• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs luksuzan useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan useljiv

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan useljiv" pronađeno 397 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 61,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen, luksuzan komforan dvosoban stan sa sopstevnim parking mestom, odmah useljiv. Odlična zgrada,stan i oprema u samom stanu, zaista na visokom nivou+++Agencijska oznaka stana 1099512, Novi Sad, Telep, 61 m2, dvosoban, treći sprat ( ne i poslednji). Dvosobna nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, nov, potpuno namešten troiposoban stan u novoj zgradi sa liftom na Bulevaru Evrope iza hotela Šeraton, površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trperzarijom, kuhinje, dve terase, kupatila, tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 148.700 €, 45,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i moderan stan u novoj zgradi proverenog investitora, na prvom spratu. Površine 56m2, dvoiposoban, funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban gradski život. Stan se nalazi u mirnom delu zgrade i poseduje prostranu terasu orijentisanu ka dvorištu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u novogradnji,garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760, Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA: SNIŽENA CENA . Kupac navedenog stana plaća 2% agencijsku proviziju od ugovorene kupoprodajne cene stana. Na prodaju odmah useljiv stan u zgradi BW ETERNA, od 55.42m2, na 4. spratu 4/8. U ponudi je komforan dvosoban, luksuzan stan u kompleksu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja! Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Centru !! Ulica Zmaj Jovina, 56m2, 800e (informatika ukljucena u cenu) odmah useljiv stranci dobrodosli pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 53,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo lux stan u vikend naselju, Novi Banovci. Stan je po strukturi trosoban i površine je 53,29m2 + 20m2 terase. Nalazi se na u prizemlju stambene zgrade od tri sprata u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan četvorosoban stan na IV spratu odlične zgrade, sa predivnim pogledom na Hram. Ovaj dvostrano orijentisan stan obuhvata prostran dnevni boravak (podno grejanje u dnevnom boravku) sa klavirom, kaminom i radnim delom, kuhinju i trpezariju, kao i odvojen spavaći blok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd. Luksuzan stan na Vracaru , po strukturi cetvorosoban . Prostran i svetao dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 3 spavace sobe, kupatilo, toalet. Garazno mesto u sklopu zgrade. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 12, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN, UKNJIŽEN, ODMAH USELJIV – NOVI BEOGRAD Prodaje se luksuzno renoviran dvoiposoban stan (62 m² uknjižen, 64 m² mereno) u prizemlju na odličnoj lokaciji – mirna ulica blizu Geneks kule i autoputa. Stan ima dnevni boravak, dve odvojene spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX dvosoban stan u Strogom Centru !!! stan je kompletno renoviran odmah useljiv informatika-450 dinara stranci su dobrodosli za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111023.Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan od 115 m2 na trećem spratu nove zgrade sa liftom kod kružnog toka kod Limana 4. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe sa bračnim krevetom, dve dečije spavaće sobe koje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX jednoiposoban stan na Sajmu !!! Odmah useljiv Ulica Micurinova , 40m2, 450e treci sprat , centralno gradsko grejanje Pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Miloša Bajića. Veoma komforan i lep, luksuzno opremljen trosoban stan nadomak pešačke zone, Dunavskog parka i Riblje pijace. Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija, savremeno opremljena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 280.000 €, 85,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na prodaju, u ulici MILEVE MARIĆ AJNŠTAJN, NOVI BEOGRAD Na prodaju opremljen četvorosoban stan u novoj zgradi. Mirna, moderna i urbano razvijena zona – idealna za porodičan život. Nova gradnja, vrhunskog kvaliteta, stan se nalazi na 7. spratu (poslednjem) – bez buke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.500 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzan stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kompletno opremljene kuhinje, tri spavace sobe od kojih je jedna master sa zasebnim kupatilom, dva kupatila, dve terase i dva garazna mesta u sklopu zgrade. Stan je odmah useljiv. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX Pet Friendly jednoiposoban stan na Novoj Detelinari!!! stan je jos lepsi uzivo nego na slikama odmah je useljiv mogu kucni ljubimci mogu stranci informatika-10e pozovite 0695888200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 3.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Smešten u prestižnom naselju Vračar, ovaj zapanjujući penthouse od 200m2 nudi luksuzno životno iskustvo. Prostrani dnevni boravak otvorenog prostora elegantno je podeljen šarmantnim kaminom, stvarajući prijatan, ali sofisticiran ambijent. Sa 3 spavaće sobe, prelepim terasama, raznovrsnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.600 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Frendly LUX trosoban stan na pocetku Petrovaradinu !!! Dodatne prostorije: kupatilo, toalet, ostava, terase (3+) kucni ljubimci su dobrodošli uz dogovor stan je useljiv od 15.07 stranci su takodje dobrodosli grejanje na toplotne pumpe zato racuni nisu veliki za ostale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. NA PRODAJU – Nov, luksuzno namešten stan, Blok 68 – Novi Beograd 🔑 Ekskluzivna ponuda – luksuz, udobnost i savršena lokacija u jednoj nekretnini! 📍 Lokacija: Novi Beograd,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Centru !! - novogradnja Ulica Valentina Vodnika , 44m2, 550e Odmah useljiv visoko prizemlje mogu stranci ljubimci - dogovor Pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - Košutnjak Stan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 402.450 €, 148,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.000 €, 115,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 388.850 €, 139,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Nov - useljiv. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan u zgradi novije gradnje na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Dvostrano orijentisan stan , prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatilo , toalet , 2 terase, podrum. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 41,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Knežev Park-Novo Naselje. Jedinstvena prilika. Extra namešten dvosoban stan-po isplati odmah useljiv. Projekat malo izmenjen, kako bi se sve uklopilo i izgledalo upravo ovako kao što vidite na slikama. Stan opremljen fenomenalnim nameštajem i opremom koji je malo korišćen. U stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 500.000 €, 143,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru - 122m² Prodaje se luksuzan četvorosoban stan od 122m² na drugom spratu vrhunske novogradnje na Vračaru, sa planiranom useljivošću u martu 2025. godine. Ovaj stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.650 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novogradnji na Vracaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save, opremljen brendiranim namestajem i tehnikom visokog kvaliteta. Sastoji se iz hodnika, terase, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavace sobe, kupatila, toaleta. Zgrada sa video nadzorom. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan - Telep - novogradnja !!! Ulica Jerneja Kopitara, 48m2, 450e odmah useljiv, dvorisno orijentisan nisi troskovi , informatika oko 3.000din , grejanje gas pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Izvršnog veća, na 1. spratu bez lifta,stare luksuzne zgrade ,useljiv odmah.CENA 650E,dogovor za ljubimce.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 260.000 €, 95,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - Hram - prodaja stana. U ulici Stojana Protića prodaje se stan u zgradi čvrste konstrukcije na III spratu od 3. Zgrada je u odličnom stanju sa malim brojem stanova. Na svakom spratu je po jedan stan. Stan je po strukturi trosoban. Od prostorija ima antre sa velikim garderoberom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 155.400 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX stan u samom centru Zlatibora površine 67 m2 + 8 m2 dvorišne terase za 155.400 e plus PDV (stan br.1 u suterenu). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa koja pruža dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 3.000 €, 201,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex-Penthause Smešten u prestižnom naselju Vračar, ovaj zapanjujući penthouse od 200m2 nudi luksuzno životno iskustvo. Prostrani dnevni boravak otvorenog prostora elegantno je podeljen šarmantnim kaminom, stvarajući prijatan, ali sofisticiran ambijent. Sa 3 spavaće sobe, prelepim....