• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan lift što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što skuplji" pronađeno 1 473 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU: Fantastičan četvorosoban stan u Voždovim Kapijiama Doživite luksuzni život u ovom prostranom stanu od 95 m2,koji se nalazi na 12. spratu zgrade od 12 spratova u veoma traženom kompleksu Voždove kapije. Ovaj moderan stan nudi savršen spoj stila, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 334.400 €, 90,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 521 Luksuzan stan od 90.5 m2 sa mogucnošću dobijanja dodatnih 10 m2 prostora. Izuzetan raspored prostorija: • Prostrana i svetla dnevna soba sa izlazom na terasu • Kuhinja sa trpezarijom • Dve komforne spavaće sobe, jedna sa sopstvenom terasom • Radna soba • Predsoblje • Dva moderna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.999 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 332.200 €, 97,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na prvom spratu nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje ostavu i garazno mesto,a kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran stan površine 83 m², smešten na 6. spratu novije zgrade sa liftom, sa pripadajućim garažnim mestom u podzemnoj garaži na -2 nivou, sa pristupom putem autolifta. Karakteristike stana: 3 odvojene spavaće sobe Dnevna soba sa izlazom na terasu i panoramskim pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 329.900 €, 59,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana centar Beograd - Kosančićev venac,Topličin venac. Stan na Kosančićevom Vencu u divnoj zgradi, odličan ulaz i okruženje, sa pogledom na reku, Beograd na vodi, na BWF Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stan je kompletno sredjen, lux. Prvi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u novoj zgradi! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen počevši od kupatila, tarketa na podovima do zvučne i toplotne izolacije. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i svaka soba ima izlaz na nju. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lux stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na lokaciji Cara Dušana, prodaje se potpuno namešten. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX 4.0 Penthouse u NOVOM SADU, kod ŽELEZNIČKE STANICE ukupne površine 140m2. Komplet namešten, moderno opremljen italijanski nameštaj, ne korišten. Retko na tržistu. Lift u stan, U stan se dobija 4 garažna mesta u suterenu objekta. Stan je odlično povezan sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 327.000 €, 60,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Stari Grad , Novi Dorcol , Venizelosova , blizina Bajlonija , Skadarlije , 60 m2 ( u postupku uknjizena ) , 1/ 7 , cg /kalorimetri , dva lifta , luksuzna novogradnja 2022. godine , svetao , orijetisan istocno , visina plafona 2,7m , Smart-Home sistem , Alu stolarija , motorne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 55,00 m2 cca 5910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno namešten dvosoban stan u novoj zgradi BW Kings Park. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo, terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Stan će biti kompletno opremljen 1. Maja. Mogućnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 79,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan trosoban stan od 79m² u Beogradu na vodi, na četvrtom od devet spratova, u zgradi Lumia u ulici Nikolaja Kravcova. Stan je prazan, odmah useljiv, nov, funkcionalan, u perfektnom stanju, svetao, dvostrano orijentisan, sa odvojenim spavaćim blokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 325.000 €, 88,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan troiposoban stan u Ulici Save Maškovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, površine je 88 m², grejanje je centralno (CG), uknjižen je i odmah useljiv, što ga čini idealnim za porodični život ili kao sigurnu investiciju. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 324.450 €, 123,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen najkvalitetnijom opremom. Odličnog rasporeda za porodično stanovanje. Ukupne kvadrature 123m2, plus 2,5m2 gratis hodnik. Predivan otvoren pogled ka Novom Sadu i....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U sve atraktivnijoj Banji Vrdnik, a u luksuznom kompleksu Fruške Residence, koji u svom sklopu ima i hotel sa bazenom i svim sadržajem za turiste, nudimo vam dva luksuzna apartmana od 95m2, sa prelepim pogledom na Frušku goru. Oprema: Spoljna izolacija od kamene vune, šestokomorna....