• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što manji" pronađeno 1 142 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9107572.Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na 11. spratu nove zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja, kod restorana Pause. Stan je dvostrano orijentisan, sa pogledom na panoramu grada i Frušku goru. Useljiv je odmah. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9107040. Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 54m2, DVOSOBAN Izdaje se lux opremljen stan u samoj blizini centra grada. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom i prostire se na 54m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Poseduje parking mesto sa obezbeđenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na prodaju – Beograd na vodi 📍 Lokacija: Beograd na vodi, Savski venac 🏢 Sprat: Drugi sprat 🛋️ Struktura: Dvosoban stan 🏢 Zgrada: Savremena zgrada sa recepcijom 💰 Cena: 290.000,00 EUR Opis: Ovaj luksuzni dvosoban stan nalazi se na drugom spratu prestižne zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Vračaru, u ulici Generala Horvatovića, u blizini Južnog bulevara. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja će biti luksuznog izgleda sa mermernim ulazom i modernim bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence. Stan se nalazi na 5 spratu, sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, pogled ka reci, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Stan je useljiv, potpuno lux....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 302.000 €, 54,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan u Beogradu na vodi – 54 m² + terasa + garažno mesto Na prodaju luksuzan dvosoban stan od 54 m², koji se nalazi na 9. spratu od ukupno 23, u jednoj od najtraženijih zgrada kompleksa Beograd na vodi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan, luksuzan, potpuno nov stan, na odličnoj lokaciji, orijentisan ka reci. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, povezani na sistem centralnog daljinskog grejanja i sa multi-split sistemom za klimatizaciju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 177.980 €, 54,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007115Prelep luksuzno opremljen stan površine 54m2, koji se nalazi na 4. spratu novoizgrađenog stambenog objekta lociranog na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatila i prostrane terase zatvorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan u Beogradu na vodi – 54m2 Na prodaju luksuzan dvosoban stan od 54 m², koji se nalazi na 1. spratu, u jednoj od najtraženijih zgrada kompleksa Beograd na vodi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 269.000 €, 54,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, luksuzno opremljen stan u zgradi Metropoliten, u neposrednoj blizini promenade i velikog broja ugostiteljskih objekata. U okviru objekta nalazi se i veliki Maxi market. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, vešernice, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lux stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na trinaestom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima, komplet posuđem i do sada neuseljavan.....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Opremljen je novim stvarima i lux tehnikom. Komforan, svetao sa prelepom terasom sa koje se pruža pogled na padine Fruške gore i na Banju Vrdnik. Apartman odiše stilom i elegancijom a u prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN U CENTRU GRADA – MODERAN DIZAJN I VRHUNSKI KOMFOR Iznajmljuje se potpuno opremljen luksuzni stan u samom centru grada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i moderan stil življenja. Karakteristike stana: Površina: 55 m2 Struktura: open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 55,00 m2 cca 5910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno namešten dvosoban stan u novoj zgradi BW Kings Park. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo, terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Stan će biti kompletno opremljen 1. Maja. Mogućnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan + terasa od 30m2, apartmanski opremljen. Dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaća soba, kupatilo, ostava. Stan je odmah useljiv, zakup na duži vremenski period. U mesečnu cenu zakupa su uključeni svi troškovi osim interneta i kablovske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd-A blok-Lux stan sa garažom. Luksuzni stanovi A blok - Lux stan sa garažom na Novom Beogradu. Izuzetan, luksuzan stan, na ekskluzivnoj lokaciji u najlepšem delu Novog Beograda- A blok . Lux stan , kompletno opremljen. Dvosoban, 55m2, terasa, klimatizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzno opremljen, nov, neuseljavan stan u novoizgrađenom kompleksu u Radničkoj ulici, Sity gradnja. