• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan uknjižen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan uknjižen" pronađeno 326 nekretnina - prosečna cena 2.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 272.950 €, 100,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan šestosoban duplex kompletno opremljen+++Agencijska oznaka stana 1061743, Novi Sad, Novo Naselej, 100 m2, šestosoban, peti sprat. Prodaje se kompletno namešten luksuzan duplex ,donji deo: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, moderno kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098760 - Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, komforne spavaće soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061908 - Uknjižen troosoban LUX stan u strogom .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 225.000 €, 89,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Vladimira Tomanovića, po strukturi četvorosoban, 89 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, veliki dnevni boravak, kuhinja, ostava. Sedmi sprat od sedam. vStan ima prelep pogled. Na sedmom spratu od sedam, nadgradnja. Luksuzno renoviran. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi,uknjizen,lux renoviran stan.Od radova u stanu je uradjeno sledece,na krovu je uradjena nova hidroizolacija na duploj ploci,nova kosuljica na podu sa novim parketom,zidovi novo mallterisanje sa mrezicom i lepkom,nova elektro ,vodovodna,kanalizaciona mreza,nova spoljna pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI PAZAR, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u novogradnji – Novi Pazar Prodaje se moderan stan površine 54 m² u vrhunskoj novogradnji, smešten na 6. spratu (od ukupno 9) zgrade sa liftom, u mirnom, ali dobro povezanom delu Novog Pazara. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 310.000 €, 106,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada je iz 2012. godine, stan je izuzetan, sređen, komplet namešten, LUX. Retko u ponudi stanova da imate stan u kome nema šta da se radi, upravo je to ovaj stan – duplex. Uknjižene površine 106kvm, mereno ima 119kvm, na 2/3 sprata.; Stan je funkcionalan sa dva kupataila, četiri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STARI KOŠUTNJAK, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 385.000 €, 82,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux uknjižen 3.0 sa fantastičnim pogledom Predstavljamo vam trosoban stan sa fantasticnim pogledom na reku u zgradi koja je uknjižena što je retkost u kompleksu Beograd na vodi tako da je dostupan i za kreditne kupce sto je dodatna prednost ovog stana. Stanu pripadaju dva garažna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 166,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Voždovca, u jednoj od najlepših ulica, prodajemo luksuzni, dizajnerski uređen penthouse sa fantastičnim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3 spratu, novije zgrade sa malim brojem stanova. Ukoliko sta ljubitelj autentičnog stana čije je uređenje potpisao renomirani arhitekta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 570.000 €, 146,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno i moderno opremljen četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji na Dedinju, na I/II. Dosta svetao sa dobrim rasporedom prostorija. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta i 3 balkona. Zgrada održavana sa svega 6 stanova.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Četvorosoban LUX stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,u ceni stana je i garaža,stan je uknjižen,odmah useljiv. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 38,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban Lux stan od 40m2 u samom centru Novog Sada.Kompletno renoviran stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom ,spavaćom sobom, hodnikom i kupatilom.Prodaje se kompletno opremljen .Stan je uknjižen na 38 m2, a ima 40m2 korisne površine.Ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 220.000 €, 45,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux apartman u strogom centru Kopaonika. Retko u ponudi, dvoiposoban apartman kod hotela Grand na Kopaoniku. Komplet namešten, uknjižen na 37kvm i sa dva pripadajuća parking mesta. Može zamena za stan na Vračaru u istoj vrednosti sa garažnim mestom. PROSTORIJE: dnevno trpezarijsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 267.800 €, 250,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT U CENTRU SA LUX LOKALOM, SREMSKI KARLOVCI--- Agencijska šifra 3000009. Prodaje se odličan stambeno-poslovni objekat u centru Sremskih Karlovaca, 106m2 poslovnog prostora, oko 95m2 bašte, 24m2 terasa, oko 30m2 podruma. Unutra ima oko 30 mesta a napolju 60-70....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija, Beogradu na vodi, u zgradi Arcadia koja nudi savršen spoj luksuza, komfora i savremene arhitekture. Ovaj elitni kompleks predstavlja simbol modernog urbanog života, sa savršenom infrastrukturom i vrhunskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.800 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzano namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću kupovine garaže +++ Agencijska oznaka stana 1062626, Novi Sad, Nova Detelinara. Ova luksuzna nekretnina ima 111m2. Opremljena je vrhunskom tehnikom, izuzetno kvalitetnim nameštajem , a uređena tako , da zadovoljava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan, površine 50m2, na Dorćolu, u prizemlju starije zgrade, u Dositejevoj ulici. