• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska - GoHome nekretnine mali oglasi
  • oglasi.rs luksuzan kablovska - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska" pronađeno 1 278 nekretnina - prosečna cena 2.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan troiposoban stan, lux opremljen, sa pogledom na Frušku Goru! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.900 €, 66,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Divan trosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo lep jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Nalazi se u mirnom i tihom delu ulice u okruženju porodične stambene gradnje. Jugoistočne orjentacije, svetao, osunčan. Višekomorna PVC sttolarija sa rolo komarnicima, odlično termički izolovan, sigurnosna ulazna vrata, luksuzna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan kablovska'
164.570 €
93.000 €
721.000 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 48 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan,u centru Vračara. Odlične strukture,blizu svih infrastrukturnih objekata. Stan veoma svetao. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 272.700 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Beograd prodaja stana. Kompletno lux sredjen stan u dobroj zgradi. Za lift je obezbedjen investitor i trenutno se pribavlja dokumentacija potrebna za lift. Parking u dvorištu zgrade. Stan je na dva nivoa, (četvrti i peti sprat). Stan je izuzetno svetao. Kompletno opremljen.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 157.830 €, 42,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 205.000 €, 300,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux kuća na Deninom brdu od 300 m2 na 4 ara placa. Kuća se nalazi na veoma mirnoj lokaciji, u blizini škole, vrtića. Plac je izuzetan površine 4a, održavan, sa zasadom raznovrsnog dekoratinog bilja, izlazi na dve ulice. Kuća je veoma kvalitetne gradnje, izrađena je u modernom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.650 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vracar, izdavanje lux namestenog trosobnog stana, novogradnja. Izdajemo kompletno opremljen penthouse u nedavno zavrsenom objektu, 3. 0, 92m2, etazno grejanje, terasa, klima, lift, internet. 063-8211760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 219.780 €, 84,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI.Prodaje se LUX 4 stan u Novom Sadu, SAJMISTE, površine 85 m² Stan se nalazi u extra kvalitetnoj novogradnji. Cena stana je sa pdv.Visoki energetski standard zgrade-kalorimetri. Odličan raspored prostorija. Dva kupatila sa tri kade, dve tuš i jedna ležeća.Roletne na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 163.010 €, 44,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.700 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep duplex u potpuno novoj zgradi na Vracaru. Nalazi se u neposrednoj blizini Hrama. Luksuzno i moderno namešten. Sastoji se od 3 spavace sobe, 2 kupatila i toaleta, dnevne sobe. Na 4. spratu zgrade sa liftom. Stanu pripada jedno garažno mesto u zgradi. U cenu su ukljuceni mesečni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2. spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 550.000 €, 229,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivnu nekretninu na atraktivnoj zemunskoj lokaciji na početku Altine. U pitanju je luksuzna porodična kuća iz 2019. godine, koncipirana u 4 nivoa (suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) sa lepim dvorištem, uređenom baštom i bazenom, garažom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 339.900 €, 460,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fantastičnu kuću, koja se nalazi u centru Veternika. Ova čvrsto građena kuća pruža vam ne samo prostor i udobnost, već i luksuzni način života. Bilo da želite da se opustite u prelepom dvorištu ili da organizujete zabave sa porodicom i prijateljima, ovo je idealno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.970 €, 75,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.250 €, 44,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 485.000 €, 151,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi !!! Luksuzan 4.0 porodičan stan na prestižnoj lokaciji limana 3 . Kompletno renoviran . Prodaje se kompletno opremljen. U neposrednoj blizini limanski park,štrand,vrtić,osnovna škola Za više informacija i gledanje prestižne nekretnine pozovite agenta prodaje . Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPEKTAKULARAN STAN - BW SKALA! Cena: 450000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski Venac, BW Površina: 81,22m2 Struktura: Trosoban stan u čiju strukturu ulaze: - hodnik - dnevni boravak - trpezarija - kuhinja - dve spavaće sobe - dva kupatila - vešernica - ostava - terasa OPIS:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 229.320 €, 93,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 685.000 €, 110,00 m2 cca 6230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan na 14. spratu u zgradi Aria u sklopu ekskluzivnog kompleksa Beograd na vodi, površine 110m², pažljivo dizajniran do najsitnijih detalja. Enterijer je u potpunosti rađen po meri, sa vrhunskim stolarskim radovima, italijanskom keramikom i prestižnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lion, 1.450.000 €, 573,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila iz 2000 godine. Zidana prirodnim kvalitetnim materijalom sa sendvič zidovima. Površina placa 4.2 ar,sama kuća 573m2 i plus garaža 120m2. Stolarija drvo aluminijum.Grejanje CG gradske toplane Tri elektricna brojila. Svaka prostorija ima klimu,video nadzor. Vodovodne instalacije....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 4.200 €, 350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Dedinju kod Belog Dvora, garaza. Odmah useljiva kuća. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber , +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska provizija u skladu sa uslovima poslovanja. Beli Dvor, Više spratova, Novogradnja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MENJAM za - manji stan uz Vašu doplatu - sličan stan, kome je potrebna adaptacija uz Vašu doplatu ili PRODAJEM LUX , moderan dizajnerski sređen četvorosoban stan od 110m2 u NOVOJ zgradi sa liftom. Stan na izuzetnoj lokaciji (ugao Bulevara oslobođenja i Futoške ulice - početak Futoške....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 137.500 €, 48,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,137500+PDV(10%) eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban,48m2 17m2 terase, se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan 2. 0 stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim delom i opremljene kuhinje. Uz stan ide i jedno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.500 €, 49,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 51m2. Nalazi se u Lux Vili sa svega nekoliko stambenih jedinica. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Odlično je povezana sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija kao i sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Stanu pripada....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 171.480 €, 47,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux stan, na atraktivnoj lokaciji, kod Medicinskog fakulteta. Nalazi se na osmom spratu od ukupno jedanaest spratova u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, jednosoban stan u centru Niša. Nalazi se u prizemlju porodične kuće kao zasebna stambena jedinica. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana je 37 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.730 €, 94,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan lux cetvorosoban porodican stan. Nalazi se na obroncima Fruske gore na 5 min do Promenade. Citavo naselje je organizovano sa zelenim povrsinama i parking mestima koji ulaze u cenu. Stan je useljiv. Moguc povrat PDV-a i kupovina putem stambenog kredita. Sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 162.350 €, 43,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....