• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan parket - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket" pronađeno 300 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 5.900 €, 293,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor na Savskom Vencu, u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, iz 1934. godine, nagrađenoj za arhitekturu, sa autentičnom fasadom i restauriranim detaljima. Prostor se nalazi na odličnoj lokaciji u centru Beograda, ali izdvojen od gradske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.781 €, 41,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.088 €, 50,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u ekskluzivnom stambenom objektu, gde je svaki detalj pažljivo biran da obezbedi udobnost, sofisticiranost i dugotrajan kvalitet stanovanja. Osnovne karakteristike objekta: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 237.500 €, 68,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima. Preko puta sportske hale Pionir. Trosoba po strukturi, na III/III, trostrano orjentisan, sa puno dnevne svetlosti. Stan ima veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 170.000 €, 390,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux kuća se nalazi u centru Paraćina sa pogledom na grad, plac je pravougaonog oblika i ograđen je sa svih strana. Plac poseduje različite vrste voća, vinove loze i drugo. Na placu, pored kuće nalazi se i ozidan letnjikovac koji takođe ima pogled na voćnjak, baštu. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Beli Dvor, 645.000 €, 215,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Belog Dvora , Aleksandra Tirnanica Tirketa , 215m2 merena kvadratura , 119m2 uknjizena kvadratura , plac 3 ara , cg / gas plus eg / struja , luksuzna kuca- vertikala , Alu stolarija , hrastov parket prve klase , italijanska keramika , sanitarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo lux novogradnju na Vozdovcu proverenog investitora sa dugogodisnjim iskustvom. Navescemo samo neke karakteristike: Blizina vrtica, skole, fakulteta, autoputa, pijace Svaki stan ima terasu Podno etazno grejanje, inverter klima U procesu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 387.818 €, 79,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u novogradnji na Vračaru. Stan je smešten na trećem spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom. Položaj ove nekretnine je odličan, samo nekoliko koraka od istorijski značajnog Hrama Svetog Save. Po strukturi stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.200 €, 59,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRATIS uz stan: OSTAVA 7 m2 u suterenu zgrade i PARKING MESTO! Luksuzna urbana vila u srcu Severnog Telepa budućim stanarima nudi kvalitet, udobnost i mir. Porodično stambeni objekat spratnosti Su+P+1+Pk nalazi se u mirnoj ulici nadomak bitnih saobraćajnica Futoški put i Bulevar Patrijarha....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.950 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket kao....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 305,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica Lux vila+++Agencijska oznaka 3046508 Prodaje se Lux vila , u kojoj se jako kratko živelo. Tri spavace sobe, sa sopstvenim kupatilom, dva dnevna boravka, kuhinja,trpezarija, garaza ispod kuce sa dva parking mesta.Ispod cele kuce je vinski podrum sa predvidjenom jos....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.180 €, 61,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 175,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šestosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, u ulici bez saobraćajne buke. U izgradnji i opremi ove građevine korišćeni su materijali poslednje generacije. O svemu je vođeno računa. Podno grejanje na gas u celom stanu, stan ima svoj Bosch kondenzacioni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.600 €, 72,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110999, III/IV, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na vrlo lepoj lokaciji, izvanredan trosoban lux stan sa veoma bogatom i kvalitetnom opremom. Dva mokra čvora, španska keramika, aristonov bojler 120 l sa daljinskim upravljanjem, unutrašnje i vanjske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.830 €, 62,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 268.000 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban lux penthouse na top lokaciji kod Cvetkove pijace u blizini Bulevara kralja Aleksandra, prevoza, škole, marketa i svih ostalih sadržaja koji omogućavaju kvalitetan način zivota. Navešćemo neke karakteristike: Prozorska stakla punjena argonom - emisija toplote....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 450.000 €, 96,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.980 €, 71,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1090694, Liman V Na vrlo lepoj lokaciji, izvanredan trosoban lux, stan površine 72m2, sa veoma bogatom i kvalitetnom opremom. Dva mokra čvora, španska keramika, aristonov bojler 120 l sa daljinskim upravljanjem, unutrašnje i vanjske roletne sa daljinskim upravljanjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 327.000 €, 60,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Stari Grad , Novi Dorcol , Venizelosova , blizina Bajlonija , Skadarlije , 60 m2 ( u postupku uknjizena ) , 1/ 7 , cg /kalorimetri , dva lifta , luksuzna novogradnja 2022. godine , svetao , orijetisan istocno , visina plafona 2,7m , Smart-Home sistem , Alu stolarija , motorne....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 206.700 €, 52,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 16 ekskluzivnih stanova, 1 poslovni lokal i 20 parking mesta u savremeno projektovanom stambeno-poslovnom kompleksu, koji spaja vrhunski kvalitet gradnje, luksuzan dizajn i maksimalnu funkcionalnost. Glavne karakteristike objekta: Video nadzor kompletnog kompleksa Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u novoj urbanoj zgradi sa svega 16 stambenih jedinica, što garantuje privatnost i miran život u zelenom okruženju. Objekat kombinuje funkcionalnost, estetiku i vrhunski kvalitet gradnje, savršen za porodični život ili investiciju. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u najlepšem delu Lekinog brda, smešten u mirnoj i lepoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice, sportskog centra i crkve. Idealna lokacija za porodičan život u urbanom, a mirnom okruženju. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 250.100 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U sve atraktivnijoj Banji Vrdnik, a u luksuznom kompleksu Fruške Residence, koji u svom sklopu ima i hotel sa bazenom i svim sadržajem za turiste, nudimo vam dva luksuzna apartmana od 95m2, sa prelepim pogledom na Frušku goru. Oprema: Spoljna izolacija od kamene vune, šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.000 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV Trosoban LUX opremljen stan na početku Telepa,blizina Limana, Ribarskog ostrva,škole,obdaništa,više marketa,gradskog prevoza . . . stan ima kuhinju sa velikim dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,dva kupatila opremljena kvalitetnim sanitarijama,španskom keramikom,Aristonov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMEŠTEN LUX TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U KOMPLEKSU “PALATA CVIJIĆEVA”! 👉 Kontakt: +381668091211 👉 Cena: 1.200€ 👉 Lokacija: Beograd, ul. Cvijiceva-Dorćol, sprat 1/8 👉 Površina: 65m2 👉 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 251.460 €, 76,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 511 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 2.,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeni LUX objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Stan koji se prodaje nalazi se u objektu Vila Borova, površine 38m2, u perfektnom stanju, kompletno namešten i opremljen (dva LCD TV-a, KTV, wifi, fen, sef, sudovi, posteljina, peškiri). Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 308.000 €, 91,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencija luksuza. Vaš dom. Central Palace stvoren je za one sa istančanim ukusom i posebnim pogledom na svet. One koji primećuju i najsitnije detalje i spremni su za velike poduhvate. Vaš novi dom ima jedinstvenu poziciju: u centru grada, ali van vreve metropole; blizu svega što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom V12 Smart Building kompleksu, jednoj od najmodernijih i tehnološki najopremljenijih zgrada na Novom Beogradu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za porodičan život, tako i za poslovne ljude koji žele sigurnost, komfor i prestižnu....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 260.000 €, 360,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 300)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>