• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan lift što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što skuplji" pronađeno 1 473 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 600.000 €, 126,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthaus od 134m² u kompleksu Airport Garden – Novi Beograd Predstavljamo vam izuzetno komforan i luksuzan penthaus površine 134m², smešten u prestižnom stambenom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 599.000 €, 174,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Sjajan nov pravi porodični, izuzetno funkcionalan i svetao stan, trostrano orijentisan. Sastoji se iz hodnika, kupatila, ostave, raskošnog open space prostora - kombinovanog dnevno - trpezarijskog dela sa izlaskom na prostranu terasu (za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 598.000 €, 130,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara, na jednoj od najmirnijih i najekskluzivnijih lokacija u neposrednoj blizini Kalenić pijace, smeštena u diskretnoj, jednosmernoj ulici sa minimalnim saobraćajem, nudi se luksuzna nekretnina za najzahtevnije kupce. Stan od 130 m², koji se nalazi na trećem spratu moderne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Četvorosoban LUX stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,u ceni stana je i garaža,stan je uknjižen,odmah useljiv. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 591.999 €, 131,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 585.000 €, 130,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, luksuzan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2014.godine. Zgrada lepo održavana sa liftom. Stan je svetao, dvostran, otvorenog pogleda. Sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila - jedno sa jakuzzi kadom, a drugo sa tuš kabinom. Postoji i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju četvorosobnog lux stana 135m u izgradnji, Penthaus se nalazi na V spratu, modernog stambeno-poslovnog kompleksa u Novom Sadu nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa parking mestima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 576.180 €, 174,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada ENERGA +, Požeška Luksuzni stanovi na Banovom brdu – Premium kvalitet za savršeno stanovanje Lokacija: Banovo brdo je poznato po idealnoj kombinaciji urbanog života i prirodnog okruženja. U blizini su sadržaji koji pružaju sve što je potrebno za moderan način života. Tu prolaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 572.748 €, 130,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan na Vračaru , u Lozničkoj ulici na četvrtom spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, veoma prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnika, dva kupatila i toaleta, dve terase, ukupne površine 130,17m². Stan je orijentisan jugozapadno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 570.999 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 566.500 €, 185,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100859 : Predstavljamo vam penthouse koji se prostire na 185 m², idealan za one koji traže savršen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan nudi direktan ulaz iz lifta, kao i stepenište koje vodi do prostora za uživanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 566.000 €, 130,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95451, II/III, klima, lift, terasa, uknjižen, u izgradnji, fasada nova, garaza. U prilici smo da vam ponudimo lux stanove u srcu Dedinja u mirnoj ulici. Blizina Maksija vrtića internacionalnih skola. Zgrada vrhunskog kvaliteta Stolarija troslojni staklopaket, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

6,0 Centar , Stari Grad , blizina Kalemegdana , Knez Mihajlove , TC Rajiceva , vrhunska lokacija , 172m2 uknjizena kvadratura , terasa , III + IV , bez lifta ( postoji projekat za ugradnju lifta ) , eg , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , izrazito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 551.671 €, 151,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 151,06m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, povučeni sprat/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🌇 Penthouse u izgradnji sa velikim terasama i fantastičnim panoramskim pogledom – spoj luksuza, svetlosti i prostora na ekskluzivnoj lokaciji! ✨ Izdvajamo najvažnije karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 119,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo fantastičan LUX penthouse-stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine na Vračaru u ulici Kneza Stracimira. Zgrada je mala, sa samo osam stanova a stan se nalazi sam na spratu, sto doprinosi intimi i udobnosti u svakom pogledu. Nekretnina ima lep, veliki, otvoreni dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 549.000 €, 122,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara, na jednoj od najmirnijih i najekskluzivnijih lokacija u neposrednoj blizini Kalenić pijace, smeštena u diskretnoj, jednosmernoj ulici sa minimalnim saobraćajem, nudi se luksuzna nekretnina za najzahtevnije kupce. Stan od 122 m², koji se nalazi na drugom spratu moderne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 190,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Možete pogledati 3D TURU STANA NA LINKU: https://my.matterport.com/show/?m=mToQZT18N Luksuzan petosoban dupleks uknjižene površine 172m2 a merene 190m2 na savršenoj lokaciji na Vračaru u u ulici Gospodara Vučića u blizini Neimarskog parka. Stan se nalazi na 4. od 4 sprata zgrade novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 544.000 €, 160,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban luksuzno namešten stan u novoj zgradi u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija i kuhinja u sklopu dnevnog , 3 spavace sobe, 2 kupatila, toalet. 