• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 90 m2 useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 useljiv

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 useljiv" pronađeno 145 nekretnina - prosečna cena 2.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.000 €, 90,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan površine 90 m² u prestižnoj zgradi BW Arcadia, u srcu Beograda na vodi – jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Karakteristike stana: Moderno i kvalitetno opremljen Veoma svetao i funkcionalno raspoređen Kompletno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.650 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novogradnji na Vracaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save, opremljen brendiranim namestajem i tehnikom visokog kvaliteta. Sastoji se iz hodnika, terase, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavace sobe, kupatila, toaleta. Zgrada sa video nadzorom. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 350 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u prizemlju kuće u Sremskoj Kamenici, smešten u mirnom kraju punom zelenila. Idealan je za porodičan život ili tihu poslovnu delatnost. Stan je uknjižen na 90 m², ali u prirodi ima i više kvadrata, uz veliku terasu od 20 m² koja pruža dodatni prostor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 90 m2 useljiv'
81.000 €
206.000 €
1.500 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 LUX – STAN, BULEVAR –ALEKSANDAR ZGRADA, ul.Bulevar Oslobođenja, namešten TROSABAN stan, 5 sprat, lift, cg, terasa, klima, vm, tv, telefon, kablovska televizija, useljiv, đakuzi, PARKING....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114284, prizemna, klima. Izdaje se nova kuca, 90m2, u Petrovaradinu. Radovi su upravo zavrseni i useljiva je odmah. Kuca je sa izolacijom i plasticnom stolarijom sa roletnama.Od aparata ima ves masina, frizider sa zamrzivacem,zamrzivac,rerna na paru,indukcione ringle,masina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.500 €, 90,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u FUTOGU površine 90m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Svi dostupni sadržaji u blizini. Parking mesto u dvorištu. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je luksuzan trosoban stan površine 90m² u ekskluzivnoj zgradi BW Arcadia, u samom srcu Beograda na vodi – jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Karakteristike stana: Moderno i kvalitetno opremljen, veoma svetao i funkcionalno raspoređen Prodaje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.600 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan sa garažom u novogradnji kod Hrama. Apartmanski opremljen stan. Odmah useljiv stan. 063/ 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija, Beogradu na vodi, u zgradi Arcadia koja nudi savršen spoj luksuza, komfora i savremene arhitekture. Ovaj elitni kompleks predstavlja simbol modernog urbanog života, sa savršenom infrastrukturom i vrhunskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122335, IV/, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se svetao i prostran trosoban stan, 90m2, u mirnom delu Novog Naselja. PET FRIENDLY. Ima moderno opremljen dnevni boravak otvorenog tipa, dve prostrane spavace sobe i dva elegantna kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.100 €, 90,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Posebnost ove zgrade je sopstveni dvorišni prostor, prilagođen zabavi i opuštanju. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican duplex stan u svrhe poslovnog prostora. Stan je kompletno opremljen kancelarijskim nameštajem. Stan poseduje opremljenu kuhinju, klimu u svakoj prostoriji, terasu kao i dva parking mesta. Stan je odmah useljiv. Kontakt tel. 0646586099 Sprat, Namešten, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa garažom, luksuzan prostran duplex sa otvorenim pogledom, po strukturi trosoban-91 m² u Sarajevskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi. Uknjižen je, bez hipoteke i odmah useljiv. Korišćen je svega nekoliko dana godišnje, što ga čini gotovo novim. U donjem nivou nalazi se prostran....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 98.000 €, 89,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma komforan stan u novogradnji iz 2022. godine, odmah useljiv. Nalazi se u ulici koja vodi do samog centra grada kao i puta za Beograd. U blizini se nalaze svi bitni sadržaji za udoban život. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.050 €, 89,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan smešten u mirnom delu Čalija, idealan za uživanje u kvalitetnom porodičnom životu. Ovaj komforan stan površine 89m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini lako dostupnim. Prostorije su pažljivo raspoređene i obezbeđuju funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od BUL.CARA LAZARA, CARA DUŠANA, MEDICINSKE ŠKOLE, BUL.EVROPE. Trosoban duplex stan sa terasom, podne površine 120m2, uknjižene 89m2. Dvostrano orijentisan. Stan sa redovnim i krovnim.prozorima. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne novogradnje iz 2020. godine sa održavanim ulazom i liftom, u Belimarkovićevoj ulici na Lekinom brdu. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, potpuno odvojenog spavaćeg....