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora.Garažno mesto. Zgrada je obezbeđena video nadzorom. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prvom spratu prestižnog Wellport kompleksa u Beogradu izdaje se luksuzno renoviran stan površine idealne za komforan život. Ovaj stan je potpuno opremljen i sastoji se od: Prostrane dnevne sobe Velike, savremeno uređene kuhinje s trpezarijom Jedne komforne spavaće sobe Modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 310.000 €, 55,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 NA PRODAJU – LUKSUZAN STAN 55m² SA NAMEŠTAJEM | BW ARCADIA, – BEOGRAD NA VODI 19. sprat-prelep pogled na KULU i reku.🌟S obziorom da je stan uknjižen , isti može da se kupi preko stambenog kredita. STAN JE UKNJIŽEN NA 55m2 i prodaje se sa stvarima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd-A blok-Lux stan sa garažom. Izuzetan, luksuzan stan, na ekskluzivnoj lokaciji u najlepšem delu Novog Beograda- A blok . Lux stan , kompletno opremljen. Dvosoban, 56m2, terasa, klimatizovan, internet konekcija, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOSTOLAC, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzno sređen lokal u centru Kostolca Lokacija: Strogi centar Kostolca, neposredno uz gradski park Osnovne informacije: Kvadratura: [55 m²] Tip prostora: Lokal / poslovni prostor ,Stanje: Lux sređen – useljiv odmah Karakteristike prostora: Kompletno opremljena kuhinja, Sanitarni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina, na najtraženijoj lokaciji u gradu - Limanu 1. Stan je kompletno renoviran i opremljen najkvalitetnijom opremom i tehnikom. Vrhunski, dizajnerski osmišljen i uradjen. Veoma svetao. Svaki detalj u stanu pažljivo odabran, po najvišim standardima. Fasada, ulaz zgrade -....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548821-Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, kompletno namešten stan u lux novogradnji u na Cvetanovoj Ćupriji, ul Svetozara Radojčića, u neposrednoj blizini autobuske i trolejbuske okretnice, marketa, škola i vrtića, te pogodan za porodično stanovanje, koliko i za izdavanje. Površine 57 m², dosta svetao i vrlo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.370 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan, na veoma traženoj lokaciji, na Bulevaru Patrijara Pavla.Stan je odličnog rasporeda i veoma svetao. Ono što ga posebno izdvaja je što je dodatno adaptiran spram ličnih zahteva vlasnika nakon završetka izgradnje,pa to osigurava kvalitet i dugotrajnost.(....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 174.000 €, 56,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118748, IV/VIII, lift(2), terasa, uknjižen, luks renoviran. Luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Na samo nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja prodaje se potpuno renoviran stan modernog i funkcionalnog dizajna. Lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 228.888 €, 56,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO 15. JULA! Useljiv za dva meseca! Kako se bude približavalo useljenje i primopredaja ključeva, cena stana će rasti. 💰 CENA I USLOVI Akcija traje do 15. jula 2025.....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Stari Grad, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je svetao, prostran, luksuzan i kompletno opremljen apartman površine 56m2. Već 6 godina je deo prestižnog lanca jednog od najuspešnijih brendova u segmentu apartmanskog smeštaja u Beogradu. Prostorije ulazni hodnik, open space, spavaća soba sa đakuzijem, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX DVOSOBAN STAN NA JUGOVICEVU ULICA PAVLA IVICA NA CETVRTOM SPRATU U ZAGRADI SA LIFTOM POTPUNO I MODERNO OPREMLJEN STAN ODVOJENA KUHINJA SA SUDOMASINOM DNEVNA SOBA SA TRPEZARIJOM SPAVACA SOBA TERASA SA POGLEDOM CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.600 €, 56,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

hitno hitno hitno -NAJJEFTINIJI DVOSOBAN STAN U BDOGRADU NA VODI -SA DVA GARAŽNA MESTA MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 241.999 €, 56,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva cena stana biće veća. 📌 Cena: 4.300 €/m² ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO – USKORO USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX opremljen I neodoljiv stan u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada,stan za uživanje na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe. Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji traze mir i tišinu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 586)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>