• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking 90 m2 useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 useljiv

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 useljiv" pronađeno 148 nekretnina - prosečna cena 2.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u okviru stambeno-poslovnog kompleksa Voždove kapije, smešten na 12. spratu, sa prelepim panoramskim pogledom na delove Beograda. Stan je površine 95m², dvostrano orijentisan, vrlo svetao i funkcionalno organizovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 460.888 €, 95,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ NA PRODAJU – NAJVEĆI TROSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI | BW ETERNA 📌 Lokacija: Beograd na vodi, zgrada BW Eterna 🏷️ Cena: Snižena (uz mogućnost dodatne korekcije u zavisnosti od načina isplate) 🚗....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 85,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep stan na 5. spratu. Zgrade od crvene fasadne cigle na Vidikovačkom vencu u neposrednoj blizini pijace, škole, vrtića, prodavnica i stajališta gradskog prevoza. Ispred zgrade košarkaški i fudbalski teren, kao i parking U stanu su kompletno promenjene cevi i u kuhinji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 158.480 €, 85,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan u izgradnji na Adicama sa parking mestom - Useljiv jun 2025.Agencijska šifra 1007275.Predstavljamo vam prostran troiposoban stan u izgradnji, smešten na naselju Adice. Stan je planiran za useljenje u junu 2025. godine, a pruža savršen spoj komfora i moderne gradnje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan duplex u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122352, I/III, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, parking. Na prodaju je troiposoban stan od 85 m2, moderno opremljen i kompletno namešten, na granici Telepa i Adica. Stan je izuzetno svetao, bez ikakvih dodatnih ulaganja i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 161.500 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo sjajan porodičan stan u mirnoj i ozelenjenoj ulici na Lekinom brdu, nadomak Šumica., koji se nalazi u zgradi iz 2010. godine. Zgrada ima manji broj stanara i u procesu je dobijanja dozvole za izgradnju lifta. Stan je trostrano orijentisan (zapad-istok-sever) i veoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Trg Republike. Odličan, renoviran, nenamešten poslovni prostor na Ribljoj pijaci. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Čine ga ukupno tri kancelarije, odvojena, kompletno opremljena kuhinja, veliko kupatilo i terasa. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.284 €, 95,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv trosoban stan od 87m2 u Sr. Kamenici, na Tatarskom brdu. Stan je u kuci na 1. spratu, ima 2 spavace sobe, veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, posebno kupatilo i wc, hodnik i 2. terase. Gejanje je etazno na gas kao i sanitarna topla voda.....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 134.630 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, troiposoban stan u novogradnji na Bubnju, 84 m2. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovnog objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,toaleta,ostave,spavaćeg degažmana koji čine tri spavaće sobe i kupatilo i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.100 €, 84,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, useljiv porodičan stan sa povratom PDV-a !!! Fantastična lokacija idealna za život porodice zbog blizine škole, vrtića, dečijeg igrališta, sportskog centra.Urbana vila ovog tipa sa samo 3 stambene jedinice i privatnim dvorištem pružiće vam u potpunosti mir, komfor i udobnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od spavaće sobe,dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa,koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je useljiv , a ,vlasnik bi uradio izmene u dogovoru sa kupcem. Renovirao je kupatilo i moguće je pregrađivanje velike spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep - Odličan, komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina vrtića, škole, više supermarketa, Bulevara Evrope, Limana IV Nalazi se na II spratu manje stambene zgrade što budućim stanarima obezbeđuje mir i privatnost življenja. Ovaj stan čine prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.000 €, 96,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Četvorosoban stan 96m Novi Sad, na početku Telepa, blizu Limana,nova zgrada, na IV spratu . Fenomenalan raspored, velika dnevna soba, dva kupatila, tri odvojene spavace sobe + 50m velika garden terasa sa pogledom na Frušku goru.PRODAJE SE .. Cena 275.000e + 3% agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.200 €, 96,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan dvosoban, veoma svetao stan u novoj zgradi. Kompletno namešten, useljiv po isplati. Uknjižen 1/1 na vlasnika, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. U cenu stana ulazi parking mesto u podzemnoj garaži. Naša preporuka! bg12 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 115.200 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Stan, BANJA, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115097, IV/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. U prilici smo da ponudimo kvalitetan trosoban stan sa dva mokra čvora i jednom većom i jednom manjom terasom u delu novoizgrađenog naselja Sunnyville . Stan je bez ulaganja i odmah je useljiv. Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063352. Na prodaju luksuzan četvorosoban stan od 96m², opremljen modernim nameštajem, odmah useljiv. U cenu je uključen parking u dvorištu zgrade. Odličan raspored sa velikom dnevnom sobom, tri sobe, dva kupatila, kuhinjom i prostranom terasom od 50m² sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se troiposoban stan na Zvezdari, ugao Dimitrija Tucovića i Krfske ulice. Stan je potpuno nov, nekorišćen, moderno opremljen nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom okruženju i pruža udoban boravak. