• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan lift što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što skuplji" pronađeno 1 470 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ČAJETINA, 2.390.000 €, 663,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.325.000 €, 295,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Dedinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kuću na tri nivoa sa sopstvenom baštom od 82 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Poslovni prostor, CEREVIC, 1.236.000 €, 984,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ograđenom placu površine 14289m2, sa frontom oko 200m prema ulici i isto toliko otvorenom prema Dunavu, sa negovanim vrtom, vinogradom i voćnjakom nalazi se ova impozantna građevina. Zamišljena kao hotel, građena kvalitetno, ciglom, (zidovi debljine 38cm), ona se može preurediti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan lift što skuplji'
990.000 €
980.000 €
947.999 €
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 256,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Deidinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kucu na tri nivoa sa sopstvenom bastom od 66 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 935.888 €, 153,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 4 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 9. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 872.888 €, 172,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan penthaus sa panoramskim pogledom na Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: 15.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 840.000 €, 145,00 m2 cca 5790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije, sa fenomenalnim pogledom na grad! Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa dečjim igralištem, recepciju 24/7, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Poseduje hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 824.750 €, 256,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 803.888 €, 151,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 2 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 3. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800.888 €, 139,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 4 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 2. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 792.000 €, 176,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Vracar , blizina Hrama Sv Save , 176,60m2 , 3 / 8 , lift , cg , ekstra luksuzna novogradnja , Alu stolarija Alumil , Hrastov parket - troslojni , ekstra klase , visina plafona 3m , dvostrana orijentacija ( istok - zapad ) , keramicka i granitna Italijanska keramika Marazzi , sanitarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 785.000 €, 157,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 157 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 720.000 €, 144,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 144 m², koji se nalazi na 4. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prelep stan nalazi se na Vračaru.Prostire se od Krunske ulice do Bulevara kralja Aleksandra u neposrednoj blizini hotela Metropol. Odličnog rasporeda sa odvojenim spavaćim blokom.Čine ga hodnik,toalet,kuhinja iz koje se izlazi na terasu koja gleda na baštu,trpezarija izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 699.900 €, 131,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, stambeno - poslovnom kompleksu West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 699.000 €, 113,00 m2 cca 6190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi – Stan sa najlepšim pogledom! Na prodaju luksuzno renoviran stan u Beogradu na vodi, kompletno namešten i odmah useljiv. U cenu su uključena dva parking mesta. Ne propustite priliku da živite u srcu grada, uz jedinstven pogled i vrhunski komfor. Agencijska provizija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 695.700 €, 186,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan troiposoban stan u okviru modernog stambeno-poslovnog kompleksa u izgradnji, smeštenog na atraktivnoj lokaciji u širem centru Novog Sada – idealno pozicioniran, na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih sadržaja grada. Stan se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 693.000 €, 154,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121474, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo stan u Lux zgradi, na odličnoj i mirnoj lokaciji . Stan se nalazi u potkrovlju zgrade. Sastoji se od master spavaće sobe, još dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje. Dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 687.500 €, 163,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Danas, s velikim poštovanjem više od jednog veka istorije, nekadašnji “Depo” dobija stambenu namenu, nudeći Landmark Residence ograničenu kolekciju ekskluzivnih stanova dizajniranih za neuporediv komfor i jedinstveno iskustvo stanovanja. Ovaj poseban izbor sastoji se od izuzetno planiranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.400 €, 149,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzna novogradnja u jednom od najprestižnijih delova Beograda, u samom srcu gradskog jezgra. Arhitektoski zamišljena izgradnja savršeno se uklapa sa arhitekturom 19. veka. Ova nekretnina je građena i opremljena na visokom nivou samim tim omogućava visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 685.000 €, 110,00 m2 cca 6230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan na 14. spratu u zgradi Aria u sklopu ekskluzivnog kompleksa Beograd na vodi, površine 110m², pažljivo dizajniran do najsitnijih detalja. Enterijer je u potpunosti rađen po meri, sa vrhunskim stolarskim radovima, italijanskom keramikom i prestižnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 679.500 €, 151,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan u