• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan uknjižen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs luksuzan uknjižen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan uknjižen" pronađeno 326 nekretnina - prosečna cena 2.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 179.899 €, 50,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjižen lux dvosoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Pozicija stana i zgrade je idealna zbog svih sadrzaja za kvalitetan nacin zivota. Inicijalno je osmišljen za: - salon za sastanke - kancelarije - coworking space - trening....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 630.000 €, 100,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Vracar , Krunska , vrhunska lokacija , autentican , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , merena kvadratura 100m2 ( uknjizen opisno , bez kvadrature ) , 2 / 3 , bez lifta , cg - podno grejanje , uredna , lepo odrzavana dvorisna zgrada , gradnja 1928.godine ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 252.350 €, 96,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan lux stan, uknjižen i nemešten. Izuzetno retko u ponudi .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 272.950 €, 100,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan šestosoban duplex kompletno opremljen+++Agencijska oznaka stana 1061743, Novi Sad, Novo Naselej, 100 m2, šestosoban, peti sprat. Prodaje se kompletno namešten luksuzan duplex ,donji deo: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, moderno kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 179.000 €, 161,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, petosoban stan na 2/3 spratu porodične stambene zgrade, u mirnom delu Resnika, u neposrednoj blizini okretnice autobuske linije 47 i glavne železničke stanice Resnik. Ukupna površina stana je 161 m2, vrlo funkcionalno je koncipiran, sa odličnim rasporedom prostorija, sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se luksuzno namešten i opremljen dvosoban stan 69m2 u novoj zgradi. Stan je opremljen modernim smart home sistemom, ugradjenom kuhinjom sa radnim pločama od kvarca, plakarima, spuštenim plafonima sa modularnim trakastim led....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, korisne površine 104m². Stan se nalazi na četvrtom spratu (od 6) stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 213.000 €, 67,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini kompletne infrastrukture nalazi se ovaj lux renoviran stan, na V/VI, prelep pogled. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa. Kuhinja nova sa garancijom svih uređaja. Za svaku preporuku. UknjiženAgencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 225.000 €, 89,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Vladimira Tomanovića, po strukturi četvorosoban, 89 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, veliki dnevni boravak, kuhinja, ostava. Sedmi sprat od sedam. vStan ima prelep pogled. Na sedmom spratu od sedam, nadgradnja. Luksuzno renoviran. Opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, 25. Maj, 1.181.820 €, 650,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal – odlična lokacija, luksuzna zgrada, sigurna investicija sa zakupcem koji je jedan od najvećih trgovinskih lanaca. Ovaj lokal koji nije samo nekretnina, već gotova investicija sa zagarantovanim povraćajem. Smešten u prizemlju luksuzne i savremeno građene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Četvorosoban LUX stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,u ceni stana je i garaža,stan je uknjižen,odmah useljiv. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 94,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno renoviran i opremljen stan na početku Bulevara Nemanjića. Stan ima 94m2 (87m2 korisne površine), po strukturi je komforan trosoban. Nalazi se na 15.-om od 17 spratova, istočno orijentisan. Renoviran po visokim standardima: spoljna PVC stolarija (antracit i bele....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Uknjižen na 58m2 od toga 55m2 grejne površine i 8m2 lođe koja je zastakljena. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi čvrste stabilne gradnje sa 4 sprata. Vrlo funkcionalan stan, dvostrano orijentisan, sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 449.000 €, 116,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119641, I/VII, klima, lift, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, garaza, stambena zgrada. **LUKSUZAN 4.0 STAN, BEZ ULAGANJA**Kompletno renoviran, porodičan 4.0 stan, modernog dizajna, sa 3 spavaće sobe i 2 kupatila, grejne površine od 110m2. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje je etažno na gas. Stan je posebnog arhitektonskog rešenja i jako funkcionalan,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 370.000 €, 311,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117611, 10a, spratna, 1, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, podrum, deljiv, cela. Prodaje se prelepa kuca u Borci.Slike su i vise nego dovoljne da se vidi,da je stvarno luksuzna.Prostrana od 311kw i 10 ari dvorista.Dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 315.000 €, 120,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106184, VII/VII, lift, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Broj soba: 5 (4 spavaće + 1 dnevna) Broj mokrih čvorova: 3 (2 kupatila, 3 toaleta) Grejanje: Centralno (termo glave) + inverter klima Stanje: Lux, dizajniran Parking: Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 149.000 €, 57,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116391, SUT/IV, uknjižen, nov luks, pogodan za pp, stambena zgrada. **LUKSUZNO SREĐEN VIŠENAMENSKI PROSTOR NA VRAČARU** Luksuzno sređen višenamenski prostor u suterenu moderne zgrade, sa zasebnim ulazom, idealan za širok spektar poslovnih delatnosti, izdavanje ili stanovanje.