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.760 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda ! U blizini Limana 4, nov- neuseljavan četvorosoban sa pripadajućom terasom od 94m2 (sređena, popločana, urađene ograde) i fantastičnim panoramskim pogledom na grad i Frušku goru. Kvalitetna gradnja, odličan kvalitet ugrađene opreme, a stan izuzetno dobrog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.140 €, 91,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova nekretnina od 91m² predstavlja idealan spoj komfora i funkcionalnosti, sa četvorosobnom strukturom koja pruža dovoljno prostora za porodični život ili rad. Stan je izuzetno svetao zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji, što doprinosi prijatnoj atmosferi tokom celog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Grbavica, prodaje se komforan trosoban stan od 89m2 ( podnih oko 110m2), odmah useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve lepe spavaće sobe, kupatila i terase. U ceni stana ostaje kompletan nameštaj. U dvorištu postoji parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 215.000 €, 89,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u neposrednoj blizini osnovne škole „Jožef Atila“. Lokacija je idealna za porodični život – mirno okruženje, a opet blizu svih važnih sadržaja: škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz, šetališta i više. Osnovne karakteristike stana: Četvorosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji kod Hrama svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavace sobe, kupatilo, toalet, terasa, garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period ozbiljnim zakupcima. Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 89,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Prostran stan u centru Mladenovca, 89 m² Na prodaju prostran i svetao stan u samom centru Mladenovca, u glavnoj ulici. Površina: 89 m² Struktura: 3 komforne spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, toalet. Karakteristike stana: Podno grejanje na gas Dvostrana orijentacija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 133.500 €, 89,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na početku naselja Margita, nedaleko od ulice Moše Pijade, u saobraćajno slabo prometnoj ulici, završena je i useljenja novogradnja. Predmetni stan je poslednji neprodat. Useljiv brzo po dogovoru sa investitorom i odabirom završnih materijala. Prilika da sami izaberete vrstu i dizajn....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno namesten trosoban stan u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo sa kadom, toalet, terasa. Stan je apartmanskog tipa, klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 87.400 €, 92,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno i kvalitetno namešten trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Izolovan od gradske buke, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda, šetališta keja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300.100 €, 88,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 88m2. Cena stana sa pdv. Brzo useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje, renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi, park, pijaca sve u blizini. Zgrada rađena po najkvalitetnijim standardima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA .. Oglasavamo prodaju, potpuno NOV četvorosoban stan 92m Novi Sad, na Grbavici -veoma trazena lokacija, extra raspored, sve iz predsoblja, veliki dnevni boravak sa kuhinjom , izlaz na terasu,ostava, tri spavace soba, dva kupatila, grejanje sa kalorimetrima, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.000 €, 92,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan u novogradnji, u stambenom objektu PR+III i PR+VI u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 92 m2,uknjižena površina je 66 m2, na 6. spratu. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodičan zivot, ali i za izdavanje. Stan je komforan, odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 257.500 €, 92,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Somborska Rampa, ulica Slobodana Selenića. Izdvajamo iz ponude nov troiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet, dve terase sa izlazom iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 74.800 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar, ulica Narodnih heroja. Kompletno namešten poslovni prostor nadomak glavne pošte, Pupinove palate i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu dvospratne zgrade i čine ga ukupno 4 odvojene kancelarije, čajna kuhinja, kupatilo i hodnik. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam - Odličan, nov četvorosoban stan na odličnoj lokaciji + parking u dvorištu zgrade. Blizina Sajma, škole, vrtića, više marketa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se u sklopu moderne urbane vile. Poseduje sopstveni parking u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji kod Hrama svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavace sobe, kupatilo, toalet, terasa, garazno mesto u sklopu zgrade. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period ozbiljnim zakupcima. Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111949, II/II, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, tavan, stambena zgrada. Prodaja troiposobnog stana sa dve terase. Drugi sprat. Poseduje pripadajući podrum. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, 3 sobe,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.100 €, 92,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji moze biti i troiposoban,mogucnost pregradjivanja vece sobe,stab se nalazi na drugom spratu,sa prelepom velikoim terasom koja gleda u zelenilo,stan je odmah useljiv,grejanje na na topolotne pumpe,za sve dodatne informacije pozivite na br 061 61 40565 ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.950 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Futog-Najlepši Troiposoban stan 88 m2 sa Gratis Parking Mestom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Troiposoban stan 90 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom Spratu,dvostrane orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN, odmah useljiv stan na Starom Košutnjaku. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, dva kupatila, dve terase. Uz ovu nekretninu ide i pripadajući podrum U stanu su zamenjena ulazna vrata i PVC stolarija. Ispred zgrade je javni parking, sa uvek....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 145)

<< <1 2 3 4> >>