prizemlju, sa prelepim pogledom na Most na Adi, površine 151 m², uz terasu od 385 m² koja pruža savršen prostor za uživanje. Stan se nalazi u novogradnji i nudi savremeni dizajn i vrhunski komfor. Postoji mogućnost opremanja stana prema željama zakupca, s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 670.000 €, 125,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121561, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. ***ELEGANTAN 4.0 STAN OD 125m2, TERASA 11m2**Luksuzan i kompletno renoviran 4.0 stan, površine 125m2, dvostrano orijentisan, u srcu Vračara. Ovaj otmeni stan odiše posebnom energijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten lux petosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar Oslobođenja. Na prvom spratu pet prostorija dok je sprat niže teretana sa saunom kao i solarijum. Ispod teretane stepenice vode u garažu. Stan dvostrano orijentisan. Veoma retka prilika! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan četvorosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 131 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 152,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzni penthaus stan, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan nudi savršen spoj moderne arhitekture, vrhunskog kvaliteta i udobnosti. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade novije gradnje i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa velikim staklenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 650.000 €, 206,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Luksuzan stan u pešačkoj zoni. Funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice. U donjem stanu površine 127m2 veliki dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,dva kupatila,dve terase. U gornjem stanu površine 79m2 dnevna soba sa kuhinjom,velika terasa,kupatilo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru, Blizu Hrama Tip: Četvorosoban stan, 131 m² Sprat: Drugi sprat u ekstra luksuznoj zgradi, odmah useljiv Izvanredna Lokacija i Moderni Dizajn: Lokacija: Najbolja lokacija na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 648.000 €, 180,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82127, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, ostava. U ponudi za izdavanje je moderan i vrlo luksuzno opremljen stan na fantastičnoj lokaciji, nadomak Kalenić pijace. Stan se prostire na 180m², čine ga prostrani dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan,lux stan na odličnoj lokaciji. ID:520297 Kontakt: 064/120-41-93 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 636.888 €, 118,00 m2 cca 5400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Hudson je nova zgrada koja će se nalaziti u prvom redu do Save, sa stanovima sa direktnim ili bočnim pogledom ka reci. U blizini nalaziće se moderna pijaca, pešački most ka Novom Beogradu kao i pasarela ka Senjaku. Za buduće vlasnike dostupni su luksuzni sadržaji kao što je spa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 630.000 €, 100,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Vracar , Krunska , vrhunska lokacija , autentican , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , merena kvadratura 100m2 ( uknjizen opisno , bez kvadrature ) , 2 / 3 , bez lifta , cg - podno grejanje , uredna , lepo odrzavana dvorisna zgrada , gradnja 1928.godine ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 620.000 €, 122,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,5 Centar , Kalemegdan , Rige od Fere , 122m2 uknjizena kvadratura , 130m2 merena kvadratura , 1 / 3 , eg / struja , lift , autentican , raskosan , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , savrseno pozicioniran i lociran - na uglu dve ulice , sa lepim , otvorenim pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 620.000 €, 120,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stana u Beogradu na vodi – bez provizije za prodavca! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔹 Specijalna ponuda – snižena cena do 15. jula: 620.000 € 🔹 Stambeni kredit moguć – stan je uknjižen 🔹 AKCIJA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 619.500 €, 177,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 617.727 €, 134,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u novogradnji na Vračaru. Stan je smešten na prvom spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom. Položaj ove nekretnine je odličan, samo nekoliko koraka od istorijski značajnog Hrama Svetog Save. Prostrani stan se prostire na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA- SNIŽENA CENA DO KRAJ JUNA SPECIJALNA PONUDA AKCIJA -3500 EVRA U SRCU VRAČARA. DIREKTNO OD INVESTITORA-Povraćaj PDV-a. Petosoban soban stan od 174m2 na petom spratu, dvostrano orjentisan na ulicu Cara Nikolaja i ul. Vukice Mitrović u ekstra lux....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzno neobičan stan na prestižnoj lokaciji. Stan je jedini na spratu što budućem kupcu omogućava dodatnu privatnost, dvostran sa otvorenim pogledom. Iskoristite ovu jedinstvenu priliku u srcu Vračara gde Vam lokacija pruža mir i dovoljno gradske energije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 604.999 €, 136,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 600.000 €, 126,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 599.000 €, 174,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Sjajan nov pravi porodični, izuzetno funkcionalan i svetao stan, trostrano orijentisan. Sastoji se iz hodnika, kupatila, ostave, raskošnog open space prostora - kombinovanog dnevno - trpezarijskog dela sa izlaskom na prostranu terasu (za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthaus od 134m² u kompleksu Airport Garden – Novi Beograd Predstavljamo vam izuzetno komforan i luksuzan penthaus površine 134m², smešten u prestižnom stambenom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 632)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>