• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2" pronađeno 112 nekretnina - prosečna cena 2.650 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.150 €, 70,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna ponuda nekretnina LUX kvaliteta, za više informacija nazovite naše ažurne agente prodaje!! Srećna kupovina... Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2'
258.390 €
105.000 €
143.300 €
  Stan, KAMENICA, 150.500 €, 70,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 228.050 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje Vracar, Kalenic-Lux stan, parking, cena sa svim troskovima 1500Eura Luksuzno namešten stan na odličnoj lokaciji u kvalitetnom objektu. Objekat je obezbeđen video nadzorom. Struktura stana je sledeća: antre, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, toalet, terasa, predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 148.100 €, 70,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 248.740 €, 69,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imate lično preduzeće i u potrazi ste za poslovnim prostorom, imamo sjajnu ponudu za vas. U pitanju je luksuzna nekretnina, stan pretvoren u kancelarijski prostor koji funkcioniše po sistemu ,,automatizacija pametnog doma". Poseduje 3 kancelarijska prostora, wc, kuhinju i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.200 €, 71,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 2-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 305.900 €, 71,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetao lux trosoban stan na lokaciji budućnosti. Stan je dvostrano orijentisan, adaptibilan u četvorosoban tako da ne gubi na prostoru i svetlosti. Lokacija je idealna za investiciju, zato što se ceo društveni život koncentriše upravo na ovoj lokaciji. Ulaganjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.000 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV Trosoban LUX opremljen stan na početku Telepa,blizina Limana, Ribarskog ostrva,škole,obdaništa,više marketa,gradskog prevoza . . . stan ima kuhinju sa velikim dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,dva kupatila opremljena kvalitetnim sanitarijama,španskom keramikom,Aristonov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten troiposoban stan na Bulevaru Evrope kod hotela Sheraton.Stan poseduje dve terase,dve spavaće sobe sa francuskim ležajem,jednu radnu sobu,lep veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dve terase,kupatilo,useljivo odmah. Cena 1000 evra,plus....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 243.075 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 69,45m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 209.150 €, 71,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja,povrat PDV-a. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri), smart home koncept, multi split klimatizacija.Pozovite za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 69,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan trosoban. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 298.888 €, 71,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA TRECEM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - Košutnjak Stan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo neuseljavan trosoban stan u okviru novoizdgrađenog kompleksa BIG Residences. Stan je orijentisan prema mirnom delu, iz kojeg se pruža prelep pogled na reku. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog prostora, dve spavaće sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 345.000 €, 68,00 m2 cca 5070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj dvosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih, po najsavremenijoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra. Objekat je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu, a dizajn zgrade zadovoljava najzahtevnije standarde moderne arhitekture. Stan je opremljen PVC stolarijom Rehau Synego velikih dimenzija sa električnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi, BW Libera, nalazi se luksuzan stan koji pruža vrhunski kvalitet života. Prostran i svetao, osmišljen tako da zadovolji najviše estetske i funkcionalne standarde, ovaj dom odiše elegancijom i udobnošću. Već na ulazu dočekuje vas....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 158.000 €, 72,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 72m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se lux stan od 72m2 u novijem delu Petrovaradina, stan je uknjižen i moguća je kupovina na kredit. Grejanje na gas i daljinsko paljenje, digitalan display. Prozori, aluminijumske roletne, pločice i sanitarije su uvozne. Stan ima parking mesto.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 236.880 €, 68,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 238.000 €, 72,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u novoj zgradi – Pregrevica, Zemun -Lokacija: Pregrevica, Zemun -Površina: 72 m² - Sobe: 2 odvojene spavaće sobe - Terase: 2 - Zgrada: Nova luksuzna gradnja -Cena: 230.000 eur plus Pdv Opis nekretnine: Ovaj moderno dizajniran trosoban stan smešten je u novoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.150 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u novoj zgradi na Crvenom krstu. Stan je povrsine 68m2 sa dve spavace sobe i dnevnim boravkom. Garazno mesto uz doplatu. Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za sve informacije možete nas kontaktirati: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 236.740 €, 68,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 216.360 €, 72,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji na opštini Vračar, nedaleko od raskrsnice ulica Južni Bulevar i Grčića Milenka, gradi se moderan luksuzni stambeni objekat projektovan tako da svojom orijentacijom, funkcionalnom organizacijom i estetikom zadovolji potrebe savremenog korisnika U blizini se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 430.000 €, 72,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, BW Simfonija 1, Hercegovačka, 72m2 ----------------------------------------------------------------------- 72m2, 3.0, 12/16, CG, lift, terasa, lođa, garaža, parking, podrum, interon, telefon, lux Energetski pasoš, nije poslednji sprat. Klima, video nadzor. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360.000 €, 68,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odlično pozicioniran stan u zgradi BW Aqua, na 23. spratu, sa direktnim i otvorenim pogledom na Kulu Beograd i panoramu grada. Stan ukupne površine 68 m² sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, master spavaće sobe sa sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 68,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan trosoban. Nov - useljiv. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 379.900 €, 72,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden. Po strukturi trosoban, od prostorija poseduje predsoblje, komforan dnevni boravak za kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, dva kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na predivnu prostranu terasu sa panoramskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 112)

<< <1 2 3> >>