• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan pogodan Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan pogodan Oglasi objavljeni od po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan pogodan Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 184.650 €, 54,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Jedinstvena nekretnina! Novi Sad, Grbavica - lux stan + garaža !!! Prodajemo na atraktivnoj lokaciji stan površine 54m2 . U sklopu stana je i garaža sa rolo vratima. Stan se nalazi na prizemlju, dvorišno orjentisan , tako da pruža mir i sigurnost, zaštićen....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal na dva nivoa sa velikim izlogom u prizemlju nove lux zgrade. Prvi nivo ima 21m2, a galerija 26m2. Pogodan za razne delatnosti a može se koristiti i kao stan. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je bez PDV-a. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466//....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Braće Jerković, 1.800.000 €, 450,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan poslovni prostor na Voždovcu, na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti, i odlično povezan sa svim delovima grada i u blizini autoputa. Objekat se sastoji iz tri nivoa od po 150m2, ima 13 soba, 3 kupatila + 3 toaleta, 4 terase, 3....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, kompletno namešten stan u lux novogradnji u na Cvetanovoj Ćupriji, ul Svetozara Radojčića, u neposrednoj blizini autobuske i trolejbuske okretnice, marketa, škola i vrtića, te pogodan za porodično stanovanje, koliko i za izdavanje. Površine 57 m², dosta svetao i vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STARI KOŠUTNJAK, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 515.000 €, 259,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Dve luksuzne vikend kuće na jednom placu 360m2 +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045444 Dve vikend kuće na jednom placu, jedna od 70m2 i druga od 290m2 na placu od 4454m2,obe uknjižene na vlasnike tako da je moguća kupovina na stambeni .kredit komercijalne banke. Obe kuće su kvalitetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 301.200 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan sa sopsvenim dvorištem od 3 ara u srcu Zemuna po ceni od 301200 sa uračunatim PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju i nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 51,00 m2