• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što manji useljiv - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking 90 m2 što manji useljiv - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što manji useljiv

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što manji useljiv" pronađeno 148 nekretnina - prosečna cena 2.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Trg Republike. Odličan, renoviran, nenamešten poslovni prostor na Ribljoj pijaci. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Čine ga ukupno tri kancelarije, odvojena, kompletno opremljena kuhinja, veliko kupatilo i terasa. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122352, I/III, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, parking. Na prodaju je troiposoban stan od 85 m2, moderno opremljen i kompletno namešten, na granici Telepa i Adica. Stan je izuzetno svetao, bez ikakvih dodatnih ulaganja i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113570, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da doživite grad iz novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi, iz komfora stana koji pruža udobnost hotela sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 85,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep stan na 5. spratu. Zgrade od crvene fasadne cigle na Vidikovačkom vencu u neposrednoj blizini pijace, škole, vrtića, prodavnica i stajališta gradskog prevoza. Ispred zgrade košarkaški i fudbalski teren, kao i parking U stanu su kompletno promenjene cevi i u kuhinji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 184.100 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ovaj objekat se može reći da je jedan od najboljih na potezu između Bul.patrijarha Pavla (na 3.min) i Dunava. 3 zgrade u nizu, na svakom ulazu po 4.stana, izuzetan kvalitet - od same zgrade, fasade i hodnika do unutrašnjosti i ugrađene opreme stanova. Takođe se vodilo računa o....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 86,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan višenamenski dvorišni lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog cetra grada i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj lokal ukupne površine 86m2 čine dva “open space” prostora sa dva ulaza, dve čajne kuhinje i dva toaleta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 405.700 €, 86,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063738 - Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, tri komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 182.500 €, 86,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SREMSKA KAMENICA potez Tatarsko Brdo površine 87m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Izuzetno funkcionalan. Mogućnost kupovine ostave i parking mesta. Pozovite da pogledate.. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 219.000 €, 86,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan na odličnoj lokaciji. Kvalitetna zgrada zidana za vojna lica. Trostrano je orijentisan stan i odlično je koncipiran i uknjižen na 56kvm, a 30kvm, je ukrovljeno i predato za legalizaciju. Gornji deo je povezan lepim stepeništem. Mikro lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 330.000 €, 86,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Stari grad), ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Ovaj stambeni prostor čine veoma prostran dnevni boravak, velika trpezarija sa izlazom na terasu veličine 8m2, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 233.000 €, 87,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i funkcionalan trosoban stan od 87 kvadrata, koji se nalazi na drugom spratu zgrade od fasadne cigle u mirnoj ulici na Novom Naselju. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prozračan, redovno održavan i odmah useljiv. Ima odvojeno kupatilo i toalet, kao....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s416 Prodaje se odmah useljiv predivan stan površine 87 m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u najlepšem mladenovačkom naselju - Tozinom voću. Stan ima: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, toalet, kupatilo, predsoblje, hodnik i 2 terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 356.700 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 📌 Cena: 4100 €/m² -FIXNO ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO –ODMAH USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa dvostranom orijentacijom-POGLED NA ''TC GALERIJA'' Predstavljamo Vam moderan, luksuzan stan u jednoj od najtraženijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW ECHO.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo sjajan duplex na odličnoj lokaciji, potpuno renoviran i odmah useljiv. Zgrada je iz 2010.godine, sa ukupno 3 sprata i samo 6 stanova. Ulica je veoma mirna, a u blizini se nalaze, škola, vrtić, gradski prevoz, prodavnice, itd. Sam stan se sastoji iz 2 nivoa i dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 41502, III/V, lift(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Građevinska dozvola, . Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija sa alu roletnama i komarnicima. Dva kupatila . Unutrašnja stolarija „Bosal“. Koncept ,,Pametne kuće”,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 87 m² (plus dodatnih 4 m² hodnika), na 8. spratu od ukupno 8, u jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Struktura stana: • Dve komforne spavaće sobe • Kupatilo i dodatni gostinjski toalet • Moderna kuhinja • Svetla dnevna soba otvorenog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 200.100 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 87 m2 za 200.100 e plus PDV (stan br.18 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban, useljiv stan na Telepu. Stan se nalazi na povučenom spratu. Prodaje se stan od investitora sa povratom PDV-a, smešten u zgradi izuzetne konstruktivne vrednosti, opremljenoj materijalima A klase. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji: Predškolska ustanova na 150m....