• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 40,00 m2 cca 6250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, salonac, renoviran pre 2 godine. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa terasom, kuhinje i kupatila. Lux ugradni plakari, sanitarije, keramika,parket, kovano gvožđe, visoka tavanica. Nalazi se pored Skadarlijske pijace i pored mesta na kojem je planirana (podzemna) stanica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.880 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 257.500 €, 117,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan četvorosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 131 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Sajam kompleks, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja lux trosoban stan na prodaju kod Sajma-Branka Bajića ulica, Novi Sad. Uknjižen trosoban stan na 82m2. Papiri su uredni. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je luksuzno opremljen. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs luksuzan parket (377)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>