• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan pogodan Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan pogodan Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan pogodan Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan pogodan zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 160,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux penthaus od 160m2 sa odlicnom lokacijom u mirnom kraju na Lionu. Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 21 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan (glavni i tehnički). Odlična lokacija (na pesackoj udaljenosti od par minuta....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 75.000 €, 90910,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac(Boljevac)Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac-Bogovina. Zemljiste pogodno za vise namena. U centralnom delu nalazi se kuca starije gradnje zidana punom ciglom(potrebna adaptacija), dva pomocna objekta, zidana. Uvedena struja.Na imanju....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala - stari podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan pogodan zadnjih 14 dana (15)
  • oglasi.rs luksuzan pogodan (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>