• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska 70 m2" pronađeno 115 nekretnina - prosečna cena 2.650 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 75,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu, lux nekretninu, na najlepšem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran vrlo kvalitetnim materijalima i opremom. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Nalazi se u zgradi koja je odlična i uredna, na lokaciji koja ima dosta parkinga i zelenila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predstavljamo fantastičan lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom nadomak Slavije. Odlična struktura stana, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u prostrani dnevni boravak, spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, kuhinje sa trpezarijom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 155.400 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX stan u samom centru Zlatibora površine 67 m2 + 8 m2 dvorišne terase za 155.400 e plus PDV (stan br.1 u suterenu). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa koja pruža dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju, u mirnom i prestižnom delu grada, izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 65 m² koji se nalazi u prizemlju i poseduje sopstvenu baštu površine 30 m². Stan odiše elegancijom i udobnošću, pažljivo uređen do najsitnijih detalja, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je velicine 65m2 + 25m2 dvoriste u strogom centru Beograda na Kosancicevom vencu, ulica Srebrenicka . Sastoji se od recepcije, dve velike prostorije, kupatila, opremljene kuhinje, dvorista. Jedna prostorije je malo ukopana, pa dođe kao polusuteren, dok druga je u nivou i izlazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, 75m² – Slavija, Beogradska ulica Na prodaju luksuzno renoviran dvosoban stan površine 75m², u samom centru Beograda – Slavija, Beogradska ulica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalno organizovan: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 257.500 €, 75,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centru Novog Sada luksuzan apartman u funkciji poslovanja. Ponosno predstavljamo ovo jedinstveno ulaganje u samom srcu Novog Sada - luksuzan stan površine 75m², smešten na drugom spratu, sa spektakularnim pogledom na grad. Ovaj apartman je više od običnog stana; to je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi na Voždovcu, na par koraka od Banjičke šume i FON-a. Stan je površine 75m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena i sa liftom. Luksuzno opremljen stan, kompletno namešten. Po strukturi se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na Sinđelićevom trgu, kod Narodnog pozorišta, kompletno renoviran, sa novim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se ulaznog hola, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.528 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Lekinom brdu, u jednoj od najlepših urbanih zona grada, prodaje se stan u objektu čiji je kvalitet gradnje zasnovan na savremenoj formi moderne arhitekture i pažljivo biranim materijalima najvišeg kvaliteta koji su trenutno dostupni na tržištu. Već na prvi pogled jasno je da je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.640 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux izgradnja u Futogu, od proverenog i renomiranog investitora. Svaki stan poseduje svoj kotao za grejanje/gas, spoljna stolarija će biti izvedena kao šestokomorna PVC stolarija. Svaki stan poseduje velike portale,koji vam daju dodatnu svetlost i uživanje u vašoj budućoj nekretnini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 208.580 €, 75,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam ovu fenomenalnu izgradnju na Trandžamentu. Smart home sistem i lux apartmani, dobro poznat kvalitet gradnje i opreme je sve što vam je neophodno za vaš novi dom. Ovaj odličan komforan četvorosoban stan na posednjem spratu ove zgrade, kao pethaus. Poseduje tri komforne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban luksuzno namesten stan u bloku 65 zgrada Zepterra sa dva kupatila. 24 casa fizicko obezbeđenje . Pametna zgrada. Garazno mesto uz doplatu. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.100 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 76m², smešten na visokom prizemlju u zgradi sa samo 6 stanova. Ovaj svetao i funkcionalan stan nudi udobnost i mir, a dodatnu vrednost čini pristup dvorištu koje omogućava opuštanje i uživanje na otvorenom prostoru. Struktura stana: Veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 395.000 €, 76,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BW Libera se nalazi u Park distriktu Belgrade Waterfront-a i nudi najbolje od savremenog gradskog života, kao mesto susreta životnog stila, kvalitetne gradnje i prvoklasne lokacije. Ova vrhunska kolekcija stanova direktno je pozicionirana prema uređenom zajedničkom dvorištu sa dečijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.650 €, 64,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545410- Predstavljamo vam lux stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na lokaciji Cara Dušana, prodaje se potpuno namešten. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje064/215-02-36** Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan renoviran koa nov, uknjizen, trosoban stan, u staroj dobroj gradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u gradu Lion kod teatra Zvezdara, na uglu sa Batutovom, blizu VI gimnazije i gradske bolnice Zvezdara Veoma kvalitetna zgrada sirokim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno sređen stan tipičan za kvalitetnu gradnju 60-ih godina sa svim karakteristikama i saržajima potrebnim za udoban porodičan život. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade sa urednim ulazom i novim liftom. Sastoji se od open space koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2. Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan u okviru kompleksa Central Garden. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 100Eura. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon / WhatsApp / Viber....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.999 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na Lionu. Renoviran,lux. Posrednička naknada 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari – spreman za useljenje! Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lux stan. Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite....