• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan parket Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket Zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m², sa dve spavaće sobe, prostranom terasom i podrumom, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji — bez ikakvih ulaganja. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima: hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 191,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstveno porodično imanje nadomak Beograda, smešteno između Meljaka i Šiljakovca, uz Ibarsku magistralu – idealan spoj privatnosti, komfora i odlične povezanosti. Kuća ima direktan prilaz sa magistrale, dok je sama pozicionirana oko 100 metara uvučeno privatnim putem,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjizen. PORODICAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlicna gradnja, parket, lux plocice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Siroko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAŽA 17 m2, ISTOK - zaštićen od buke. Dvorišna strana. 2 spavaće sobe, LIFT, TERASA, Klima. Uknjižen. Garažno mesto, koje ulazi u cenu je u suterenu zgrade. Podovi: parket.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan parket zadnjih 7 dana (30)
  • oglasi.rs luksuzan parket (377)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>