2 garažna mesta u sklopu zgrade. U mesečnu cenu zakupa uključeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 536.500 €, 185,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 185m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan penthaus sa privatnim liftom koji ide direktno u ovaj stan. Stan ima fenomenalne terase sa obe strane zgrade, gledajući i na Frušku Goru, kao i na grad. Raspored stana čini velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 535.000 €, 94,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prodaji je veoma leo, prostran Lux stan, funkcionalno organizovana. Ima odvojeni spavaćica blok sa 3 spavace sobe, dva kupatila, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju. Iz dnevnog boravka izlazi se na zastakljenu terasu (cela se moze otvoriti) sa fantasticnim panoramskim poglednom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 530.080 €, 161,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 525.000 €, 109,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan luksuzan i 4.0 stan U ponudi je izuzetan, svetao i prostran četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalan komfor i funkcionalnost. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, open space-dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, 3 velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 522.740 €, 190,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov odmah useljiv luksuzan penthaus. Prelepa terasa od 40m2.Ulazak u stan iz lifta. Kvalitetna rehau stolarija,pod Slavonski hrast,italijanska keramikaCena je sa pdv-om. Kupac prvog stana ima pravo na povrat PDV-a ! Postoji i mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu ili parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 522.000 €, 116,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJA DO KRAJA JUNA! 🔥 CENA 4500E/m2 Specijalna ponuda: Mogućnost kupovine DVA garažna mesta po ceni od 30.000 € po garažnom mestu KOJA SE NLZE JEDNO PORED DRUGOG NA -1 NIVOU ODMAH PORED LIFT! Snižena agencijska provizija: samo 1.5% na ugovorenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 520.000 €, 132,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan u Lozničkoj ulici na Vračaru. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, toalet i 2 terase. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 40000€. Konstrukcija: Temelji i podovi zaštićeni su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 516.500 €, 148,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vila-EXtra Lux NOV, neuseljavan stan sa Svojim PM na Extra lokaciji leovo od Bulevara Evrope. Vila se sastoji smo oid tri stambene jedinicice sto daje poseban nivo života i uživanja. U dvorištu postoje za svaki stan Parking mesta. Extra kvalitetna gradnja od renomiranog investitora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 187,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 283,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan petosoban stan površine 183m² sa krovnom terasom od 100m², smešten u modernoj novogradnji vrhunskog kvaliteta. Stan je projektovan tako da spaja prostor, luksuz i funkcionalnost, idealan za porodičan život ili prestižno urbano stanovanje. Struktura i karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 508.490 €, 187,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 504.900 €, 153,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja je data kvalitetu izgradnje , energetskoj efikasnosti i uštedi energije. SISTEM GREJANJA I HLAĐENJA – Toplotne pumpe, električno podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 500.000 €, 143,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru - 122m² Prodaje se luksuzan četvorosoban stan od 122m² na drugom spratu vrhunske novogradnje na Vračaru, sa planiranom useljivošću u martu 2025. godine. Ovaj stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 500.000 €, 200,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan dupleks od 200 m² sa krovnom terasom – Novi Sad, Bulevar Evrope / Šeraton U mirnoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Šeraton i Bulevara Evrope, izdaje se ekskluzivan dupleks stan površine 200 m², smešten u maloj urbanoj vili. Stan se prostire na dva nivoa i poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 495.000 €, 206,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Luksuzan stan u pešačkoj zoni. Funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice. U donjem stanu površine 127m2 veliki dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,dva kupatila,dve terase. U gornjem stanu površine 79m2 dnevna soba sa kuhinjom,velika terasa,kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 495.000 €, 206,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan u Centru Novog Sada! Stan funkcionise kao dve stambene jedinice, donji deo 127m2, gornji 79m2. Za vise informacija nas kontaktirajte. Agencijska sifra: 554104 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 495.000 €, 101,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan trosoban stan na svega minut hoda od Hrama Svetog Save u tek izgrađenom stambenom objektu renomirane građevinske firme. Stan se nalazi na poziciji trećeg sprata i ulično je orijentisan. Sastoji se od širokog ulaznog hodnika, kuhinje otvorenog plana sa ostrvom koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 494.999 €, 109,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJSKA CENA: 495.000 EUR – DO KRAJA JUNA 2025! 💶 Cena po m²: samo 4.540 – FIXNO! 🏢 ODMAH USELJIV LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN Sa prelepim pogledom na park i reku Savu ________________________________________ ✨ OSNOVNE INFORMACIJE: • Lokacija: Beograd....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 494.400 €, 224,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Luksuzan četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Dunava i Ribarskog ostrva. Ovaj lep i svetao stambeni prostor luksuznih nota čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se tri spavaće sobe od kojih najveža spavaća soba ima sopstveno kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 635)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>