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv trosoban stan od 87m2 u Sr. Kamenici, na Tatarskom brdu. Stan je u kuci na 1. spratu, ima 2 spavace sobe, veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, posebno kupatilo i wc, hodnik i 2. terase. Gejanje je etazno na gas kao i sanitarna topla voda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111949, II/II, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, tavan, stambena zgrada. Prodaja troiposobnog stana sa dve terase. Drugi sprat. Poseduje pripadajući podrum. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, 3 sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 74.800 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar, ulica Narodnih heroja. Kompletno namešten poslovni prostor nadomak glavne pošte, Pupinove palate i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu dvospratne zgrade i čine ga ukupno 4 odvojene kancelarije, čajna kuhinja, kupatilo i hodnik. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300.100 €, 88,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 88m2. Cena stana sa pdv. Brzo useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje, renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi, park, pijaca sve u blizini. Zgrada rađena po najkvalitetnijim standardima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400.000 €, 88,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Četvorosoban stan, Autokomanda, Prilepska ulica, 89 m² uknjiženo / 125 m² mereno Na prodaju četvorosoban stan na odličnoj lokaciji – Autokomanda, Prilepska ulica. Stan se nalazi na trećem spratu (3/3) u novoj zgradi sa liftom, u mirnoj i lepo uređenoj ulici. Uknjižena površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 432.000 €, 88,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno namešten luksuzan stan u zgradi PARKVIEW. Nalazi se na 21. spratu, sa fenomenalnim pogledom na Kulu i Savu. Fantastična spratnost i dvostrana orjentacija jugo-zapad. Osvetljen tokom celog dana. Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanim sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN, odmah useljiv stan na Starom Košutnjaku. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, dva kupatila, dve terase. Uz ovu nekretninu ide i pripadajući podrum U stanu su zamenjena ulazna vrata i PVC stolarija. Ispred zgrade je javni parking, sa uvek....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.950 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Futog-Najlepši Troiposoban stan 88 m2 sa Gratis Parking Mestom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Troiposoban stan 90 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom Spratu,dvostrane orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od BUL.CARA LAZARA, CARA DUŠANA, MEDICINSKE ŠKOLE, BUL.EVROPE. Trosoban duplex stan sa terasom, podne površine 120m2, uknjižene 89m2. Dvostrano orijentisan. Stan sa redovnim i krovnim.prozorima. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 133.500 €, 89,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na početku naselja Margita, nedaleko od ulice Moše Pijade, u saobraćajno slabo prometnoj ulici, završena je i useljenja novogradnja. Predmetni stan je poslednji neprodat. Useljiv brzo po dogovoru sa investitorom i odabirom završnih materijala. Prilika da sami izaberete vrstu i dizajn....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Grbavica, prodaje se komforan trosoban stan od 89m2 ( podnih oko 110m2), odmah useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve lepe spavaće sobe, kupatila i terase. U ceni stana ostaje kompletan nameštaj. U dvorištu postoji parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 215.000 €, 89,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u neposrednoj blizini osnovne škole „Jožef Atila“. Lokacija je idealna za porodični život – mirno okruženje, a opet blizu svih važnih sadržaja: škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz, šetališta i više. Osnovne karakteristike stana: Četvorosoban....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 98.000 €, 89,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma komforan stan u novogradnji iz 2022. godine, odmah useljiv. Nalazi se u ulici koja vodi do samog centra grada kao i puta za Beograd. U blizini se nalaze svi bitni sadržaji za udoban život. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 89,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Prostran stan u centru Mladenovca, 89 m² Na prodaju prostran i svetao stan u samom centru Mladenovca, u glavnoj ulici. Površina: 89 m² Struktura: 3 komforne spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, toalet. Karakteristike stana: Podno grejanje na gas Dvostrana orijentacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.050 €, 89,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan smešten u mirnom delu Čalija, idealan za uživanje u kvalitetnom porodičnom životu. Ovaj komforan stan površine 89m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini lako dostupnim. Prostorije su pažljivo raspoređene i obezbeđuju funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 81.000 €, 90,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, svetao i lepo opremljen stan na dobroj lokaciji. Dvostrano orijentisan, sa obezbeđenim parking mestom. Useljiv je od 15. Juna. Idealan za porodicu sa decom, okružen raznovrsnim gradskim sadržajem, potrebnim za lagodan život. Pozovite nas za više informacija.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 350 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u prizemlju kuće u Sremskoj Kamenici, smešten u mirnom kraju punom zelenila. Idealan je za porodičan život ili tihu poslovnu delatnost. Stan je uknjižen na 90 m², ali u prirodi ima i više kvadrata, uz veliku terasu od 20 m² koja pruža dodatni prostor....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.100 €, 90,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Posebnost ove zgrade je sopstveni dvorišni prostor, prilagođen zabavi i opuštanju. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.000 €, 90,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan površine 90 m² u prestižnoj zgradi BW Arcadia, u srcu Beograda na vodi – jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Karakteristike stana: Moderno i kvalitetno opremljen Veoma svetao i funkcionalno raspoređen Kompletno namešten....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 148)

<< <1 2 3 4> >>