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za udoban život i rad. Stan je luksuzno opremljen i sastoji se od antrea, dve odvojene sobe i toaleta. Dodatna prednost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, BRESTOVIK, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se luksuzno namešten i opremljen dvosoban stan 69m2 u novoj zgradi. Stan je opremljen modernim smart home sistemom, ugradjenom kuhinjom sa radnim pločama od kvarca, plakarima, spuštenim plafonima sa modularnim trakastim led....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 138,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja se svim električnim uređajima. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila. Stan ima predivnu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, 75m² – Slavija, Beogradska ulica Na prodaju luksuzno renoviran dvosoban stan površine 75m², u samom centru Beograda – Slavija, Beogradska ulica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalno organizovan: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119353, I/III, lift, uknjižen, nov luks, u izgradnji, garaza, parking. Luksuzni stanovi u srcu Lekinog Brda, završetak radova planiran za maj 2025. Vrhunska gradnja. ALU stolarija, roletne sa el.motorom, tarket široki, vrata "Bosal". Blizina prirode i crkve. Cena 3200....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj stan predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i najviših standarda gradnje, a ono što ga dodatno izdvaja jeste terasa površine 90 m², koja ne ulazi u uknjiženu kvadraturu i pruža izuzetan prostor za opuštanje i uživanje na otvorenom. Stan je odmah useljiv, uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 365.000 €, 157,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Đeram, Đevđelijska, 157m2 -------------------------------------------------- 157m2, 5.0, 5/6, CG, lift, terasa, lođa, interfon, telefon, nov, uknjižen. Luksuzan penthouse u mirnoj ulici, blizina Bulevara kralja Aleksandra. Nov, nekorišćen stan u kvalitetnoj zgradi, dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Centar Beograd - Dorćol. Trosoban, dvostrano orijentisan i svetao stan sa pogledom na dvorište i ulicu. Ima dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, dve spavaće sobe, veliku zastakljenu lođu, kupatilo, ostavu. Stan ima i drugu ostavu na spratu do ulaznih vrata. Odlična struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 444.500 €, 127,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102716, I/, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza. Luksuzan stan u novogradnji potpuno renoviran po najvišim standardima. Prostrane 2 spavaće sobe, 3 moderno dizajnirana kupatila, i dnevna soba sa trpezarijom. Luksuzna oprema: PVC stolarija (GELAN/REHAU), španska....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 350.000 €, 112,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kratak opis stana na prodaju – Maksima Gorkog, Novi Sad Na prodaju četvorosoban stan, smešten na 5. spratu održavane zgrade sa dva lifta, u jednoj od najtraženijih ulica Novog Sada – Maksima Gorkog. Stan nudi spektakularan panoramski pogled na Petrovaradinsku tvrđavu i centar grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 271.000 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Tošin bunar, 75.26m2 ------------------------------------------------ 75.26m2, 2.0, 6/9, EG, lift, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen. U ponudi izuzetan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji stambenog kompleksa Savada 3, površine 75.26m2. Od prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350.000 €, 83,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan površine 83m2, sa pripadajućim parking mestom u podzemnoj garaži. Za kompletno opremanje uloženo je 1000e/m2, malo je korišćen, uredan, očuvan, kao nov.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 430.000 €, 94,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Crveni krst , 94m2 , 3 / 6 , lift , cg , perfektan , luksuzan stan , novogradnja , juzno orijentisan , izrazito svetao , odlicne strukture , uknjizen. Mogucnost kupovine garaznog mesta po ceni 20000e. Struktura - antre , prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 335.000 €, 112,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114195, V/VII, klima, lift, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se stan, 112m2, u kompleksu AVENIJA GARDEN RESIDENCE. Uknjizen. Ovaj luksuzan stan ima veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu koja doprinosi osecaju luksuza. Prostrani hodnici vode do 3 spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan odmah useljiv. Stan je kompletno renoviran,naj savremeninim materijalima.U stanu je ugrađena zvučna izolacija,granitna keramika ,medijapan sobna vrata,pvc stolarija sa aluminijumskim roletnama,target hrastov parket. Zgrada poseduje lift. Stan useljiv odmah i uknjižen. Molimo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89497, V/V, dupleks, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo luksuzan duplex, na 5om spratu, u zgradi izuzetnog kvaliteta, sagradjenoj 2017 godine. Stan je dvostrano orjentisan: juzno i zapadno. Na prvom nivou se nalazi hodnik, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 334.750 €, 215,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljena kuća u centru Sremskih Karlovaca. Kuća ima dva sprata. U prizemlju se nalaze veliko predsoblje, kupatilo, ogromni dnevni boravak sa trpezaijom i kuhinjom (otvoreni koncept) modernog dizajna sa novom belom tehnikom. Kuća je u potpunosti renovirana ove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 149.000 €, 57,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116391, SUT/IV, uknjižen, nov luks, pogodan za pp, stambena zgrada. **LUKSUZNO SREĐEN VIŠENAMENSKI PROSTOR NA VRAČARU** Luksuzno sređen višenamenski prostor u suterenu moderne zgrade, sa zasebnim ulazom, idealan za širok spektar poslovnih delatnosti, izdavanje ili stanovanje.....