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, ulaz je čist i održavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 142.800 €, 84,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi, ulica Nikolaja Kravcova. Potpuno nov, neuseljavan 3.0 stan, površine 84m². Dve odvojene spavaće sobe, dva kupatila. CG, internet, KATV, lift. Natuzzi nameštaj, odmah useljiv. U cenu zakupa je uključeno i garažno mesto. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 230.000 €, 96,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao i komforan stan, renoviran, bez neophodnog hitnog ulaganja, u održavanoj starogradnji, na trećem spratu u zgradi sa liftom. Lokacija: Zvezdara, Mirijevo 4, ulica Samjuela Beketa Površina: 95.61m2 Struktura: troiposoban stan sa dve lođe i dva mokra čvora Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 320.000 €, 96,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan sa garažom od 17kvm i parking mestom na odličnoj lokaciji. Sam stan je komotan dvostrano pozicioniran i veoma svetao. Bez ulaganja, grejanje na struju sa mogućnošću priključka na gas. Mikro lokacija zgrade je takva da je u mirnom delu a opet u blizni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 212.000 €, 84,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov, odmah useljiv, četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Novogradnja.Nov.Neuseljavan.Odličan raspored.Grejanje na kalorimetre po utošku(mali troškovi režija).Porodičan.Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više infromacija ili razgledanje stana pozovite nas:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban penthouse u novogradnji na Vracaru. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ; +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Kontakt van radnog vremena/kabinet.elite@gmail. com Web....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostran i potpuno renoviran stan sa velikom terasom, odmah useljiv! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smeštenu na visokom prizemlju, 1 metar iznad nivoa terena, idealnu za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Ovaj funkcionalan i svetao stan dodatno oplemenjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Elegantan, šarmantan, sa boemskom atmosferom - trosoban stan na lepoj lokaciji, u blizini Tašmajdana, okružen zelenilom. Uknjižen, odmah useljiv, za keš kupce! Izuzetno svetao, tih, dvostrane istočno-zapadne orijentacije, sa prelepim pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 64, 750 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan – Immo centar Kompletno namešten i renoviran, 84 m² Idealno za porodicu sa manjom decom Radni kutak, velika zastakljena terasa + špajz Ograđen prostor za bicikle/trotinete Centralno grejanje + 2 klime 11. sprat, 2 lifta Samo za nepušače Cena: 750 € + depozit....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 190.900 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 83 m2 za 190.900 e plus PDV (stan br.21 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 83,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Savršen dupleks na ekstra lokaciji! Novogradnja uskoro useljiv. Sa svojim pripadajućim PARKING mestom. Rađen kvalitetnim materijalima. Raspored odličan, odvojen degažman sa spavaćim delom. Benefit ovog stana je 12m2 gratis terasa i platforma iznad lifta koja služi kao plakar - soba.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.800 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno prostran i funkcionalan porodican stan na odlicnoj lokaciji. Izolovan od buke, a u blizini vaznih bulevara i odlicno povezan sa ostalim delovima grada. Premijum kvalitet gradnje. Useljiv za dva meseca. Na raspolaganju su Vam i garazna mesta u suterenu razlicitih kvadratura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 257.500 €, 83,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u novogradnji, uskoro useljiv. Sa svojim pripadajućim PARKING mestom. Rađen kvalitetnim materijalima. Raspored odličan, odvojen degažman sa spavaćim delom. Benefit ovog stana je 12m2 gratis terasa i platforma iznad lifta koja služi kao plakar - soba. Ulica mirna, tiha. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u PETROVARADINU, površine 83 m². Stan je nov i odmah useljiv. Stan je Penthouse odličnog kvaliteta i opreme. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost. Prelepa i komotna terasa sa koje se pruža otvoren pogled. Izvrsna komunikacija sa Gradom. Moderan koncept stanovanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118898, I/I, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se gornja etaža kuće koja se sastoji od dva stana ukupne površine 83m2. Svaka stambena jedinica ima svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 256.500 €, 83,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avenija Garden Residence, Adamovićevo naselje - Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude odličan, nov troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Doma zdravlja, pijace, supermarketa Ovaj stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.530 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006389. Stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji, i brzo je useljiv po kupovini. Uknjižen je 1/1. Poseduje 2 terase, hladnu ostavu na balkonu, u dvorištu je zajednički parking za stanare. Za više informacija pozovite 0600779668.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350.000 €, 83,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan površine 83m2, sa pripadajućim parking mestom u podzemnoj garaži. Za kompletno opremanje uloženo je 1000e/m2, malo je korišćen, uredan, očuvan, kao nov.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 148)

<< <1 2 3 4> >>