52,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U pitanju je troiposoban stan u prizemlju. Nalazi se na svega 5 do 10 minuta pešaka do glavnog temerinskog puta. Stan poseduje 52m2, tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, dva sanitarna čvora i dovoljno mesta za parking u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite! 021/221-5500....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u prizemlju, idealan za starije osobe, porodice sa decom ili kao praktična investicija za izdavanje. Stan je funkcionalno raspoređen i odmah useljiv. Struktura i raspored: Odvojena spavaća soba Dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 53,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo lux stan u vikend naselju, Novi Banovci. Stan je po strukturi trosoban i površine je 53,29m2 + 20m2 terase. Nalazi se na u prizemlju stambene zgrade od tri sprata u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u Novim Banovcima, površine 63m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo, toalet. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 91.840 €, 55,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, BANJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višnjička Banja, trosoban uknjižen stan , 44m², visoko prizemlje, ima poseban ulaz. U ponudi je trosoban funkcionalan dvostrano orijentisan stan sa posebnim ulazom. Nalazi se u mirnoj i zelenilom zaklonjenoj ulici, Slanački put u Višnjičkoj Banji. Karakteristike: Ima ulaz kao kuća-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.900 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo Vam ponudimo stan u Učiteljskom naselju, opština Zvezdara. Stan se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je građena kvalitetnim materijalom i novije je gradnje. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 124.900 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz 2023 godine,stan se nalazi na prizemlju,57 m2 ,van knjizno vlasnisto,sa gradjevinskom dozvolom,moze overa kod notara, dvosoban po strukturi,ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.200 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Mirijevu kod OŠ Pavle Savić. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Površina stana je 41m2 i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 90.180 €, 25,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odločan prizemni lokal na Novom naselju. Lokal je kompletno renoviran, sve je zamenjeno i odradjeno, uključujući i sve postojeće instalacije. Napravljena je i galerija u jednom delu lokala od nekih 7-8 m2 a iznad je i odličan tavanski prostor od cca 6m2, vrlo sredjen i praktičan.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Čvrsta i prostrana spratna kuća od 241m2 na cca.4 ara placa u širem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Zemun Polje, Partizanskih učitelja, 82m2 .. 82m2, 3.0, PR/1, EG, terasa, parking, podrum Dokumentacija: uknjižen. Stanje: za sređivanje. Stan u prizemlju u Zemun....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 186,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlično građena kuća u centru Turije. Kuća ima veći plac i zidane ekonomske objekte, pogodne za smeštaj poljoprivrednih mašina ili pretvaranje u objekte za razne poslovne delatnosti. Kuća ima lep raspored, u prizemlju se nalaze 4 sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten stan (100m2) u prizemlju kuće kod Palilulske pijace, Đušina ulica , sa prelepom baštom i parking mestom. Dvosoban , mogući kućni ljubimci. Iako se kuća nalazi u centru mirno je i tiho. Stan ima podno grejanje, đakuzi i inverter klimu. Izdaje....

 
 
 
  Kuća, JAZAK, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA KUĆA- JAZAK, JAZAK SELO , 90000 eur 242 m2, u osnovi 121m2 . Prizemlje, sprat , potkrovlje i pomoćne prostorije. Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na prizemlju, u Milmari Resortu na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 41 m2, sa odvojenom spavacom sobom, terasom, komforan i prostoran. Odlično je orijentisan i osvetljen, nov, udoban i moderno opremljen. Pogodan je za izdavanje....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća površine oko 180 m2 na placu od 29.38 ari u naseljenom mestu Lazarevo. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Na spratu tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 98,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bresnici, stan u kući koji ima 98m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom, predsoblja, velike terase, dve spavaće sobe i kupatila. Stan je u prizemlju, a kuća je etažirana. Nalazi se u blizini ambulante u Bresnici, kao i u blizini škole i dragstora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114499, PR/, klima, parking. Jednoiposoban stan u sirem centru Novog Sada delimicno u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat, lepo namesten, mogucnost parking mesta(ulazi u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 66,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Borča, Psunjska, 62m2, Vertikala kuće ------------------------------------------- 62m2, pr+1, 3.0, EG, parking Dva stana u vertikali kuće, zasebni ulazi. Oba stana su renovirana, s tim da je donji stan kompletno namešten. Ne postoji mogućnost kupovine samo jednog stana.....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....