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.000 €, 56,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 56m2 --------------------------------------------- 56m2, 2.0, 4/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen Kvalitetna novogradnja u novom delu naselja Ledine. Stambeni objekat je u građevinskoj dozvoli i sastavni je deo novog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 138,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja se svim električnim uređajima. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila. Stan ima predivnu terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 390.000 €, 102,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude četvorosoban, luksuzan stan od 102m2, sa dve lođe na Vračaru Stan se nalazi na 3 spratu u zgadi od 5 spratova Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, špajza, trpezarije, dnevne sobe, dečije sobe, gostinjskog wc-a, ostave, kupatila i dve spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 249.900 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Karaburma, Dunavske terase, Vojvode Micka Krstića, troiposoban, luksuzan stan. Uknjižen je na 82m2 (merno 84m2), na šestom sptatu od sedam u zgradi iz 2017-te godine, sa liftom i interfonom. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, gostinskog toaleta,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, ulica Panta Mijailovica, iza malog Maxija i odmaralista i sportskog kompleksa Golija. Na 2 minuta od prodavnice Pepco i Tri-O, 5-6 minuta do jezera i pesacke zone. Zgrada je nova, nedavno zavrsena, apartman 37 m2, luksuzno opremljen, neuseljavan, namestaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux funkcionalan četvorosoban stan na Bulevaru. Odličnog rasporeda .Trostrano orjentisan,prirodna ventilacija (kuhinja-kupatilo), bez ulaganja.U blizini škole,futoške pijace,vrtića i Betanije..U sklopu stana ide i zidana podrumska ostava.Obezbeđeno parking mesto.Uknjižen 1/1.Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 365.000 €, 97,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116027, I/VI, lift, terasa(2), uknjižen. Prodaje se LUX stan, 97m2, na Rotkvariji, na odličnoj lokaciji za život porodice sa decom. Okružen je državnim i privatnim vrtićem, osnovnom školom, bolnicom, MUP-om i brojnim supermarketima na par minuta hoda. Centar na 15 minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 300.000 €, 133,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA ZA KEŠ KUPCE POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE. TAKOĐE PORED OVOG STANA IMAMO JOŠ DVA PENTHAUSA NA BULBULDERU OD 109m2 i 125m2 po ceni 2900evra plus PDV, koji će za dva meseca biti useljivi novo LUX, PENTHAUS cetvorosoban stan 133,02m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114649, I/IX, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 108m2, u blizini centra, ugao Bulevara oslobodjenja i Novosadskog sajma. Stan je cetvorosoban, na I spratu sa 2 terase. Visina plafona 3.20 m. Osuncan i osvetljen stan. Terase okrenute....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 220.000 €, 45,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux apartman u strogom centru Kopaonika. Retko u ponudi, dvoiposoban apartman kod hotela Grand na Kopaoniku. Komplet namešten, uknjižen na 37kvm i sa dva pripadajuća parking mesta. Može zamena za stan na Vračaru u istoj vrednosti sa garažnim mestom. PROSTORIJE: dnevno trpezarijsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 330.000 €, 86,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, luksuzan stan u ponudi, srce Gardoša. Na svega pa minuta hoda od restorana Vagon, i panoramskog pogleda na Dunav! Renoviran sa ukusom sa drvo-aluminijum stolarijom, keramikom od italijanskog granitnog mermera, Tarket parketom i roletnama na daljinsko upravljanje. Ima tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, 120 m2 grejne površine + terasa, uknjižen na 89 m2, 31 m2 pripojeno stanu. Sa terase se pruža prelep pogled na panoramu Beograda. Stan je bez ikakvih ulaganja. U blizini osnovna škola, vrtić, pijaca, SC Voždovac, bazeni, Banjička šuma. Više linija gradskog prevoza povezanih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061908 - Uknjižen troosoban LUX stan u strogom .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 319.300 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100389 - Uknjižen , potpuno lux renoviran , četvorosoban stan u centru grada u blizini Spensa. RETKO u ponudi. Trostrano je orijentisan u mirnoj ulici.Prodaje se svom ugradnom opremom i dva klima uređaja. Iznad stana je betonska ploča i tavan. U kvadraturi se pored....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 220m2, podrum, prizemlje i potkrovlje. Objekat je u izgradnji na nekih 85 procenata izgrađenosti, ukrovljen, razvedene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 119,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo fantastičan LUX penthouse-stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine na Vračaru u ulici Kneza Stracimira. Zgrada je mala, sa samo osam stanova a stan se nalazi sam na spratu, sto doprinosi intimi i udobnosti u svakom pogledu. Nekretnina ima lep, veliki, otvoreni dnevni boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 326)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>