• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što manji useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking 90 m2 što manji useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što manji useljiv

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što manji useljiv" pronađeno 148 nekretnina - prosečna cena 2.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram. Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u okviru stambeno-poslovnog kompleksa Voždove kapije, smešten na 12. spratu, sa prelepim panoramskim pogledom na delove Beograda. Stan je površine 95m², dvostrano orijentisan, vrlo svetao i funkcionalno organizovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 161.500 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep - Odličan, komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina vrtića, škole, više supermarketa, Bulevara Evrope, Limana IV Nalazi se na II spratu manje stambene zgrade što budućim stanarima obezbeđuje mir i privatnost življenja. Ovaj stan čine prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.200 €, 96,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan dvosoban, veoma svetao stan u novoj zgradi. Kompletno namešten, useljiv po isplati. Uknjižen 1/1 na vlasnika, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. U cenu stana ulazi parking mesto u podzemnoj garaži. Naša preporuka! bg12 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.000 €, 96,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Četvorosoban stan 96m Novi Sad, na početku Telepa, blizu Limana,nova zgrada, na IV spratu . Fenomenalan raspored, velika dnevna soba, dva kupatila, tri odvojene spavace sobe + 50m velika garden terasa sa pogledom na Frušku goru.PRODAJE SE .. Cena 275.000e + 3% agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban penthouse u novogradnji na Vracaru. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ; +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Kontakt van radnog vremena/kabinet.elite@gmail. com Web....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 320.000 €, 96,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan sa garažom od 17kvm i parking mestom na odličnoj lokaciji. Sam stan je komotan dvostrano pozicioniran i veoma svetao. Bez ulaganja, grejanje na struju sa mogućnošću priključka na gas. Mikro lokacija zgrade je takva da je u mirnom delu a opet u blizni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 115.200 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 230.000 €, 96,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao i komforan stan, renoviran, bez neophodnog hitnog ulaganja, u održavanoj starogradnji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Lokacija: Zvezdara, Mirijevo 4, ulica Samjuela Beketa Površina: 95.61m2 Struktura: troiposoban stan sa dve lođe i dva mokra čvora Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063352. Na prodaju luksuzan četvorosoban stan od 96m², opremljen modernim nameštajem, odmah useljiv. U cenu je uključen parking u dvorištu zgrade. Odličan raspored sa velikom dnevnom sobom, tri sobe, dva kupatila, kuhinjom i prostranom terasom od 50m² sa prelepim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 139.850 €, 97,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv četvorosoban stan na prvom spratu manje nove zgrade.Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,uredna dokumentacija.Parking za stanare,grejanje na toplotne pumpe. Cena sa pdv-om.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.600 €, 97,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, kompletno namešten dupleks površine 97 m², koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je funkcionalno organizovan, prostran i idealan za porodicu ili višečlano domaćinstvo. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaćih soba,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 115.000 €, 97,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini reke i keja smešteno je naselje koje je na 10 minuta hoda od strogog centra grada tako da je laka dostupnost svih gradskih sadržaja. Na poslednjem spratu se nalazi izuzetno sunčan, trostrano orijentisan stan. Poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 141.300 €, 97,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv petosoban stan na prvom spratu manje nove zgrade.Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,Parking za stanare,grejanje na toplotne pumpe.Uredna dokumentacija.Cena sa pdv-om.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 229.800 €, 97,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv troiposoban stan u novogradnji. Vrhunski kvalitet opreme i materijala.Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, 3 sobe, 2 kupatila, 2 terase, veseraj. Za kupce prve nekretnine moguc povrat PDV-a. Mogucnost kupovine garaznog mestas po povoljnoj ceni. Dobra lokacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u Šumadijskoj ulici. Stan 98m2 trosoban, poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, dva kupatila, predsoblje koje povezuje sve prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 309.000 €, 98,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏡 LUKSUZAN DUPLEKS NA SLAVUJEVOM VENCU – ODMAH USELJIV, SA DVA PARKING MESTA! 📍 Mirna lokacija, svega 5 minuta od Vukovog spomenika Na prodaju luksuzan četvorosoban dupleks stan u novijoj zgradi, kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 329.000 €, 98,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zeleno- stambeni kvartu na zapadnom delu opštine Zvezdara između ulica Svetog Nikole i Dimitrije Tucovića u blizini Vukovog spomenika na lokaciji Slavujev Venac. U ponudi je veoma lep i funkcionalan duplex u zeleno- stambenom kvartu na zapadnom delu opštine Zvezdara između ulica Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 328.300 €, 98,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoba stan luks gradnja; pikovana fasada, stolarija drvo - aluminijum, centralna klima za spvaći blok, dnevni boravak inverter klima, elektro podizači za roletne, etežno grejanje kotao od 18 kilovata, trofazna struja, kamere svuda, garažno mesto klackalice.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 98,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LOKAL – VRAČAR, JUŽNI BULEVAR, UL. GOSPODARA VUČIĆA Na prodaju funkcionalan i renoviran lokal površine 98m², smešten u prizemlju zgrade novije gradnje (5 spratova), na atraktivnoj lokaciji – Vračar, Gospodara Vučića (blizina Južnog bulevara). 🔹 Dva zasebna ulaza 🔹 Izlog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-148 (od ukupno 148)

<< <1 2 3 4> >>