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni apartman u Vrdniku – Fruške Terme, Premier Resort Zamislite da se budite uz otvoren pogled na netaknutu prirodu Fruške gore, dok vas kroz prozore miluje jutarnje sunce. U srcu prestižnog kompleksa Premier Resort – Fruške Terme, ovaj prostrani, potpuno nov apartman pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i velike terase. Grejanje je etažno na gas. Stan je posebnog arhitektonskog rešenja i jako funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan, kompletno, luksuzno opremljen sa pogledom na Frušku Goru. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan troiposoban stan, lux opremljen, sa pogledom na Frušku Goru! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 321.001 €, 78,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA ,SNIŽEN CENA -321001 EVRA-FIXNO-FIXNO-FIXNO MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 CENA JE SNIŽENA (POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE OD NAČINA ISPLATE) Mogućnost kupovine garažnog mesta uz ovaj stan-cena garaže je 25 000 evra 🏙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 320.920 €, 103,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 320.900 €, 88,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE, površine 89m² + 14m2. Nalazi se na Visokom prizemlju. Mogućnost kupovine garaže u suterenu zgrade kao i parking mesta u dvorištu objekta.Luksuzna oprema. Vila je visoko moderna i kvalitetna ultra smart house- switch on/off prekidace, toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Sa ponosom predstavljamo odličan nov stan na prestižnoj lokaciji u Bloku 65 u okviru kompleksa ZepTerra koje je jedno od najpoželjnijih lokacija za život u Beogradu. Poslovno-stambeni kompleks ZepTerra, u novobeogradskom bloku 65, predstavlja mirnu oazu sa savršenim uslovima za život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 87 m² (plus dodatnih 4 m² hodnika), na 8. spratu od ukupno 8, u jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Struktura stana: • Dve komforne spavaće sobe • Kupatilo i dodatni gostinjski toalet • Moderna kuhinja • Svetla dnevna soba otvorenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 54,00 m2 cca 5930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 54m2(terasa 48,78m2), CG, lift, VII/VIII, telefon, interfon, podrum. Gađevinska dozvola. U ponudi imamo luksuzan, potpuno namešten jednoiposoban stan u premijum zgradi Queens Park Residents. Stan je nov, sa potpuno opremljenom kuhinjom i svim ugradnim aparatima, spreman za useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 320.000 €, 84,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan sa garažnim mestom, stan je kompletno opremljen na 1. spratu u zgradi sa liftom koja ima lepo dvorište za stanare. Grejanje centralno po potrošnji, 2 terase, kupatilo, toalet. Ublizini autobuska stajališta , dom zdravlja, pijaca, škole, vrtići, prodavnice. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 320.000 €, 90,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna ponuda – 4.0 stan 90 m² u prestižnom kompleksu Savada Na VII spratu moderne novogradnje, nalazi se izuzetna nekretnina od 90 m², trenutno u funkciji poslovnog prostora, ali sa savršenim potencijalom da postane luksuzan četvorosoban stan. Stan je u vlasništvu pravnog lica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 319.300 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100389 - Uknjižen , potpuno lux renoviran , četvorosoban stan u centru grada u blizini Spensa. RETKO u ponudi. Trostrano je orijentisan u mirnoj ulici.Prodaje se svom ugradnom opremom i dva klima uređaja. Iznad stana je betonska ploča i tavan. U kvadraturi se pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 318.000 €, 83,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u dobro građenoj zgradi novije gradnje, sa liftom, prodajemo uknjižen, luksuzno sređen stan od 83m2 na petom spratu od pet. Izvorno 3.5 preadaptiran u 3.0, izuzetno svetao, sunčan i funkcionalan sa etažnim grejanjem. Prodaje se delimično opremljen, a postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 317.080 €, 89,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 316.090 €, 96,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na II spratu i ima 96.96m2. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket ekstra klase, FAN coilsistem grejanja/hlađenja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 315.000 €, 120,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106184, VII/VII, lift, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Broj soba: 5 (4 spavaće + 1 dnevna) Broj mokrih čvorova: 3 (2 kupatila, 3 toaleta) Grejanje: Centralno (termo glave) + inverter klima Stanje: Lux, dizajniran Parking: Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 315.000 €, 105,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119006, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu na ekskluzivnoj lokaciji, u najlepšem delu Vračara. Nalazi se u novoizgrađenom objektu, zgradi sa recepcijom i obezbeđenjem 24/7. Stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.850 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs