• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan useljiv - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs luksuzan useljiv - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan useljiv

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan useljiv" pronađeno 397 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan sa privatnim parking mestom - Petrovaradin !! - novogradnja Ulica Preradoviceva, 40m2, 500e useljiv 01.10. niski troskovi, informatika 35e, grejanje gas mogu stranci pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.500 €, 57,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121567, V/, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan od 57 m² u jednoj od najlepših i najširih ulica u naselju – Piva Karamatijeviča, okruženoj zelenilom i sa velikim parking prostorom ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Izvršnog veća, na 1. spratu bez lifta,stare luksuzne zgrade ,useljiv odmah.CENA 650E,dogovor za ljubimce.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN U KISACKOJ ULICI LUX OPREMLJEN NA PRVOM SPRATU ZGRADA IMA LIFT ODVOJENA SPAVACA SOBA MODERNO OPREMLJENA KUHINJA TERASA MALI MESECNI TROSKOVI GREJANJE NA GAS SAMO U SEZONI USELJIV OD 10.09.2025. CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Sajam kompleks, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja lux trosoban stan na prodaju kod Sajma-Branka Bajića ulica, Novi Sad. Uknjižen trosoban stan na 82m2. Papiri su uredni. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je luksuzno opremljen. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru, Blizu Hrama Tip: Četvorosoban stan, 131 m² Sprat: Drugi sprat u ekstra luksuznoj zgradi, odmah useljiv Izvanredna Lokacija i Moderni Dizajn: Lokacija: Najbolja lokacija na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.400 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan u samom centru grada, površine 93m2, smešten u novijoj zgradi iz 2021. godine poznatog investitora. Stan je vrhunski opremljen, prostran i izuzetno svetao, sa komfornom terasom orijentisanom ka ulici. Raspored prostorija je idealan za udoban život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Crvenom krstu! Nalazi se u mirnoj ulici, odmah iza Doma zdravlja. Stan je odmah useljiv i potpuno luksuzno namešten. Prostran i svetao, sastoji se od: velike dnevne sobe sa trpezarijom dve udobne spavaće sobe prostranog hodnika velikog kupatila Odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem pet friendly LUX jednoiposoban stan kod Socijalnog !!!! 10 minuta peske od glavne pesacke zone Potpuno nov Odmah useljiv Mogu stranci Dvorisno orijentisan Pozovite 069 5888 200 !!!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan troiposoban stan – kod hotela Šeraton 🏙️ ✨ Osnovne informacije: 📐 Površina: 70 m² 🏢 Sprat: 3. sprat (nova zgrada) 🔥 Grejanje: kalorimetri – plaćanje po potrošnji 📅 Useljiv: 01.09.2025. 🐾 Pet friendly 🛋️ Raspored i opremljenost: 🛏️ Dve spavaće sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan u okviru kompleksa Central Garden. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 100Eura. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon / WhatsApp / Viber....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 500.000 €, 143,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru - 122m² Prodaje se luksuzan četvorosoban stan od 122m² na drugom spratu vrhunske novogradnje na Vračaru, sa planiranom useljivošću u martu 2025. godine. Ovaj stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex penthaus u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uračunato u cenu zakupa. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0) 63 82 11 760 Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan duplex u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. Garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX cetvorosoban stan u Petrovaradinu sa 2 garazna mesta !!! stan se nalazi LUX novoj zgradu dvorisno orijentisan imate ostavu 2-spavaće sobe odvojenu kuhinju i trpezariju 2-toaleta veliku terasu stan ima nove inverter klime na samo 3km do pesacke zone u Centru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 250 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban lux stan u Duvanistu. Nalazi se u suterenu u stambenoj zgradi nove gradnje ne useljavan do sada. Površina stana je 43 m2 odlične strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 187,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 264.180 €, 56,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100585 - Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, dve komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.650 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novogradnji na Vracaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save, opremljen brendiranim namestajem i tehnikom visokog kvaliteta. Sastoji se iz hodnika, terase, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavace sobe, kupatila, toaleta. Zgrada sa video nadzorom. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEP LUX STAN NA BULEVARU KRALJA PETRA STAN JE USELJIV OD 01.08. JEDNOSOBAN 34m2 MODERNO OPREMLJEN NOV NAMESTAJ I SVEZE OKRECEN STAN SA VELIKOM TERASOM NA OSMOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM CENA 450eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 226.600 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan lokal u blizini BEO Shopping Centra! U ponudi je moderan i funkcionalan lokal na frekventnoj lokaciji, savršen za različite poslovne delatnosti – od maloprodaje, preko kozmetičkih i frizerskih salona, apoteka, laboratorija do kancelarijskog prostora, ali i za ugostiteljske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 388.850 €, 143,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Nov - useljiv. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 522.740 €, 190,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov odmah useljiv luksuzan penthaus. Prelepa terasa od 40m2.Ulazak u stan iz lifta. Kvalitetna rehau stolarija,pod Slavonski hrast,italijanska keramikaCena je sa pdv-om. Kupac prvog stana ima pravo na povrat PDV-a ! Postoji i mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu ili parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX trosoban stan na Sajmu !! Ulica Mikole Kocisa, 85m2, 1200e niski troskovi sta je nov i luksuzno namesten odmah useljiv stranci su dobrodosli za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 161.500 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.100 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 76m², smešten na visokom prizemlju u zgradi sa samo 6 stanova. Ovaj svetao i funkcionalan stan nudi udobnost i mir, a dodatnu vrednost čini pristup dvorištu koje omogućava opuštanje i uživanje na otvorenom prostoru. Struktura stana: Veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.300 €, 184,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban luksuzno namesten stan u novogradnji, 3 spavace sobe, 2 kupatila, toalet, terasa, duplex, 2 garazna mesta u sklopu zgrade uz doplatu . Odmah useljiv stan. 0606689686 , 0638211760 , Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux stan u novoj urbanoj vili, nalazi se na II spratu bez lifta fenomenalne vile na Telepu.Useljiv 05.05.2025.Cena je 500€.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 402.450 €, 148,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NOV NEUSELJAVAN LUX STAN U SQUERE GARDEN KOMPLEKSU - PET FRIENDLY TRECI SPRAT OD PET- IMA LIFT USELJIV ODMAH VELIKI SAMSUNG TV OD 75 INCH INDUKCIONA PLOCA - BOSCH SUDOMASINA I MASINA ZA PRANJE I SUSENJE VESA 49m2 DVOSOBAN STAN SA KUPATILOM I TOALETOM CENA 600eur KONTAKT....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 397)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>